Porównanie kursów Wycombe - Notts County
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Wycombe - Notts County dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 11. kolejki League One). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Wycombe po kursie 2,02 w Superbet, remis po kursie 3,50 w LV BET oraz wygrana Notts County po kursie 3,80 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Notts County wystawia LV BET - 3,80, w porównaniu do najniższego 3,35 w Betfan. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,30 | 1,03 | 3,65 | 1,23 | 1,92 | 1,77 | 1,36 | 2,87 | 1,12 | 5,20 | 1,03 | 9,60 | 1,00 | 20,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 1,04 | 3,60 | 1,24 | 1,92 | 1,78 | 1,37 | 2,85 | 1,13 | 5,10 | 1,04 | 10,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,04 | 3,55 | 1,23 | 1,91 | 1,75 | 1,36 | 2,80 | 1,12 | 5,00 | 1,03 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,55 | 1,25 | 1,92 | 1,80 | 1,35 | 2,95 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,10. To o 1,9% więcej niż najniższy kurs 2,06 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Wycombe strzeli
Kurs na Notts County strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Wycombe i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Notts County i liczbę goli
Kursy na Wycombe - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Notts County - handicap
Kursy na Wycombe - handicap azjatycki
Kursy na Notts County - handicap azjatycki
Kursy na Wycombe - handicap azjatycki pełny
Kursy na Notts County - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Wycombe - Notts County dostępnych jest 333 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 13,4% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,80 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,35 w Betfan.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Wycombe - Notts County ma eToto, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.