Betclic II Liga · 15. kolejka · 07.11.2026

Porównanie kursów Znicz Pruszków - Podhale Nowy Targ

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Znicz Pruszków - Podhale Nowy Targ dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, podwójną szansę oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 15. kolejki Betclic II Liga). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 90 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Znicza Pruszków po kursie 2,07 w LV BET, remis po kursie 3,70 w eToto oraz wygrana Podhala Nowy Targ po kursie 3,40 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Podhala Nowy Targ wystawia STS - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,00 w Betclic. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,05 3,50 3,25
2,00 3,60 3,40
2,03 3,60 3,05
1,98 3,55 3,00
2,05 3,70 3,10
2,07 3,65 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Podhale

kurs 3,40 × 100 zł = 299,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,49 2,35
1,48 2,45
2,30 1,55
1,51 2,20
1,56 2,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,29 1,69 1,25
1,28 1,68 1,27
1,28 1,56 1,22
1,28 1,55 1,22
1,31 1,62 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,60 2,25 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,37 2,60 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,38 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,46 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
11,00 1,02 3,90 1,20 2,05 1,68 1,41 2,67 1,14 4,75 1,04 8,50 1,01 17,00
- - 3,80 1,22 2,02 1,70 1,40 2,70 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,60 2,17
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Znicz Pruszków strzeli

Tak Nie
1,17 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Podhale Nowy Targ strzeli

Tak Nie
1,32 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,60 4,15 5,20 3,70 11,00 5,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Znicza Pruszków i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,50 2,40 4,85 2,92 2,95 4,80 2,45 7,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 4,15 4,55 8,20 4,55 8,20 3,55 25,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Podhala Nowy Targ i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 3,90 6,70 4,60 4,25 7,70 3,70 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Znicz Pruszków - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,50 6,90 15,00 1,31 1,08
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,80 5,45 9,40 4,90 8,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Podhale Nowy Targ - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,72 1,25 1,06 6,20 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Znicz Pruszków - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,31 1,97 1,08 3,50 6,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Podhale Nowy Targ - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,72 3,10 1,25 6,20 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Znicz Pruszków - Podhale Nowy Targ dostępnych jest 136 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 58,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,45 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,55 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Znicz Pruszków - Podhale Nowy Targ ma Superbet, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.