2. runda kwalifikacyjna
4 : 0
Koniec, 21.07.26 20:30

Porównanie kursów Sturm Graz - Heart Of Midlothian

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Sturm Graz.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Sturm Graz - Heart Of Midlothian dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 21 lipca 2026 (w ramach 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 224 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Sturmu Graz po kursie 1,85 w LV BET, remis po kursie 4,25 w LV BET oraz wygrana Hearts po kursie 4,65 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Hearts wystawia Betfan - 4,65, w porównaniu do najniższego 4,20 w eToto. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
1,72 3,80 4,40
1,65 3,85 4,55
1,72 3,68 4,25
1,67 3,90 4,65
1,82 3,70 4,20
1,85 4,25 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Hearts

kurs 4,65 × 100 zł = 409,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,26 3,15
3,50 1,29
1,30 3,00
1,28 3,40
1,37 3,05
1,35 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,19 2,05 1,24
1,19 2,01 1,24
1,19 1,98 1,23
1,18 2,00 1,23
1,23 1,90 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,22 2,37 4,60
2,18 2,39 5,00
2,20 2,25 4,50
2,15 2,40 4,85
2,38 2,35 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,07 2,70 4,20
2,03 2,75 4,40
2,05 2,60 4,00
2,00 2,80 4,30
2,21 2,75 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,15 1,56 1,50
1,17 1,59 1,50
1,17 1,56 1,44
1,17 1,57 1,45
1,19 1,52 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,64 1,39
1,21 1,65 1,34
1,20 1,65 1,37
1,23 1,59 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
11,00 1,03 4,00 1,21 2,07 1,68 1,42 2,67 1,15 4,75 1,04 8,70 1,01 18,00
8,80 1,03 3,90 1,21 2,06 1,68 1,42 2,65 1,15 4,65 1,05 7,70 - -
9,00 1,03 3,83 1,22 2,00 1,72 1,40 2,73 1,14 4,85 1,04 8,25 - -
- - 4,10 1,20 2,15 1,63 1,45 2,55 1,17 4,40 1,06 7,60 - -
8,60 1,04 3,75 1,23 1,98 1,74 1,39 2,80 1,14 5,00 1,04 8,40 - -
11,00 1,04 4,05 1,25 2,10 1,75 1,42 2,85 1,16 5,15 1,06 9,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,10. To o 6,1% więcej niż najniższy kurs 1,98 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,69 2,10
1,67 1,98
1,71 2,02
1,67 2,10
1,69 2,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,25 4,50 6,90 3,05 12,00 7,50
3,15 4,70 8,00 2,85 14,00 8,60
2,88 3,83 6,25 2,95 13,00 6,60
2,95 15,00 9,00 4,70 7,80 3,10
3,45 4,50 7,20 3,10 13,00 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sturmu Graz i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,00 4,30 2,47 2,57 4,00 2,10 6,10
8,00 1,87 4,20 2,32 2,44 3,85 1,96 6,40
6,75 1,79 3,65 2,20 2,20 3,60 - -
8,60 1,87 4,50 2,30 2,55 3,75 - -
8,20 2,08 4,50 2,60 2,60 4,50 2,11 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,50 4,75 9,20 4,80 9,30 3,75 30,00
13,00 4,60 4,90 12,00 4,90 12,00 3,70 60,00
13,00 3,83 3,90 9,75 3,90 9,75 - -
14,50 4,65 5,10 11,50 5,10 11,50 - -
12,00 4,40 4,60 12,00 4,60 12,00 3,50 60,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Hearts i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 5,35 8,20 6,30 5,40 11,00 4,85 16,00
15,00 5,60 9,80 7,00 5,80 15,00 4,90 24,00
11,50 4,45 7,50 5,60 4,50 11,75 - -
15,50 5,60 10,50 7,00 5,90 14,50 - -
13,00 5,20 8,80 6,40 5,20 14,00 4,50 22,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sturm Graz - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,75 5,25 11,00 24,00 - 1,19 - -
2,75 5,60 - - - 1,19 - -
2,75 5,30 11,50 - - 1,20 1,04 -
3,15 6,60 15,00 35,00 50,00 1,24 1,06 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,60 4,75 7,60 14,00 - 6,00 - -
3,90 5,00 - - - 6,40 - -
3,95 5,10 8,00 - - 6,50 11,50 -
4,00 5,40 9,20 15,00 19,00 6,20 11,00 17,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heart Of Midlothian - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,10 1,39 1,12 1,03 - 8,90 - -
2,17 1,43 - - - 12,00 - -
2,20 1,43 1,15 - - 11,50 28,50 -
1,99 1,36 1,11 1,03 1,01 10,00 27,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sturm Graz - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,20 1,68 1,04 2,75 5,25
1,19 1,65 - 2,65 5,80
1,20 1,71 - 2,83 5,25
1,18 1,63 - 2,65 4,80
1,23 1,77 - 3,00 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
2,05 4,10 1,40 8,90 1,12 -
2,12 4,20 1,42 - 1,13 -
4,00 2,02 - 1,37 - 1,12
2,15 4,20 1,43 - 1,15 -
1,94 3,80 1,34 - 1,11 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sturm Graz - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
- 2,10 4,20
- 2,10 4,15
1,07 2,37 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heart Of Midlothian - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,66 - 1,19
1,67 - 1,20
1,52 7,00 1,14
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 14,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,50, więc różnica między bukmacherami sięga 26,1%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
13,00 7,60 14,00 6,80 7,80 27,00 7,60 14,00 14,00 12,00 80,00 12,00 40,00 23,00 45,00 60,00 25,00 100,00 25,00 100,00 50,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
13,00 6,75 11,50 5,90 7,25 21,00 7,00 12,00 12,00 12,00 60,00 11,50 33,00 22,00 38,00 55,00 26,00 225,00 25,00 125,00 48,00 140,00 140,00 225,00 450,00 - - - - - -
13,50 7,90 14,50 7,00 8,20 27,00 7,70 14,00 13,50 12,50 75,00 11,50 40,00 22,00 41,00 55,00 25,00 100,00 24,00 100,00 45,00 100,00 - - - 65,00 100,00 60,00 100,00 100,00 100,00
11,00 7,25 12,00 6,25 8,25 22,00 7,50 12,00 13,00 13,00 60,00 13,00 35,00 23,00 38,00 60,00 30,00 100,00 28,00 100,00 53,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,65 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 3,00 o 21,7%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
4,25 1,18 3,05 1,33 2,30 1,55 1,85 1,85 1,55 2,30 1,35 2,92 1,22 3,80 1,13 5,10
- - 3,65 1,24 2,60 1,43 1,99 1,73 1,62 2,16 1,38 2,82 - - - -
- - 3,00 1,33 2,30 1,55 1,85 1,85 1,55 2,30 1,36 2,92 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Minimum 6 kartka. Najwyższy kurs ma Fortuna z ofertą 2,65, a przewaga nad najniższym kursem 2,35 wynosi 30 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
- - - - 2,85 1,33 1,97 1,73 1,50 2,35 - -
6,20 1,08 4,35 1,17 2,63 1,41 1,82 1,86 1,41 2,65 1,19 4,10
- - - - 2,85 1,33 1,97 1,72 1,50 2,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Sturm Graz - Heart Of Midlothian dostępnych jest 604 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 177,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,50 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,26 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Sturm Graz - Heart Of Midlothian ma Betfan, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.