niedziela, 15 grudnia 2019
Najnowsze: Milenium - bonus bez ryzyka

Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?

Podpowiedzi i analizy dla graczy zainteresowanych zarabianiem na zakładach bukmacherskich.

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 grudnia 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Co pozwala zarabiać na zakładach bukmacherskich?
  2. Bezpieczna gra u bukmachera „na sucho”
  3. Budżet na granie w zakładach bukmacherskich
  4. FAQ - czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać
  5. Warto wiedzieć o zarabianiu na bukmacherce okiem eksperta:
Podpowiedzi jak można zarabiać na zakładach bukmacherskich
Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Będąc początkującym graczem, chcącym czerpać zyski z zakładów bukmacherskich, istotne jest unikanie błędów, mogących prowadzić do dużych strat finansowych.

   Pierwszy zakład bez ryzyka  
   Bezpieczny kupon Fortuna 120 zł   
Bonus dla nowych na grudzień 2019

Najważniejszą zasadą, która powinna przyświecać każdemu typerowi, jest mierzenie sił na zamiary. Na zakładach sportowych i bukmacherskich da się generować przychód dokładnie tak samo, jak da się systematycznie uzyskiwać dochody na giełdzie czy rynkach Forex, wymaga to jednak umiejętności, konsekwencji, doświadczenia i pracy analitycznej ze strony osoby zainteresowanej zarabianiem na stawianiu zakładów bukmacherskich.

Co pozwala zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Warto wiedzieć, że na obstawianiu wyników sportowych konsekwentnie zarabia jedynie kilka procent typerów, nowych i regularnych. Nie różni się to od liczby inwestorów, uzyskujących profity z krótkoterminowych transakcji na rynkach aktywów finansowych. Tak jak wielu inwestorów nie posiada umiejętności i predyspozycji, pozwalających na dochodowe inwestycje, tak wielu typerów nie ma uzdolnień ani przygotowania do konsekwentnego zarabiania na zakładach bukmacherskich.

Warto zawsze brać pod uwagę, że granie u bukmachera nie musi być nastawione na zarabianie, a może być traktowane jedynie jako dobra zabawa. Większość graczy na świecie, korzystających z zakładów sportowych, to tzw. gracze rekreacyjni, którzy traktują zakłady bukmacherskie jako element wsparcia swojej drużyny lub rozrywkę. Nie podchodzą natomiast do bukmacherstwa, jako sposobu na życie lub dorabianie do domowego budżetu.

Bezpieczna gra u bukmachera „na sucho”

Każdy początkujący gracz, zainteresowany regularnym obstawianiem wyników w zakładach bukmacherskich, powinien sprawdzić swoje zdolności analityczne i zasób wiedzy, grając bez lokowania realnych środków finansowych.

Kod promocji Fortuna
Fortuna online kod promocyjny

Tak zwane granie „na sucho” pozwala sprawdzić skuteczność typowania wyników meczów czy stosowanego do obstawiania systemu przed zainwestowaniem pieniędzy. Dodatkowo, systematycznie prowadzone statystyki dają możliwość ustalenia, czy gra przynosi zyski czy generuje straty.

W ten sposób nie tylko nie traci się pieniędzy, ale można zdobywać wiedzę o zakładach bukmacherskich, testować intuicję i metody analityczne, pozwalające na skuteczne wyszukiwanie tzw. wartościowych kursów. Pozwala to bez ryzykowania utraty wkładu finansowego na zdobywanie niezbędnych kompetencji jak „stawkowanie” przy obstawianiu pojedynczych zakładów.

Budżet na granie w zakładach bukmacherskich

Rozpoczynając grę u bukmachera bardzo ważne jest określenie budżetu, przeznaczonego na obstawianie zakładów sportowych. Wysokość aktywów finansowych, wykorzystywanych w firmach bukmacherskich, przekłada się bezpośrednio na wysokość możliwego do zrealizowania wyniku finansowego.

Warto przy tym przestrzegać kilku istotnych zasad: nie należy jednak grać za pieniądze, których nie można stracić, nie należy też zadłużać się w celu zdobycia funduszy na granie. Ilość środków finansowych, cyklicznie angażowanych w zakładach bukmacherskich, należy dopasować do indywidualnych możliwości finansowych. Regularne typowanie wyników sportowych to forma inwestycji więc należy przeznaczyć na nią pieniądze z posiadanej nadwyżki finansowej.

Infografika z kodem promocyjnym - zapewnia on najwyższe bonusy bukmacherskie
Kod promocyjny Maksymalne bonusy bukmacherskie zapewnia najlepszy kod promocyjny

Graj legalnie w Polsce. Znowelizowana ustawa hazardowa nakłada na firmy bukmacherskie obowiązek uzyskania zgody Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności. Tylko gra u licencjonowanych bukmacherów z koncesją MF na organizowanie zakładów bukmacherskich jest legalna, zgodna z prawem i bezpieczna (tacy bukmacherzy chronią Twoje dane osobowe i gwarantują bezpieczeństwo wpłaconych pieniędzy)..

FAQ - czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań o zarabianie na bukmacherce. Do każdego zapytania dorzuciliśmy krótką odpowiedź, tak abyście mogli od razu przyswoić sobie najpotrzebniejsze informacje.

1. Jak regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Aby regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich, należy w pierwszej kolejności przygotować sobie strategię gry, która jednoznacznie będzie określała nie tylko stawkę poszczególnych kuponów Solo lub AKO, ale także kursy, tygodniową liczbę zakładów i kwotę, którą możemy przeznaczyć na grę u bukmachera internetowego lub stacjonarnego.

Następnie trzeba wybrać odpowiedniego (legalnego) bukmachera internetowego. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej założyć konto u 2-3 różnych, dobrych i rekomendowanych bukmacherów z uwagi na liczne bonusy powitalne i darmową kasę na grę, która ogranicza ryzyko strat dla początkujących graczy.

Profesjonaliści rynku rekomendują rozpoczęcie gry, poprzez założenie darmowego konta i odbiór bonusów powitalnych z kodem promocyjnym u następujących bukmacherów:

1. Fortuna premia powitalna za kod promocji  - pierwszy zakład za 120 zł jest bez ryzyka + 20 zł freebet, bukmacher zwraca pieniądze jak przegrasz, dodatkowo na start jest nagroda 1000 zł w bonusie 100%| 

2. Totolotek bonusy w pakiecie VIP  - darmowy zakład za 25 zł, bonus 1111 zł i do tego gra bez podatku (+14% wyższe wygrane)| 

3. Bonusy z kodem forBET Online - tu promocja na start, będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych graczy. Ten bukmacher internetowy, główny sponsor Śląska Wrocław jest najlepszą opcją dla nowych typujących, albowiem w swojej ofercie posiada on mnóstwo ciekawych typów na piłkę nożną, które dodatkowo są opatrzone wysokimi kursami gwarantującymi wysokie potencjalne wygrane oraz cykliczne promocje z bonusami.

2. Ile można zarobić na bukmacherce?

Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest w pełni uzależnione od konkretnych stawek poszczególnych kuponów. Działa to bowiem na bardzo prostych zasadach: im więcej pieniędzy zdecydujecie się zainwestować w zakłady sportowe, to tym więcej możecie w ostatecznym rozrachunku ugrać (ale też przegrać).

Tak więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "ile można zarobić u bukmachera". Z całą pewnością na większy zysk może liczyć gracz, który wykorzysta w 100% bonus powitalny, chociażby od forBET 2000 zł + 110 zł bonusów ekstra, aniżeli obstawiający, który zdecyduje się na wpłatę rzędu 150 PLN. Ma to związek z tym, że przy obliczaniu bonusu od forBET Zakłady Bukmacherskie pierwszy typujący otrzyma od buka aż 1000 zł + bonusy dodatkowe za darmo na grę, natomiast drugi zaledwie 150 PLN.

Dotyczy to wszystkich sytuacji, gdzie premia na start jest wysoka i jest to ponad 1000 zł bonusu, jak w LVBET 1520 zł (zobacz, jak zarejestrować się w LVBET) lub inny pakiet nagród VIP od legalnego polskiego bukmachera na start z aktualnym i mega atrakcyjnym kodem promocji umożliwiającym odbiór max bonusu - bonus Betfan ponad 3000 zł.

Jeśli zależy Wam na zarabianiu dużych pieniędzy, to musicie bardzo poważnie podejść do tematu pierwszego depozytu z bonusem za kod promocyjny, albowiem to on w dużej mierze kształtuje późniejsze zarobki na bukmacherce (tzw darmowa kasa na start z bonusami obniża ryzyko przegranej pierwszego wkładu).


3. Czy da się utrzymać grając u bukmachera

Obstawiający, którzy zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, bardzo często na samym początku zadają sobie pytanie „Czy da się utrzymać grając u bukmachera?”. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca! Tak, a nawet możemy zdradzić, że w ostatnim czasie coraz więcej osób przerzuca się na życie z zakładów sportowych, po wcześniejszym zgłębieniu wiedzy w zakresie sportu, systemów bukmacherskich i matematyki finansowej - trzeba umieć dobrze liczyć stawki i szacować szanse na wygraną!


Zawodowi gracze, którzy utrzymują się z gry u bukmachera dochodzą do tego, nie tylko dzięki odpowiedniemu kapitałowi na początek, rozsądkowi i opanowaniu, czy też odpowiedniej strategii gry, ale również dzięki nieocenionym bonusom na start, które w bezproblemowy i błyskawiczny sposób podwajają, a niejednokrotnie nawet i potrajają, początkowy budżet bukmacherski.

Doświadczony gracz wykorzystuje wszystkie możliwości powiększenia wygranej u bukmachera, ma konta u wszystkich legalnych bukmacherów (u każdego jest inny rodzaj promocji np: eWinner bonus za kod promocyjnym), a wygrane podpiera dodatkowymi promocjami i bonusami (np gra bez podatku). Gracze, którzy aktywnie obstawiają u wszystkich legalnych bukmacherów online mają maksymalny ogląd na kursy i poszczególne mecze, dzięki temu zyskują przewagę nad pojedynczym bukmacheremm wyszukując valuebety i surebety.

Warto wiedzieć o zarabianiu na bukmacherce okiem eksperta:

- Zdobywaj wiedzę o zakładach sportowych i bukmacherskich, buduj umiejętności analityczne.
- Zacznij od grania u bukmachera „na sucho” i gromadź doświadczenie.
- Graj rozsądnie. Wyznacz budżet dopasowany do możliwości finansowych. Obstawiaj u bukmachera tyle, ile ewentualnie możesz przegrać bez wpływu na osobiste finanse.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (7)

Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Kasia
skomentowano ponad miesiąc temu
Gram dwoma systemami które w zależności od ilości poświęconego czasu przynoszą dość spore korzyści. Pierwszy z nich wymaga konta w jednym buku ,tutaj 100% wygrane (wybierz mecz a na jego przykładzie pokażę jak I ile możesz wygrać) Drugi z nich wymaga konta na jakiejlkolwiek platformie z zakładami live. Skuteczność 30-50% z tym że również się zarabia. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do zadawania pytań, wyjaśnię wszystko na przykładach. Dlaczego sprzedaję? ponieważ na tym nie stracę. Grać może każdy a pieniędzy mi to nie zabierze. Dlaczego nie dam za darmo? Ponieważ włożyłem w to swój czas.
BRONEK80
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasia proszę o kontakt
Kar
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasia proszę o priv na e-mail km.sendo@Gmail.com
Gimbus
skomentowano ponad miesiąc temu
ja tam nie zarabiam bo nie gram, mam dopiero 16 lat
Typer
skomentowano ponad miesiąc temu
Po co płacić za typy? To trochę przesada - lepiej samemu posiedzieć i czegoś poszukać. Więcej satysfakcji :D Ja wygrywam na Betfanie, STSie i Fortunie. Mam konta i sobie cisnę typy - nie muszę kupować, nie muszę sprzedawać. Bukmacherka to jest prosty biznes.
Michal
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasiu proszę o kontakt harpman@o2.pl
Marek
skomentowano ponad tydzień temu
Kasiu proszę o kontakt na meila
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.