piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków promocje (01.12, 20:30)

Jak wpłacić pieniądze do Betclic?

Betclic płatności - darmowe i bezpieczne metody wpłaty w Betclic. Jak złożyć depozyt w Betclic Polska przez szybki przelew, Paysafecard i Skrill.

Extra promocje Betclic tylko z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Betclic - wpłata pieniędzy na konto
 2. Depozyt środków przez szybki przelew bankowy
 3. Wpłata do Betclic przy pomocy karty płatniczej
 4. Doładowanie konta Betclic przez Paysafecard
 5. Elektroniczny portfel Skrill w Betclic
 6. Wpłata przez stronę www i aplikację mobilną Betclic
  1. Jak wpłacić pieniądze do Betclic krok po kroku
 7. Dlaczego warto zlecić wpłatę w Betclic
  1. Promocje dla typerów
  2. Bonus od pierwszej wpłaty
 8. FAQ: pytania i odpowiedzi o wpłaty w Betclic
Bonus Betclic aktywowany po pierwszym depozycie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Na samym początku musimy podkreślić, że Betclic jest w pełni zaufanym i godnym polecenia operatorem zakładów wzajemnych.

Pięć darmowych sposobów na depozyt w Betclic
Jak legalnie wpłacać pieniądze na konto internetowego buka Betclic

Betclic Polska działa na podstawie licencji wydanej przez rządowy resort finansów. Zezwolenie o numerze PS4.6831.11.2017 sprawia, że zarówno dokonywanie depozytów pieniężnych, jak i typowanie zakładów sportowych w Betclic są bezpieczne i zgodne z polskim prawem.

Betclic bonus na start
Powitalny cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł

Dodatkowo bukmacher z Wrocławia przestrzega wszystkich zapisów ustawy RODO, czyli o ochronie danych osobowych. W związku z tym Wasze wszelkie dane wrażliwe, które podajecie w procesie rejestracyjnym są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone . Bezpieczne są również Wasze przelewy, niezależnie od tego, jakimi metodami wpłacacie pieniądze do Betclic, ponieważ ten buk stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych w oparciu o zaawansowane protokoły.

Betclic - wpłata pieniędzy na konto

Tak jak pisaliśmy, legalne zawieranie zakładów sportowych w Betclic będzie możliwe po uprzedniej rejestracji nowego konta gracza. Już na samym początku pragniemy zwrócić szczególną uwagę na nasz afiliacyjny kod promocyjny LEGALSPORT, pozwalający Wam zgarnąć najlepsze bonusy i dodatki pieniężne po dokonaniu pierwszej płatności do bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Betclic
Betclic oferuje nowoczesne i bezpieczne metody przelewów
Zakładam konto w Betclic

Zaraz po założeniu własnego profilu klienta wystarczy tylko zweryfikować i potwierdzić swoją tożsamość, po czym można ze spokojem przejść do wpłaty środków i obstawiać ulubione typy i podtypy z ponad 30 różnych dyscyplin sportowych.

W przypadku bukmachera Betclic typujący mogą skorzystać aż z pięciu metod zasilania depozytu, które są w pełni darmowe i bezpieczne. Co więcej, kilka sposobów posiada dodatkowe rodzaje płatności, dzięki czemu wachlarz możliwości wpłaty pieniędzy jest jeszcze większy. Oto wszystkie opcje wpłat z jakich można korzystać w Betclic Online:

 • szybki przelew bankowy (Przelewy 24 czy Blik);
 • karta kredytowa lub debetowa (VISA, Mastercard);
 • PaysafeCard;
 • elektroniczny portfel Skrill;
 • tradycyjny przelew w banku lub na poczcie.

Jak widać, akceptowane przez Betclic płatności dają Wam wiele różnych możliwości zasilania depozytu. Minimalna kwota depozytu w Betclic to zaledwie 1 złoty. Trzeba pamiętać, że dla kart kredytowych minimum to 30zł, a dla tradycyjnego przelewu 40zł, lecz obstawiający zakłady online u tego bukmachera za pierwszym razem wpłacają średnio mniej więcej 150-200 zł (więcej o tym jaki depozyt robi statystyczny gracz).

Ma to wszystko związek z promocją na powitanie, która przy wykorzystaniu naszego kodu do premii LEGALSPORT wynosi 200 zł jako cashback ze zwrotem na konto bonusowe. Jeżeli zdecydujecie się wpłacić 228 zł (pierwszy depozyt) i postawicie dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany, możecie liczyć na maksymalny cashback w ramach bonusu startowego.

Dlaczego warto obstawiać zakłady w Betclic - rekomendacje

Cały proces zdeponowania środków finansowych z własnego rachunku na konto bukmachera zamyka się w ciągu niespełna minuty – to bardzo ważna informacja dla graczy, którzy preferują w szczególności obstawianie wyników na żywo. Jedynie przelew zlecony w banku lub na poczcie może zostać zrealizowany w dłuższym czasie - zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że żaden z sposobów wpłat w Betclic nie jest obciążony jakąkolwiek prowizją, dlatego też na zakłady będziecie mogli przeznaczyć pełną kwotę depozytu - wszystkie ewentualne koszty bierze na siebie bukmacher.

Depozyt środków przez szybki przelew bankowy

Głównym dostawcą płatności dla Betclic jest system Przelewy 24, który obsługuje szesnaście banków funkcjonujących w naszym kraju. Typerzy będą mogli wykonać szybkie przelewy online z takich instytucji finansowych jak mBank, PKO BP, ING czy Pekao Bank, ale też z banku Inteligo, Santander oraz Millenium. Listę podmiotów bankowych, z których możemy zrobić szybki przelew depozytu na swoje konto gracza w Betclic, uzupełnia Credit Agricole oraz BNP Paribas.  

Nie ma znaczenia z którego banku dokonujecie wpłaty do bukmachera, ponieważ system realizuje wszystkie depozyty natychmiastowo przez siedem dni w tygodniu. W praktyce pieniądze powinny się znaleźć na Waszym koncie gracza w ciągu około minuty. Podczas zlecenia wpłaty za pośrednictwem szybkiego przelewu z tego systemu wystarczy podać swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz zatwierdzić regulamin transakcyjny, po czym zostaniecie przekierowani na stronę swojego banku.

Wygodny i prosty sposób depozytów w Betclic
Przelewy24 - całodobowy system do wpłata pieniędzy z rachunku bankowego

W Betclic dostępne są także szybkie przelewy mobilne przy użyciu kodu BLIK, które w ostatnim czasie stały się jedną z najbardziej popularnych metod płatności wśród młodszego pokolenia typerów. Większość najważniejszych polskich banków udostępnia system mobilny w swoich aplikacjach na smartfony i tablety takich firm jak np. Huawei, Samsung czy iPhone.

Główną zaletą BLIK-a jest prosta obsługa i szybkość działania, ponieważ przy dokonaniu płatności wystarczy tylko wygenerować specjalny sześciocyfrowy numer BLIK i wpisać go w odpowiednie okienko na stronie bukmachera. Cała transakcja przebiega automatycznie i jest intuicyjna nawet dla początkującego gracza.

Wpłata do Betclic przy pomocy karty płatniczej

Wrocławski bukmacher honoruje również wpłaty za pomocą karty kredytowej i debetowej popularnych spółek jak VISA czy Mastercard. Przelew gotówki z karty na saldo gracza w Betclic odbywa się ekspresowo i w pełni bezpiecznie na każdym etapie. Na samym początku należy wpisać kwotę depozytu jaką chcemy przeznaczyć na zakłady w Betclic, wybrać metodę płatności jako karta kredytowa i kliknąć pole z napisem „wpłać”. Następnie system przekieruje nas do uzupełnienia szczegółów karty płatniczej, gdzie musimy podać:

 • numer karty;
 • datę ważności;
 • imię i nazwisko właściciela karty;
 • numer CVV (trzycyfrowy kod weryfikacyjny widoczny z tyłu karty).
Wygodne wpłaty przy pomocy kart kredytowychVISA i Mastercard w ofercie płatniczej BetclicBezpłatne i bezpieczne przelewy online 24h na dobę
Wygodne wpłaty przy pomocy kart kredytowych
VISA i Mastercard w ofercie płatniczej Betclic
Bezpłatne i bezpieczne przelewy online 24h na dobę
Wpłać do

Po podaniu wszystkich danych należy tylko zatwierdzić płatność i czekać na komunikat potwierdzający przelew gotówki do bukmachera. Księgowanie wpłaty jest w 100% darmowe zarówno dla posiadaczy kart VISA, jak i Mastercard. Jedyne o czym trzeba pamiętać to minimalna kwota wpłaty, która została ustalona na poziomie minimum 30 zł dla pojedynczej transakcji.

Doładowanie konta Betclic przez Paysafecard

Kolejnym bardzo prostym sposobem doładowania konta gracza w Betclic jest karta przedpłacona Paysafecard, wykorzystująca technologię pre-paid. Największą zaletą tego e-portfela jest przede wszystkim anonimowość, ponieważ gracz dokonując transportu środków na konto buka nie musi podawać swoich danych osobowych. W przypadku Paysafecard dostępne są karty o wartości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 300 złotych, dlatego do realizacji przelewu wystarczy tylko zakupić tzw. elektroniczny pieniądz o odpowiednim nominale.

Depozyt środków przez elektroniczny portfelAnonimowe wpłaty pieniężne w BetclicDarmowa i w pełni bezpieczna metoda płatnościKarty o wartości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 300 zł!
Depozyt środków przez elektroniczny portfel
Anonimowe wpłaty pieniężne w Betclic
Darmowa i w pełni bezpieczna metoda płatności
Karty o wartości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 300 zł!
Wpłacaj w

Dzięki temu typujący nie muszą posiadać indywidualnego konta bankowego czy też kart kredytowych, aby wpłacić kasę na profil bukmachera i obstawiać ulubione wydarzenia sportowe po najlepszych kursach w Betclic.

Realizacja depozytu składa się z dwóch szybkich kroków: w pierwszym należy wybrać zakładkę wpłaty na stronie operatora i opcję PaysafeCard, zaś w drugim trzeba wprowadzić 16-cyfrowy kod PIN znajdujący się na karcie przedpłaconej i kliknąć „PAY”. Po chwili pełna kwota znajdzie się na Waszym koncie online.

Warto przy tym pamiętać, że płatności depozytu do Betclic przez Paysafecard są możliwe wyłącznie z kart, na których znajdują się środki w polskich złotych (nie ma możliwości przewalutowania).

Elektroniczny portfel Skrill w Betclic

Wśród wygodnych opcji płatności w Betclic nie mogło również zabraknąć e-portmonetki z serwisu Skrill (tutaj sprawdzicie jak wpłacać pieniądze za pośrednictwem Skrill). To kolejna darmowa płatność internetowa, która jest bardzo chwalona przez obstawiających wyniki sportowe. Z uwagi na zachowanie anonimowości i ekspresowe przelewy, Skrill jest wykorzystywany średnio przez co czwartego typera w Betclic.

Internetowa e-portmonetka SkrillW pełni bezpieczny i darmowy system wpłat w BetclicEkspresowe przelewy online
Internetowa e-portmonetka Skrill
W pełni bezpieczny i darmowy system wpłat w Betclic
Ekspresowe przelewy online
Sprawdź Skrill

Jeżeli skorzystacie z tej opcji transakcji gotówkowej, to możecie być pewni że Wasze pieniądze trafią na prywatne iKonto Betclic zaraz po potwierdzeniu zlecenia. Co więcej, ten internetowy system do wpłat działa zarówno w dzień, jak i w nocy przez 24h/7 dni w tygodniu. Z takiego obrotu spraw powinni być zadowoleni miłośnicy typów np. na spotkania NBA, które obywają się zazwyczaj późną nocą – jeżeli zabranie Wam środków do gry, opcja Skrill również będzie dostępna do wyboru.

Wpłata przez stronę www i aplikację mobilną Betclic

Przygotowaliśmy dla Was poradnik krok po kroku, jak dokonać depozytu środków na konto w Betclic Zakłady Sportowe. Mamy nadzieję, że będzie on pomocy nie tylko dla mało doświadczonych graczy, ale i również dla tych, którzy na bukmacherce „zjedli zęby”.

zasilam saldo gracza
Korzystam z ekspresowych przelewów na stronie i w aplikacji

Dużym plusem spółki finansującej mieszane sztuki walki FAME MMA jest fakt, że operacja wpłaty działa na takich samych zasadach na stronie www.betclic.pl oraz aplikacji mobilnej Betclic App.

Jak wpłacić pieniądze do Betclic krok po kroku

By uzupełnić swoje saldo u koncesjonowanego bukmachera Betclic, musicie tylko postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 • Krok pierwszy: Załóż nowe konto gracza w Betclic (tu przeczytasz jak się zarejestrować w Betclic) i wpisz nasz unikalny kod promocyjny LEGALSPORT w odpowiednie okienko formularza rejestracyjnego. Jeżeli chcesz zarejestrować swoje konto właśnie w tym momencie, skorzystaj z naszego szybkiego linku aktywacyjnego (np. klikając w poniższy baner), dzięki czemu kod do premii zostanie automatycznie wpisany, a Ty będziesz mógł skorzystać z najwyższych bonusów sportowych.
 • Krok drugi: Wejdź na swój profil gracza i odpal zakładkę „wpłaty”. Wybierz konkretną metodę płatności, za pośrednictwem której przetransferujesz środki na swoje konto gracza u bukmachera. My ze swojej strony możemy polecić Ci szybki przelew bankowy z wykorzystaniem systemów Przelewy 24 lub BLIK. To bardzo wygodne i sprawdzone sposoby depozytów pieniędzy, z których korzysta większość graczy.
Aplikacja mobilna Betclic daje możliwość szybkiego zasilania konta gracza
Wygodne wpłaty są możliwe również przez aplikację mobilną w Betclic
 • Krok trzeci: Wprowadź kwotę, za którą chcesz doładować indywidualne konto online. Jeżeli dokonujesz wpłaty po raz pierwszy, to najlepszą opcją będzie przelew w wysokości . Za całość postaw dowolny kupon bukmacherski, dzięki czemu automatycznie zapiszesz się do najwyższego na rynku zakładu bez ryzyka na start. W przypadku niepowodzenia Betclic zwróci na konto bonusowe aż 200 zł jako bonus.
 • Krok czwarty: Na koniec wystarczy już tylko przelać pieniądze na saldo gracza. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które będą pojawiać się kolejno na ekranie Twojego komputera lub telefonu zależnie od wybranej metody płatności w Betclic. Maksymalny czas pojawienia się gotówki na Twoim koncie to około jedna minuta, po czym od razu możesz przejść do zawierania legalnych zakładów wzajemnych w Betclic.

Dlaczego warto zlecić wpłatę w Betclic

Sponsor piłkarskiej drużyny Piasta Gliwice należy do zdecydowanej czołówki polskich operatorów, organizujących zakłady wzajemne przez sieć. Głównymi zaletami tego koncesjonowanego, cieszącego się świetnymi opiniami graczy buka jest znakomicie dopracowana oferta rynków bukmacherskich i najwyższe na rynku współczynniki kursowe.

Dodatkowo w Betclic znajdziecie szereg wyjątkowych promocji, nie tylko ułatwiających typowanie, ale i również w znaczny sposób zwiększających potencjalne wygrane na kuponach online. Co więcej, z całego systemu promocyjnego mogą korzystać gracze z dużym bagażem doświadczeń oraz ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich.

Promocje dla typerów

Bonus na który należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności to extra premia do zakładów akumulowanych MULTI+, która aktywuje się na kuponach składających się z przynajmniej pięciu zdarzeń. Jedynym warunkiem jest kurs minimalny 1.20 dla każdej pozycji. Takim prostym sposobem możecie liczyć na dodatek w wysokości +7% do wygranej. Maksymalny bonus dla tej promocji wynosi aż 50%, przy zachowaniu 13 meczów na jednym kuponie.

odbieram bonusy betclic
Multi+ | Boost | Jackpot | Cashout | Betclic TV

Wśród innych udogodnień jakie przygotował dla Was koncesjonowany bukmacher Betclic są jeszcze funkcjonalna opcja zamknięcia kuponu przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń, czyli Cashout oraz bonus BOOST, który każdego dnia doładowuje współczynniki kursowe na najbardziej medialne wydarzenia sportowe. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ ten operator stworzył dla swoich użytkownikom specjalną usługę streamingową, gdzie można na bieżąco obserwować mecze na platformie LIVE. Szczegóły ostatniej promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Bonus od pierwszej wpłaty

Polecamy rejestrację konta gracza właśnie w Betclic również z powodu wyjątkowego pakietu startowego, który jest powiązany z pierwszym depozytem na konto do typowania  u tego legalnego bukmachera online. To cashback ze zwrotem na konto bonusowe, czyli zakład bez ryzyka w kwocie aż 200 zł. To oznacza, że swój pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty będziecie mogli postawić bez ryzyka przegranej - jeśli nie traficie, buk zwróci Wam środki za kupon.

FAQ: pytania i odpowiedzi o wpłaty w Betclic

W Internecie można wyszukać mnóstwo zapytań typerów, dotyczących wszystkich metod płatności na indywidualne konto gracza w Betclic. Poniżej zebraliśmy dla Was te najczęściej powtarzające się i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi.

1️⃣ Jakie metody płatności oferuje Betclic?

W Betclic będziecie mogli skorzystać z pięciu różnych form płatności. Oprócz tradycyjnego przelewu bankowego (np. za pośrednictwem Przelewy24 lub BLIK), spółka BEM Operations Limited akceptuje również transakcje przy użyciu zwykłego przelewu, Skrilla, PaysafeCard oraz kart kredytowych i debetowych VISA lub Mastercard.

2️⃣ Czy Betclic pobiera dodatkową prowizję od wpłaty?

Nie, Betclic nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z wpłatami na konto klienta. Dotyczy to wszystkich platform, jakie ma do zaoferowania ten buk. Zwróćcie tylko uwagę, czy Wasz bank nie pobiera prowizji za wpłaty kartą kredytową lub debetową do internetowego konta bukmachera.

3️⃣ Jaka jest minimalna i maksymalna kwota wpłaty w Betclic?

Minimalna kwota depozytu dla większości metod płatności wynosi zaledwie 1 zł. Natomiast w przypadku kart kredytowych zobowiązani jesteśmy do wpłaty co najmniej 30 zł.  Z kolei maksymalna kwota wpłaty to 100 000 zł. Jeżeli zdecydujecie się na zwykły przelew bankowy (np. w siedzibie banku czy na poczcie), musicie się liczyć z tym, że minimalna kwota transakcji to 40 zł.

4️⃣ Ile zazwyczaj trwa transfer pieniędzy na konto gracza w Betclic?

Internetowy bukmacher Betclic oferuje swoim graczom tylko szybkie sposoby depozytów środków na konto. Zarówno przelewy bankowe przy wykorzystaniu transakcji Przelewy 24 oraz BLIK, jak i portfel elektroniczny Skrill transferują pieniądze na konto bukmachera w ciągu maksymalnie minuty. Wpłata przy użyciu zwykłego przelewu księgowana jest przeważnie od 24 do 72 godzin.

5️⃣ Z jakich bonusów mogę skorzystać po wpłacie środków na konto?

Główną częścią systemu promocyjnego w Betclic jest oczywiście zakład bez ryzyka jako bonus powitalny, który wynosi aż 200 zł. Musicie pamiętać, że do uzyskania takiej extra premii w maksymalnej wysokości jest konieczna rejestracja konta z naszym unikalnym kodem LEGALSPORT, a także pierwsza wpłata i postawienie dowolnego kuponu.

Wśród innych dochodowych promocji wrocławska spółka może zaoferować Wam np. promkę do kuponów wielokrotnych MULTI+, a także świetne funkcje usprawniające grę do których można zaliczyć Cashout, Super Kursy oraz platformę do oglądania meczów na żywo.

6️⃣ Czy w aplikacji mobilnej również można dokonać wpłaty?

Składanie depozytów przy pomocy nowoczesnej aplikacji mobilnej Betclic App, która działa na wszystkich urządzeniach z oprogramowaniem Android oraz iOS odbywa się na analogicznych zasadach jak na stronie internetowej bukmachera.

26.01.2023, 15:28
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak wpłacić pieniądze do Betclic?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.