Porównanie kursów TSV Hartberg - SCR Altach
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz TSV Hartberg - SCR Altach dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, dokładny wynik, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 12. kolejki Bundesligi (Austria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 38 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo TSV Hartberg po kursie 2,55 w LV BET, remis po kursie 3,55 w LV BET oraz wygrana SCR Altach po kursie 2,65 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną SCR Altach wystawia LV BET - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,52 w Superbet. Daje to 13 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,90 | 1,03 | 3,70 | 1,23 | 1,95 | 1,74 | 1,37 | 2,82 | 1,12 | 5,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,04 | 3,70 | 1,24 | 1,98 | 1,75 | 1,38 | 2,80 | 1,13 | 5,00 | 1,04 | 10,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,60 | 1,23 | 1,94 | 1,72 | 1,36 | 2,74 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,00 | 1,02 | 3,48 | 1,20 | 1,92 | 1,67 | 1,36 | 2,62 | 1,12 | 4,35 | 1,03 | 6,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,03 | 3,60 | 1,23 | 1,95 | 1,72 | 1,37 | 2,80 | 1,13 | 4,90 | 1,04 | 8,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,85 | 1,25 | 2,00 | 1,80 | 1,40 | 3,00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,15. To o 4,9% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na TSV Hartberg strzeli
Kurs na SCR Altach strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo TSV Hartberg i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo SCR Altach i liczbę goli
Kursy na TSV Hartberg - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na SCR Altach - handicap
Kursy na TSV Hartberg - handicap azjatycki
Kursy na SCR Altach - handicap azjatycki
Kursy na TSV Hartberg - handicap azjatycki pełny
Kursy na SCR Altach - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 12,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 10,00, więc różnica między bukmacherami sięga 27,5%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10,00 | 8,00 | 8,40 | 5,60 | 11,00 | 12,00 | 8,00 | 8,40 | 11,00 | 22,00 | 25,00 | 16,00 | 18,00 | 23,00 | 24,00 | 45,00 | 60,00 | 70,00 | 45,00 | 50,00 | 60,00 | 70,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,75 | 7,25 | 7,50 | 5,10 | 9,75 | 10,50 | 7,25 | 7,50 | 9,50 | 19,75 | 22,00 | 14,25 | 15,50 | 21,00 | 21,00 | 40,00 | 55,00 | 65,00 | 38,00 | 45,00 | 55,00 | 60,00 | 125,00 | 125,00 | 325,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 8,25 | 8,50 | 5,75 | 11,00 | 12,00 | 8,25 | 8,50 | 11,00 | 23,00 | 26,00 | 17,00 | 18,00 | 24,00 | 25,00 | 50,00 | 65,00 | 75,00 | 45,00 | 53,00 | 68,00 | 73,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,75 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,60 o 5,8%.
Dla meczu TSV Hartberg - SCR Altach dostępnych jest 515 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 14,5% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,00 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,62 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych TSV Hartberg - SCR Altach ma LV BET, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.