wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Plan wysokich kursów - okazje w Noble Bet

Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?

Podpowiedzi i analizy dla graczy zainteresowanych zarabianiem na zakładach sportowych i bukmacherskich.

Kody promocyjne do kasy od bukmachera Za aktywny kod otrzymasz nawet 5000 zł na start
Spis treści
Rozwiń
 1. Co pozwala zarabiać na zakładach bukmacherskich?
  1. Zarobek czy zabawa?
 2. Bezpieczna gra u bukmachera „na sucho”
 3. Budżet na granie w zakładach bukmacherskich
  1. Bezpieczne obstawianie bez ryzyka strat
 4. Gdzie najlepiej odebrać pierwszy bonus
  1. Listę super bonusów powitalnych przedstawia tabela:
 5. FAQ - czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać
 6. Warto wiedzieć o zarabianiu na bukmacherce okiem eksperta:
Podpowiedzi jak można zarabiać na zakładach bukmacherskich
Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Będąc początkującym graczem, chcącym czerpać zyski z zakładów bukmacherskich, istotne jest unikanie błędów, mogących prowadzić do dużych strat finansowych.

Zakład za darmo 25 zł + 54 zł bez ryzyka
Premia finansowa od STS po rejestracji z kodem promocji

Najważniejszą zasadą, która powinna przyświecać każdemu typerowi, jest mierzenie sił na zamiary. Na zakładach sportowych i bukmacherskich da się generować przychód dokładnie tak samo, jak da się systematycznie uzyskiwać dochody na giełdzie czy rynkach Forex, wymaga to jednak umiejętności, konsekwencji, doświadczenia i pracy analitycznej ze strony osoby zainteresowanej zarabianiem na stawianiu zakładów bukmacherskich.

Co ważne bukmacherzy wiedzą, że nowi klienci mogą mieć pecha i przegrać kasę, choć statystycznie u bukmachera wygrywamy najwięcej.

Na okoliczność uniknięcia strat finansowych, najlepsze licencjonowane firmy bukmacherskie mają w portfolio bonusy na tzw zakłady bez ryzyka. Największa premia jest w Betclic (bonuso 550 zł za kod). Inna ciekawa alternatywa to prezent z ubezpieczeniem od ryzyka przegranej i bonus 200 zł w PZBuk. W STS Zakłady Bukmacherskie i eFortuna to kwoty 34 zł (200 zł na mecz reprezentacji) oraz 125 zł, a w eWinner to 170 zł na dobry początek.

Co pozwala zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Warto wiedzieć, że na obstawianiu wyników sportowych konsekwentnie zarabia jedynie kilka procent typerów, nowych i regularnych. Nie różni się to od liczby inwestorów, uzyskujących profity z krótkoterminowych transakcji na rynkach aktywów finansowych. Tak jak wielu inwestorów nie posiada umiejętności i predyspozycji, pozwalających na dochodowe inwestycje, tak wielu typerów nie ma uzdolnień ani przygotowania do konsekwentnego zarabiania na zakładach bukmacherskich.

Zarobek czy zabawa?

Warto zawsze brać pod uwagę, że granie u bukmachera nie musi być nastawione na zarabianie, a może być traktowane jedynie jako dobra zabawa. Większość graczy na świecie, korzystających z zakładów sportowych, to tzw. gracze rekreacyjni, którzy traktują zakłady bukmacherskie jako element wsparcia swojej drużyny lub rozrywkę. Nie podchodzą natomiast do bukmacherstwa, jako sposobu na życie lub dorabianie do domowego budżetu.

Bezpieczna gra u bukmachera „na sucho”

Każdy początkujący gracz, zainteresowany regularnym obstawianiem wyników w zakładach bukmacherskich, powinien sprawdzić swoje zdolności analityczne i zasób wiedzy, grając bez lokowania realnych środków finansowych.

Kod promocji Fortuna
Fortuna online kod promocyjny

Tak zwane granie „na sucho” pozwala sprawdzić skuteczność typowania wyników meczów czy stosowanego do obstawiania systemu przed zainwestowaniem pieniędzy. Dodatkowo, systematycznie prowadzone statystyki dają możliwość ustalenia, czy gra przynosi zyski czy generuje straty.

W ten sposób nie tylko nie traci się pieniędzy, ale można zdobywać wiedzę o zakładach bukmacherskich, testować intuicję i metody analityczne, pozwalające na skuteczne wyszukiwanie tzw. wartościowych kursów. Pozwala to bez ryzykowania utraty wkładu finansowego na zdobywanie niezbędnych kompetencji jak „stawkowanie” przy obstawianiu pojedynczych zakładów.

Budżet na granie w zakładach bukmacherskich

Rozpoczynając grę u bukmachera bardzo ważne jest określenie budżetu, przeznaczonego na obstawianie zakładów sportowych. Wysokość aktywów finansowych, wykorzystywanych w firmach bukmacherskich, przekłada się bezpośrednio na wysokość możliwego do zrealizowania wyniku finansowego.

Bezpieczne obstawianie bez ryzyka strat

Warto przy tym przestrzegać kilku istotnych zasad: nie należy jednak grać za pieniądze, których nie można stracić, nie należy też zadłużać się w celu zdobycia funduszy na granie. Ilość środków finansowych, cyklicznie angażowanych w zakładach bukmacherskich, należy dopasować do indywidualnych możliwości finansowych.

Regularne typowanie wyników sportowych to forma inwestycji więc należy przeznaczyć na nią pieniądze z posiadanej nadwyżki finansowej, bez angażowania środków przeznaczonych życie codzienne.

Infografika z kodem promocyjnym - zapewnia on najwyższe bonusy bukmacherskie
Kod promocyjny Maksymalne bonusy bukmacherskie zapewnia najlepszy kod promocyjny

Graj legalnie w Polsce. Znowelizowana ustawa hazardowa nakłada na firmy bukmacherskie obowiązek uzyskania zgody Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności. Tylko gra u licencjonowanych bukmacherów z koncesją MF na organizowanie zakładów bukmacherskich jest legalna, zgodna z prawem i bezpieczna (tacy bukmacherzy chronią Twoje dane osobowe i gwarantują bezpieczeństwo wpłaconych pieniędzy)..

Gdzie najlepiej odebrać pierwszy bonus

Polecamy ofertę powitalną na zakłady sportowe w STS. Są 4 bonusy na start: za przelew depozytu 1200 zł, premia bez grania z ryzykiem 34 zł, freebet powitalny za 25 zł oraz 20 zł na BETGAMES. Okazjonalnie dochodzi jeszcze voucher na esport 20 zł wirtuale 20 zł oraz 40 zł za mobilną rejestrację. U pozostałych bukmacherów z polskiego rynku, średnia do typowania to ok 1000 zł bonusu finansowego, dzięki któremu możesz zarabiać pieniądze.

Listę super bonusów powitalnych przedstawia tabela:

Bukmacherzy z bonusem
Nazwa firmy Bonus  Kod do bonusu
STS Zakłady Bukmacherskie
 1279 zł
odkryj KOD  
LVBET Zakłady Bukmacherskie  1590 zł  odkryj KOD 
Betclic Zakłady Bukmacherskie
 550 zł
odkryj KOD 
PZBuk Zakłady bukmacherskie
 200 zł
odkryj KOD 
BetFan Zakłady Bukmacherskie
 3100 zł 
odkryj KOD  
Fortuna Zakłady Bukmacherskie  1145 zł  odkryj KOD 
forBET Zakłady Bukmacherskie
 2110 zł 
odkryj KOD 
Totolotek Zakłady Bukmacherskie  574 zł  odkryj KOD 
eToto Zakłady Bukmacherskie  300 zł  odkryj KOD 
Milenium Zakłady Bukmacherskie  1650 zł  odkryj KOD 
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie  5050 zł  odkryj KOD 
eWinner Zakłady Bukmacherskie  1170 zł  odkryj KOD 

Sprawdzenie kodów jest bezpłatne i nie wymaga zaangażowania czasowego ani kapitałowego. Po decyzji kliknij w wybrany bonus - strona powitalna otworzy się u bukmachera automatycznie.

FAQ - czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań o zarabianie na bukmacherce. Do każdego zapytania dorzuciliśmy krótką odpowiedź, tak abyście mogli od razu przyswoić sobie najpotrzebniejsze informacje.

1. Jak regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Aby regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich, należy w pierwszej kolejności przygotować sobie strategię gry, która jednoznacznie będzie określała nie tylko stawkę poszczególnych kuponów Solo lub AKO, ale także kursy, tygodniową liczbę zakładów i kwotę, którą możemy przeznaczyć na grę u bukmachera internetowego lub stacjonarnego.

Następnie trzeba wybrać odpowiedniego (legalnego) bukmachera internetowego - najlepiej jednego lub kilku z aktualnego rankingu bukmacherów. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej założyć konto u 2-3 różnych, najlepszych i rekomendowanych bukmacherów z uwagi na liczne bonusy powitalne, promocje na zakłady weekendowe i darmową kasę na grę, która ogranicza ryzyko strat dla początkujących graczy.

2. Chcę zagrać - gdzie założyć konto?

Profesjonaliści rynku rekomendują rozpoczęcie gry, poprzez założenie darmowego konta i odbiór bonusów powitalnych z kodem promocyjnym u następujących bukmacherów:

a. Fortuna premia powitalna za kod promocji  - pierwszy zakład za 125 zł jest bez ryzyka + 20 zł freebet, bukmacher zwraca pieniądze jak przegrasz, dodatkowo na start jest nagroda 1000 zł w bonusie 100%| 

b. Totolotek bonusy w pakiecie VIP  - darmowy zakład za 25 zł, bonus 549 zł i do tego gra bez podatku (+14% wyższe wygrane)

c. STS - pakiet bonusów na start to 4 premie za 1279 zł (za depozyt, na BetGames, bez ryzyka i freebet).

d. Bonusy promocyjne z kodem forBET  - tu promocja na start, będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych graczy. Ten bukmacher internetowy, główny sponsor Śląska Wrocław jest najlepszą opcją dla nowych typujących, albowiem w swojej ofercie posiada on mnóstwo ciekawych typów na piłkę nożną, które dodatkowo są opatrzone wysokimi kursami gwarantującymi wysokie potencjalne wygrane oraz cykliczne promocje z bonusami.

3. Ile można zarobić na bukmacherce?

Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest w pełni uzależnione od konkretnych stawek poszczególnych kuponów. Działa to bowiem na bardzo prostych zasadach: im więcej pieniędzy zdecydujecie się zainwestować w zakłady sportowe, to tym więcej możecie w ostatecznym rozrachunku ugrać (ale też przegrać).

Tak więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "ile można zarobić u bukmachera". Z całą pewnością na większy zysk może liczyć gracz, który wykorzysta w 100% bonus powitalny, chociażby od forBET 2000 zł + 110 zł bonusów ekstra, aniżeli obstawiający, który zdecyduje się na wpłatę rzędu 150 PLN. Ma to związek z tym, że przy obliczaniu bonusu od forBET Zakłady Bukmacherskie pierwszy typujący otrzyma od buka aż 1000 zł + bonusy dodatkowe za darmo na grę, natomiast drugi zaledwie 150 PLN.

Dotyczy to wszystkich sytuacji, gdzie premia na start jest wysoka i jest to ponad 1000 zł bonusu, jak w LVBET 1590 zł (zobacz, jak zarejestrować się w LVBET) lub inny pakiet nagród VIP od legalnego polskiego bukmachera na start z aktualnym i mega atrakcyjnym kodem promocji umożliwiającym odbiór max bonusu - bonus Betfan ponad 3000 zł.

Jeśli zależy Wam na zarabianiu dużych pieniędzy, to musicie bardzo poważnie podejść do tematu pierwszego depozytu z bonusem za kod promocyjny, albowiem to on w dużej mierze kształtuje późniejsze zarobki na bukmacherce (tzw darmowa kasa na start z bonusami obniża ryzyko przegranej pierwszego wkładu).

4. Czy da się utrzymać grając u bukmachera

Obstawiający, którzy zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, bardzo często na samym początku zadają sobie pytanie „Czy da się utrzymać grając u bukmachera?”. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca! Tak, a nawet możemy zdradzić, że w ostatnim czasie coraz więcej osób przerzuca się na życie z zakładów sportowych, po wcześniejszym zgłębieniu wiedzy w zakresie sportu, systemów bukmacherskich i matematyki finansowej - trzeba umieć dobrze liczyć stawki i szacować szanse na wygraną!

Zawodowi gracze, którzy utrzymują się z gry u bukmachera dochodzą do tego, nie tylko dzięki odpowiedniemu kapitałowi na początek, rozsądkowi i opanowaniu, czy też odpowiedniej strategii gry, ale również dzięki nieocenionym bonusom na start, które w bezproblemowy i błyskawiczny sposób podwajają, a niejednokrotnie nawet i potrajają, początkowy budżet bukmacherski.

Doświadczony gracz wykorzystuje wszystkie możliwości powiększenia wygranej u bukmachera, ma konta u wszystkich legalnych bukmacherów (u każdego jest inny rodzaj promocji np: eWinner bonus za promocyjny kod), a wygrane podpiera dodatkowymi promocjami i bonusami (np gra bez podatku). Gracze, którzy aktywnie obstawiają u wszystkich legalnych bukmacherów online mają maksymalny ogląd na kursy i poszczególne mecze, dzięki temu zyskują przewagę nad pojedynczym bukmacheremm wyszukując valuebety i surebety.

6. Ile można zarobić na zakładach?

Stawki są różne od 50 000 zł do 50 zł i mniej. Wszystko zależy od wysokości kursów i postawionej stawki. Przy średnim zaangażowaniu depozytu na poziomie 200 zł i regularnym typowaniu online, znając specyfikę branży piłkarskie lub esportu możesz zarobić 500 zł do 1000 zł. Poczytaj o systemach bukmacherskich do skutecznego i regularnego zarabiania kasy.

Warto wiedzieć o zarabianiu na bukmacherce okiem eksperta:

- Zdobywaj wiedzę o zakładach sportowych i bukmacherskich, buduj umiejętności analityczne.
- Zacznij od grania u bukmachera „na sucho” i gromadź doświadczenie.
- Graj rozsądnie. Wyznacz budżet dopasowany do możliwości finansowych. Obstawiaj u bukmachera tyle, ile ewentualnie możesz przegrać bez wpływu na osobiste finanse.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (11)

Czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Kasia
skomentowano ponad miesiąc temu
Gram dwoma systemami które w zależności od ilości poświęconego czasu przynoszą dość spore korzyści. Pierwszy z nich wymaga konta w jednym buku ,tutaj 100% wygrane (wybierz mecz a na jego przykładzie pokażę jak I ile możesz wygrać) Drugi z nich wymaga konta na jakiejlkolwiek platformie z zakładami live. Skuteczność 30-50% z tym że również się zarabia. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do zadawania pytań, wyjaśnię wszystko na przykładach. Dlaczego sprzedaję? ponieważ na tym nie stracę. Grać może każdy a pieniędzy mi to nie zabierze. Dlaczego nie dam za darmo? Ponieważ włożyłem w to swój czas.
BRONEK80
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasia proszę o kontakt
Kar
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasia proszę o priv na e-mail km.sendo@Gmail.com
Gimbus
skomentowano ponad miesiąc temu
ja tam nie zarabiam bo nie gram, mam dopiero 16 lat
Typer
skomentowano ponad miesiąc temu
Po co płacić za typy? To trochę przesada - lepiej samemu posiedzieć i czegoś poszukać. Więcej satysfakcji :D Ja wygrywam na Betfanie, STSie i Fortunie. Mam konta i sobie cisnę typy - nie muszę kupować, nie muszę sprzedawać. Bukmacherka to jest prosty biznes.
Michal
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasiu proszę o kontakt harpman@o2.pl
Marek
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasiu proszę o kontakt na meila
domingo
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja gram tylko single a typy biorę z głowy. Mogę polecić jedną ligę/grupę godną uwagi
Ksawery
skomentowano ponad miesiąc temu
"Zawodowi gracze, którzy utrzymują się z gry u bukmachera dochodzą do tego, nie tylko dzięki odpowiedniemu kapitałowi na początek, rozsądkowi i opanowaniu, czy też odpowiedniej strategii gry, ale również dzięki nieocenionym bonusom na start, które w bezproblemowy i błyskawiczny sposób podwajają, a niejednokrotnie nawet i potrajają, początkowy budżet bukmacherski." Tak naprawdę bonusy nie mają żadnego znaczenia, są uwarunkowane np 6-cio krotnym obrotem i zakładami o kursie nie mniejszym niż 2.0 Najlepiej grać swoimi własnymi pieniędzmi, wówczas wiesz ile możesz zaryzykować (zwykle 2-3%, max 5%) i wiesz jaki masz średni przyrost zysku w określonym czasie. Bonusy dają iluzoryczną przewagę na początku, która nie jest przewagą rzeczywistą, ułatwiają też popełnianie błędów co w konsekwencji pociąga za sobą stratę pieniędzy. Zawodowi gracze unikają bonusów. Ponieważ wiedzą, że nie mają one wpływu na zwiększenie wartości konta w dłuższym horyzoncie czasu, lecz najwyżej na krótką metę, a tym zainteresowani są jedynie nowicjusze. Przepis na sukces to systematyczne, długotrwałe osiąganie niewielkich zysków (resztę zrobi procent składany). Początkujący natomiast mają w oczach wielkie zyski, ogromne wygrane, wysokie kursy. Wielki amerykański inwestor (jeden z najbogatszych ludzi świata) powiedział: aby osiągać wielkie cele (duże zyski) nie musisz dokonywać niesamowitych rzeczy.
adam
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasiu prosze o kontakt na maila lub info jak mozna porozmawiać
Oxford
skomentowano ponad miesiąc temu
Kasiu proszę o kontakt, w sprawie twoich systemów
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.