Porównanie kursów Twente - Utrecht
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Twente - Utrecht dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę, liczbę goli oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 9. kolejki Eredivisie). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 489 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Twente po kursie 1,32 w Betfan, remis po kursie 6,00 w LV BET oraz wygrana Utrechtu po kursie 8,10 w STS.
Najwyższy kurs na wygraną Utrechtu wystawia STS - 8,10, w porównaniu do najniższego 7,10 w Superbet. Daje to 100 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20,00 | 1,01 | 6,50 | 1,08 | 3,10 | 1,33 | 1,88 | 1,83 | 1,38 | 2,82 | 1,15 | 4,75 | 1,05 | 8,30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
25,00 | 1,01 | 6,75 | 1,09 | 3,10 | 1,34 | 1,90 | 1,85 | 1,38 | 2,85 | 1,16 | 4,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 3,05 | 1,33 | 1,88 | 1,82 | 1,38 | 2,81 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
33,00 | 1,01 | 5,60 | 1,06 | 3,00 | 1,27 | 1,86 | 1,71 | 1,38 | 2,55 | 1,15 | 3,98 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 6,10 | 1,09 | 3,05 | 1,33 | 1,88 | 1,82 | 1,38 | 2,80 | 1,15 | 4,65 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 6,00 | 1,09 | 3,00 | 1,32 | 1,86 | 1,80 | 1,37 | 2,75 | 1,15 | 4,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 7,25 | 1,09 | 3,30 | 1,33 | 1,98 | 1,85 | 1,38 | 3,05 | 1,16 | 5,20 | 1,06 | 9,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,27. To o 5,6% więcej niż najniższy kurs 2,15 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Twente i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Utrechtu i liczbę goli
Kursy na Twente - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Utrecht - handicap
Kursy na Twente - handicap azjatycki
Kursy na Utrecht - handicap azjatycki
Kursy na Twente - handicap azjatycki pełny
Kursy na Utrecht - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 33,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 23,00, więc różnica między bukmacherami sięga 43,5%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26,00 | 12,00 | 30,00 | 11,00 | 8,80 | 70,00 | 8,80 | 24,00 | 16,00 | 9,60 | 100,00 | 9,60 | 70,00 | 19,00 | 50,00 | 50,00 | 14,00 | 100,00 | 14,00 | 100,00 | 28,00 | 100,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
33,00 | 11,25 | 30,00 | 11,75 | 7,75 | 55,00 | 7,50 | 19,75 | 14,50 | 8,50 | 150,00 | 8,25 | 60,00 | 15,75 | 43,00 | 45,00 | 12,00 | 600,00 | 11,75 | 225,00 | 23,00 | 175,00 | 65,00 | 175,00 | 275,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
24,00 | 11,00 | 29,50 | 10,00 | 8,20 | 60,00 | 8,20 | 22,00 | 14,50 | 8,80 | 100,00 | 9,00 | 65,00 | 17,50 | 48,00 | 48,00 | 13,00 | 100,00 | 13,00 | 100,00 | 25,50 | 100,00 | - | - | - | 23,00 | 100,00 | 23,50 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
23,00 | 11,00 | 29,00 | 9,50 | 8,00 | 60,00 | 8,00 | 21,00 | 14,00 | 8,50 | 100,00 | 8,50 | 65,00 | 17,00 | 48,00 | 45,00 | 12,00 | 100,00 | 13,00 | 100,00 | 25,00 | 100,00 | 75,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Twente - Utrecht dostępnych jest 568 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 440,5% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 6,00 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,11 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Twente - Utrecht ma eToto, który prowadzi w 7 rynkach zdarzeń.