8. kolejka grupy 1
- : -
17.10.26 18:45

Porównanie kursów Zamora - Ponferradina

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Zamora - Ponferradina dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 8. kolejki grupy 1 Primera Division RFEF). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Zamory po kursie 2,05 w Superbet, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana Ponferradiny po kursie 3,75 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Ponferradiny wystawia STS - 3,75, w porównaniu do najniższego 3,60 w Superbet. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,05 3,00 3,60
2,00 3,10 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Ponferradiny

kurs 3,75 × 100 zł = 330 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,41 2,47
1,44 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,22 1,65 1,30
1,25 1,68 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,00 4,25
2,75 1,98 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 2,25 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,15 1,35 1,65
1,18 1,36 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,42 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
5,85 1,05 2,55 1,40 1,52 2,27 1,15 4,00 1,02 7,30 - -
6,60 1,08 2,60 1,42 1,53 2,30 1,18 4,10 1,05 7,40 1,01 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,02. To o 0% więcej niż najniższy kurs 2,02 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,02 1,69
2,02 1,68
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Zamora strzeli

Tak Nie
1,28 3,30
1,28 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Ponferradina strzeli

Tak Nie
1,55 2,27
1,55 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,70 4,35 7,40 3,00 6,60 5,20
4,90 4,50 8,50 2,95 6,60 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Zamory i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,55 2,75 3,65 3,70 2,50 6,90 2,22 12,00
6,10 2,65 3,70 3,70 2,45 7,75 2,12 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,50 4,35 3,45 12,00 3,45 12,00 3,00 50,00
6,60 4,50 3,40 16,00 3,40 16,00 2,85 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ponferradiny i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,50 5,10 5,70 6,50 4,10 13,00 3,80 21,00
8,90 5,40 6,25 7,25 4,10 19,00 3,70 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamorę - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,90 9,50 21,00 1,25 1,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,70 5,75 9,50 5,00 8,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ponferradinę - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,68 1,22 1,04 9,40 24,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamorę - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,23 1,95 3,65
1,25 2,00 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ponferradinę - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,67 3,30 1,19
1,68 3,40 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Zamora - Ponferradina dostępnych jest 155 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,9% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 4,50 w STS przewyższa najniższą selekcję 4,25 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Zamora - Ponferradina ma STS, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.