poniedziałek, 22 lipca 2024

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Poradnik, dzięki któremu bez problemów wykonacie pierwszą wpłatę do wybranego bukmachera. Extra na start dajemy bonus bez depozytu

Bonus 2000 zł za wpłatę na konto
Promka za depozyt łączy się w Fortunie z freebetem 20 zł oraz cashbackiem 210 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Pierwsza wpłata na konto
  1. Optymalny depozyt u bukmachera - ile warto wpłacić na saldo?
  2. Jak wpłacić pieniądze na konto?
 2. Co to jest depozyt?
  1. Jak działa bonus za depozyt
 3. Ile najlepiej wpłacić za pierwszym razem
  1. Do którego buka najlepiej wpłacić pierwszy depozyt
 4. Lista metod płatności
 5. Wpłata do bukmachera - który najlepszy
  1. Fortuna - bukmacher na pierwszą wpłatę
  2. Jak zrobić wpłatę w Fortuna 
 6. Ranking bukmacherów - który najszybciej księguje wpłaty
 7. FAQ: pytania na temat wpłat bukmacherskich
 8. Warto wiedzieć o wpłacie do bukmachera
Fotka do tekstu o wpłata pieniędzy na konto bukmacherskie
Jakimi sposobami można wpłacić pieniądze do legalnego bukmachera?

Zanim przejdziemy do konkretów, to musimy już na samym wstępie zaznaczyć, że z szerszej perspektywy pierwsza wpłata na konto bukmacherskie online jest niezwykle ważna.

Promocje za wpłatę depozytu
Benefity dostępne z kodem LEGALSPORT: od 300 zł do 5000 zł

Ma to związek z tym, że pierwszy depozyt odciska swoje piętno nie tylko na docelowej strategii gry, ale również i na jakości kuponów bukmacherskich zawieranych przez internet - najczęściej tyczy się to zakładów typu AKO. Dlatego też rekomendujemy, abyście naprawdę bardzo poważnie podeszli do sprawy pierwszej wpłaty do buka online. I co najważniejsze, bardzo dokładnie ją przemyśleli i to pod każdym kątem.

Legalni bukmacherzy z szybkimi wpłatami na konto:- STS (wpłata księgowana poniżej 1 minuty)- Fortuna (wpłata księgowana poniżej 1 minuty)- forBET (wpłata księgowana poniżej 1 minuty)
Legalni bukmacherzy z szybkimi wpłatami na konto:
- STS (wpłata księgowana poniżej 1 minuty)
- Fortuna (wpłata księgowana poniżej 1 minuty)
- forBET (wpłata księgowana poniżej 1 minuty)
GRAM w

Pod analizę musicie wziąć nie tylko wysokość potencjalnego bonusu powitalnego na start, który uwarunkuje wysokość pierwszej wpłaty, czy też jakość kursów bukmacherskich, które wykorzystacie do obrotu bukmacherskiego, ale także przyszłe korzyści zapisane w regulaminie promocji dla nowych graczy. Nie możecie też pominąć internetowej oferty sportowej, za pomocą której będziecie inwestować swój indywidualny bankroll.

Pierwsza wpłata na konto

Jeśli wybierzecie mądrze i wpłacicie rozsądną kwotę do idealnego dla siebie bukmachera online, to wtedy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że swój pierwszy etap z zakładami sportowymi zakończycie na plusie, a więc uzyskacie zysk z zakładów bukmacherskich. Na co zwrócić uwagę przy pierwszej wpłacie do bukmachera?

Bardzo ważna jest wysokość bonusu powitalnego (im więcej wpłacisz, tym więcej pieniędzy otrzymasz w ramach bonusu) oraz warunki obrotu bukmacherskiego (im mniejszy obrót, tym szybciej wypłacimy kasę). Warto swoją uwagę skierować również na jakość kursów bukmacherskich w ofercie sportowej (im wyższe kursy, tym wyższe wygrane) i promocje zapisane w regulaminie bukmachera, do których zalicza się chociażby freebet czy zakład bez ryzyka.

Pamiętajcie, że niemal za każdym razem przy pierwszym depozycie sprawdza się niepisana zasada, że im więcej wpłacie na konto bukmacherskie online, tym więcej darmowej kasy na grę otrzymacie od legalnego polskiego bukmachera w postaci bonusu bukmacherskiego. Dla przykładu. Jeśli zdecydujecie się na depozyt w kwocie 400 zł do buka z licencją Ministerstwa Finansów, który oferuje podwojenie pierwszej wpłaty, to wówczas Wasz startowy budżet bukmacherski będzie wynosił aż 800 zł.

A to już jest naprawdę bardzo pokaźna kwota, którą można dobrze zainwestować w zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, hokej na lodzie, czy też siatkówkę - dlatego polecamy przed wpłatą sprawdzić jakość kursów bukmacherskich i oferty sportowej: im lepsze te elementy, tym więcej wygramy.

Optymalny depozyt u bukmachera - ile warto wpłacić na saldo?

Porównując, jeśli wpłacicie 50 zł, to wówczas będziecie mieć na start zaledwie 100 zł. Taka suma wymusza na Was zdecydowanie więcej presji, albowiem musicie tworzyć ryzykowniejsze i trochę bardziej rozbudowane kupony bukmacherskie AKO o wyższym kursie ogólnym, aby osiągnąć przyzwoite ewentualne wygrane (blokuje nas niska stawka bukmacherska zakładu, która zależna jest od pełnego bankrollu).

Taka strategia gry nie gwarantuje powodzenia w dłuższej perspektywie i koniec końców wymusza na graczach dodatkowe przelewy gotówki, które w wielu przypadkach nie będą oczywiście objęte dodatkowym bonusem startowym, więc tak de facto będziecie mieć mniej kasy na grę - wpłacając za jednym razem zyskacie po prostu więcej kasy na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Z tych powodów jeszcze raz polecamy, abyście poświęcili kilka chwil na analizę, zanim wykonacie swój pierwszy depozyt na konto bankowe legalnego polskiego bukmachera (rekomendujemy rejestrację w forBET i bonus tego buka). Chwila refleksji nic nie kosztuje, a może przynieść ona mega wysokie korzyści czysto finansowe, tym bardziej, że forBET swój bonus oparł na 3 wpłatach (1000 zł, 500 zł i 500 zł) a do tego dołączył 50 zł bez ryzyka, 50 zł ekstra i 10 zł na bonus bez depozytu (freebet powitalny).

Jak wpłacić pieniądze na konto?

W większości przypadków proces wpłaty pieniędzy wygląda w ten sam sposób. Pierwszy krok, jaki musimy wykonać, wiąże się z zalogowaniem na konto gracza. Następnie przechodzimy do zakładki "płatności" lub "doładuj konto" i wybieramy z listy metodę płatności, z której chcemy skorzystać, by założyć depozyt u bukmachera.

Depozyty w Fortuna Zakłady Bukmacherskie- natychmiastowe zaksięgowanie kasy na koncie- mnóstwo metod płatności: np. BLIK i płatność kartą- freebet 20 zł i cashback 210 zł na pierwsze kupony
Depozyty w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
- natychmiastowe zaksięgowanie kasy na koncie
- mnóstwo metod płatności: np. BLIK i płatność kartą
- freebet 20 zł i cashback 210 zł na pierwsze kupony
STAWIAM w

W kolejnych etapach postępujemy zgodnie z poleceniami, wyświetlającymi się na ekranie – wszystko zamyka się w kilku prostych krokach, które z upływem czasu wchodzą w nawyk i nie sprawiają żadnych problemów. Proces wypłaty środków z konta bukmacherskiego trwa u wszystkich bukmacherów nie więcej niż 60 sekund.

Co to jest depozyt?

Depozyt bukmacherski to nic innego jak kwota pieniędzy, jaką wpłacamy na założone na stronie internetowe bukmachera konto. U wszystkich legalnych firm bukmacherskich, oferujących w Polsce możliwość zawierania zakładów bukmacherskich, wpłaty można dokonać od razu po aktywacji darmowego konta.

Wysokość pierwszego depozytu jest związana z tzw. bonusem powitalnym - im więcej wpłacamy, tym większy otrzymujemy bonus powitalny (tzw. bonus od depozytu do 100%). Czasami dodatkowe warunki wymagają wniesienia minimalnego depozytu np. 50 zł  lub 100 zł, aby otrzymać dodatkowy bonus np. freebet na 20 zł lub voucher 25 zł.

Jak działa bonus za depozyt

Przykładem może być na przykład bonus powitalny 2000 zł od wpłaty depozytu u bukmachera Fortuna. Wymagany jest obrót 4x wpłaconą kwotą, po realizacji tego warunku bukmacher wpłaci na Wasze konto online kolejne 2000 zł, co oznacza, że łącznie możecie mieć na zakłady bukmacherskie aż 4000 złotych.

Dodatkowymi elementami bonusu Fortuna są freebet 20 zł na dowolne typy bukmacherskie oraz cashback 210 zł na pierwszy postawiony zakład. Pamiętajcie, że bonus w wersji ponadstandardowej, który przedstawiliśmy powyżej działa tylko z naszym kodem promocyjnym, jakim jest hasło LEGALSPORT. Łączna suma bonusów powitalnych po rejestracji w Fortuna to 2230 złotych.

Baner z kodem do max. bonusów na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Ekskluzywny kod promocyjny do bukmachera Fortuna

Wyróżnić można również internetowy bonus na start od Betfan Zakłady Bukmacherskie, który zapewnia niemal 3000 zł na powitanie i to od trzech pierwszych depozytów! Dodatkowo do pakietu od depozytu macie zestaw cashbacków 600 zł i freebetów 30 zł. Cały pakiet do zgarnięcia jest oczywiście z naszym kodem.

Ile najlepiej wpłacić za pierwszym razem

Pierwsza wpłata pieniędzy do legalnego polskiego bukmachera za każdym razem powinna być dostosowana do wysokości bonusu na start online. Rekomendujemy takie rozwiązanie, albowiem przy promocjach powitalnych dla nowych typerów powinniście się kierować przede wszystkim niepisaną zasadą profesjonalnych graczy, że im więcej na konto bukmachera wpłacicie kasy, tym więcej otrzymacie w postaci bonusu bukmacherskiego. Dotyczy tylko tych promocji, które przy pierwszej wpłacie oferują podwojenie depozytu 100% lub więcej nawet 150% czy 200%.

Patrząc na aktywne promocje powitalne na rynku, polecamy bardzo wnikliwie przemyśleć depozyt w wysokości 200 zł i to bez względu na to, jakiego bukmachera w ostatecznym rozrachunku wybierzecie. Taka kwota jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ u większości operatorów zakładów bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów gwarantuje ona optymalne i bezpieczne dla bankrollu podwojenie depozytu. Dzięki temu na starcie będziecie mieć na zakłady sportowe aż 400 złotych (200 zł z Waszej wpłaty + 200 zł za darmo od bukmachera).

A taka suma pozwala już na swobodne obstawianie typów i podtypów bukmacherskich z oferty sportowej, esportowej, rozgrywek wirtualnych czy kasyna STS BetGames. Inna opcja to wpłata 100 zł przy promocji 200%, wtedy minimalizujemy zaangażowanie własnej gotówki, zgarniamy premię i mamy niewiele mniej na zakłady (tak działa promocja na start eToto).

Do którego buka najlepiej wpłacić pierwszy depozyt

Zobaczmy teraz, gdzie można uzyskać najlepsze bonusy powitalne z optymalnym podwojeniem pierwszej wpłaty:

Bukmacherzy do których najlepiej wpłacić pierwszy depozyt  Korzyści   Wpłata

Fortuna Zakłady Bukmacherskie
[przechodzę do Fortuna]

Wpłacamy 200 zł, dostajemy 200 złotych za depozyt, 210 zł casback bez ryzyka i freebet 20 zł. 

W sumie mamy do 630 złotych na grę w eFortuna
Maksymalna wpłata: 2000 zł.
Optymalna wpłata: 400 zł.
Rekomendowana: 200 zł.
forBET Zakłady Bukmacherskie 
[przechodzę do forBET]

Wpłacamy 400 zł, dostajemy 400 złotych za depozyt
+ 100 zł bez ryzyka + 200 zł Maxi Zysk + 30 zł freebet
LEGALSPORT

W sumie mamy do wykorzystania 1130 złotych na zakłady bukmacherskie forBET.

Maksymalna wpłata: 2080 zł
Optymalna wpłata: 500 zł
Rekomendowana: 250 zł.
STS Zakłady Bukmacherskie
[przechodzę do STS]
Wpłacamy 200 zł, dostajemy 200 złotych za depozyt, 34 zł bez ryzyka i 25 zł freebet.

W sumie mamy 459 złotych na grę w zakładach bukmacherskich STS
Maksymalna wpłata: 1200 zł.
Optymalna wpłata: 200 zł.
Rekomendowana: 200 zł

Wyżej wymienione kwoty wpłat pierwszego depozytu na konto bukmacherskie (saldo główne lub gotówkowe) są orientacyjne, wynikają z doświadczenia i praktycznego podejścia do ofert powitalnych wskazanych bukmacherów internetowych. Wpłaty powinny być dostosowane pod indywidualną strategię gry.

Lista metod płatności

Firmy bukmacherskie zapewniają w tym obszarze spore pole manewru. Lista metod płatności jest długa, dlatego skupiliśmy się na najlepszych i najbezpieczniejszych systemach, które gwarantują niemal natychmiastowe zaksięgowanie pieniędzy na koncie gracza. Wówczas prawie od razu możemy zająć się wyszukiwaniem odpowiednich wydarzeń sportowych z oferty bukmacherskiej do obstawienia.

Najczęściej typujący realizują swoje transakcje za pomocą systemów szybkich płatności internetowych, takich jak PayU i Przelewy24. Jest to opcja darmowa, która gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także i rzetelność realizacji. Dodatkowo warto zaznaczyć, że ten system płatności współpracuje z każdym bankiem na naszym rynku, dlatego też mamy pewność bezproblemowej finalizacji w bardzo krótkim terminie (przeważnie do kilku minut), istotny jest również fakt, że tę formę płatności akceptują wszyscy legalni bukmacherzy, oferujący zawieranie zakładów wzajemnych za pośrednictwem internetu, w tym forBET i eToto.

Bukmacher Ile metod Rodzaje płatności
1. STS Zakłady Bukmacherskie 10  dotpay, PayU, tpay.com, Skrill, Neteller, płatność kartą kredytową/debetową: VISA lub MASTERCARD, BLIK, PAYSAFECARD, płatność w punkcie stacjonarnym
2. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie 10 payU, dotpay, przelewy24, BLIK, PAYSAFECARD, płatność kartą kredytową/debetową: VISA lub MASTERCARD, szybki przelew, Masterpass, Visa Checkout
3. Fortuna Zakłady Bukmacherskie  9 Masterpass, przelew bankowy, tradycyjny przelew bankowy, tpay.com, Skrill, Płatność kartą płatniczą: debetową / kredytową  VISA, Mastercard, BLIK, Orange, gotówka w punkcie stacjonarnym
4. forBET Zakłady Bukmacherskie 9 payU, dotpay, tpay.com, przelew tradycyjny, Google Pay, Visa Checkout, Masterpass, przelew internetowy, gotówka w punkcie stacjonarnym 
5. LVBET Zakłady Bukmacherskie 8 gotówka w punkcie stacjonarnym z kontem PAYMENTICON, BLIK, dotpay, Przelewy24, tpay.com, Karty Kredytowe, SKRILL, PAYSAFECARD
6. Totolotek Zakłady Bukmacherskie 7 BLIK, PAYSAFECARD, dotpay, tpay.com, SKRILL, płatność kartą kredytową/debetową: VISA lub MASTERCARD
7. eToto Zakłady Bukmacherskie 5 płatność kartą kredytową/debetową: VISA lub MASTERCARD, dotpay, BLIK, przelewy24
8. PZBUK Zakłady Bukmacherskie 4 przelew bankowy, BLIK, płatność kartą kredytową/debetową: VISA lub MASTERCARD
9. Betfan Zakłady Bukmacherskie 3 BLIK, Przelewy 24, VISA/MasterCard
10. Betclic Zakłady Bukmacherskie 3 Karta płatnicza VISA/MasterCard, Przelewy24, przelew
11. eWinner Zakłady Bukmacherskie 3 Pay-By-Link, BLIK, szybki przelew
12. Superbet Zakłady Bukmacherskie 2 płatność kartą kredytową/debetową: VISA lub MASTERCARD, gotówka - obydwie metody w punkcie stacjonarnym

Równie popularne są karty kredytowe oraz debetowe, także akceptowane przez wszystkich legalnych operatorów bukmacherskich, działających na terenie kraju. Wówczas wszystko załatwiamy bez pośredników, a pieniądze pojawiają się na koncie gracza natychmiast. Do sfinalizowania takiej transakcji potrzebne nam będą dane posiadacza karty, numer, a także kod CVC – znajduje się on na odwrocie karty.

Legalnie działające firmy bukmacherskie na terenie naszego kraju otwierają się także coraz częściej na elektroniczne portfele, takie jak chociażby Skrill – taką formę płatności akceptuje Fortuna, STS, Totolotek i LVbet. Są one bezpośrednią alternatywą dla wyżej wymienionych metod. Charakteryzują się tym, że cały proces przelania pieniędzy na konto danego buka odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą Internetu i zapewnia anonimowość.

Wpłata do bukmachera - który najlepszy

Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla nowego gracza jest wpłata do legalnego bukmachera internetowego z licencją z Ministerstwa Finansów, gdyż wówczas każdy typujący ma 100% pewność, że jego pieniądze na koncie bukmacherskim online są w pełni bezpieczne. Spośród wszystkich bukmacherów z koncesją MF polecamy w pierwszej kolejności operatora zakładów sportowych FORTUNA, oferującego zakłady na stronie internetowej eFortuna.pl.

Fortuna - bukmacher na pierwszą wpłatę

Ten sprawdzony bukmacher, sponsor Legii Warszawa posiada niezwykle rozbudowany system płatności internetowych, który pozwala na wygodne, bezproblemowe i szybkie przelanie środków z konta bankowego na konto bukmacherskie eFortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Dostępnych jest kilkanaście metod płatności, dzięki czemu każdy mniej lub bardziej doświadczony typer znajdzie bez najmniejszych problemów najkorzystniejszą dla siebie opcję wpłaty gotówki. Gracze, którzy na co dzień typują u tego buka online zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, koszykówkę czy hokej na lodzie, najczęściej wybierają płatność kartą debetową lub kredytową.

Bonus Fortuna na start z kodem LEGALSPORT - najwyższa premia gotówkowa na polskim rynku zakładów

Klienci Fortuny często korzystają także z opcji BLIK, Skrill, iPKO oraz Masterpass i tpay.com. Grający decydują się na wyżej wymienione metody płatności, albowiem gwarantują one natychmiastowe zaksięgowanie środków na indywidualnym koncie bukmacherskim. Statystycznie kwota przelewu pojawia się na ekoncie Fortuna w ciągu zaledwie kilku minut (najszybciej 20-30 sekund). Jeśli akceptujesz warunki Fortuny, zobacz jak przejść [rejestrację z kodem promocyjnym eFortuny]  aby w pełni wykorzystać możliwości transakcyjne.

Jak zrobić wpłatę w Fortuna 

To bardzo proste. Na początku wybieramy „strzałkę w dół”, która znajduje się w prawy górnym rogu strony internetowej efortuna.pl. Następnie klikamy „doładowanie konta” i wybieramy z listy dostępnych metod płatności najkorzystniejszą dla siebie opcję przelewu. W następnym kroku wpisujemy odpowiednią kwotę jaką chcemy przelać i klikamy w dostępne po prawej stronie, tuż obok okienka z kwotą, „doładowanie konta”.

Korzyści wpłaty depozytu w Fortuna Zakłady Bukmacherskie:

- bezpieczny, sprawdzony bukmacher internetowy
- program lojalnościowy, nagrody w eShop Fortuna
- wysoki bonus na start, freebet 20 zł i najlepszy zakład bez ryzyka
- promocje weekendowe
- super aplikacja mobilna
- niezawodna platforma transakcyjna, łatwość nawigacji
- szybkie wpłaty i wypłaty
- FortunaTV i legalny streaming
- forum bukmacherskie z podglądem wygranych kuponów

W kolejnym kroku wypełniamy formularz z danymi, w którym podajemy numer karty kredytowej lub logujemy się do systemu bankowego (np. iPKO, Paylink Idea – IdeaBank). Wszystko zależy od metody płatności online, która została wybrana. My ze swojej strony polecamy przede wszystkim płatność kartą kredytową, gdyż gwarantuje ona nie tylko największe bezpieczeństwo (szyfrowane połączenie, zabezpieczenie danych), ale także umożliwia natychmiastową grę.

Ranking bukmacherów - który najszybciej księguje wpłaty

Który bukmacher najszybciej księguje depozyt - mini ranking legalnych zakładów bukmacherskich, w których szybko i bezpiecznie można wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie. Pamiętajcie, iż po użyciu kodu bonusowego na Wasze konto trafi minimum 2x więcej kasy, niż wynosi depozyt - zależy to od bukmachera i rodzaju promocji powitalnej.

Legalni bukmacherzy, na ile sposobów można wpłacać pieniądze i jaki jest czas księgowania wpłaty - ranking operatorów zakładów bukmacherskich z licencjami MF dostępnych na polskim rynku:

Fortuna    |  4 rodzaje wpłat | najszybsze księgowanie ok. 2 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     STS  | 
4 rodzaje wpłat | szybkie księgowanie ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Totolotek | 
4 rodzaje wpłat |  księgowanie zajmuje ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Milenium  | 
4 rodzaje wpłat | najszybsze księgowanie ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      PZBuk   | 
4 rodzaje wpłat | najszybsze księgowanie ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    forBET    | 
4 rodzaje wpłat | najszybsze księgowanie ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      eToto   | 
4 rodzaje wpłat | najszybsze księgowanie ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    LV BET  | 
4 rodzaje wpłat | najszybsze księgowanie ok. 3 minuty
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Różnice między poszczególnymi bukmacherami są bardzo niewielkie, dlatego też jesteśmy pewni, że bez względu na to, którego bukmachera wybierzecie, to będziecie w ostateczności bardzo zadowoleni.

FAQ: pytania na temat wpłat bukmacherskich

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań o depozyt u bukmachera. Do każdego zapytania przygotowaliśmy krótką odpowiedź, tak więc od razu możecie zaznajomić się z podstawowymi informacji o wpłacie do bukmachera internetowego.

1️⃣ Jestem początkujący, u jakiego bukmachera zrobić pierwszą wpłatę?

Wszyscy legalni bukmacherzy mają niemal identyczny system do realizacji depozytów. U każdego operatora zakładów online czas realizacji przelewu to zaledwie kilka minut. Przy pierwszej wpłacie warto jednak zerknąć sobie na bonus na start od pierwszego depozytu, który podwaja kwotę premierowej wpłaty. Najlepszy bonus 100% od pierwszego depozytu ma bukmacher Fortuna (1000 zł) oraz STS Zakłady Bukmacherskie (1200 zł).

2️⃣ Czy robiąc depozyt, mogę wykonać tradycyjny przelew?

Tak. Bukmacherzy, działający legalnie w Polsce oferują możliwość wpłaty za pomocą zwykłego przelewu. Należy jednak pamiętać, że takie rozwiązanie nie gwarantuje automatycznego dodania środków na konto gracza. Przeważnie czas oczekiwania na zaksięgowanie pieniędzy wynosi jeden dzień roboczy, ale może się również zdarzyć, że przedłuży się on nawet do 72 godzin.

3️⃣ Wpłacasz pieniądze po raz pierwszy? Skorzystaj z bonusu powitalnego!

Niemal wszyscy autoryzowani bukmacherzy, działający na podstawie wydawanej przez Ministerstwo Finansów licencji, oferują przy rejestracji tak zwany bonus na start, dlatego, zanim dokonasz rejestracji, sprawdź, co wybrany organizator zakładów wzajemnych ma do zaoferowania. Dzięki temu powiększysz swój pierwszy depozyt nawet o 100% lub otrzymasz możliwość postawienia kuponu bez ryzyka.

Na czym to polega? Korzystając z kuponu bez ryzyka masz pewność, że nie stracisz depozytu, nawet jeżeli twój typ okaże się nietrafiony. Przy trafionym kuponie dostaniesz pełną wygraną pieniężną, która jest na nim zapisana, ale jeżeli jakieś zdarzenie nie wejdzie, taki kupon zapewnia ci pełen zwrot postawionej stawki. Naturalnie, maksymalna wysokość wkładu jest z góry ustalana przez operatora zakładów wzajemnych.

Warto wiedzieć o wpłacie do bukmachera

 • Wpłata środków na konto gracza to pierwszy – oczywiście po założeniu konta – krok, który należy wykonać, aby w ogóle móc rozpocząć proces obstawiania meczów.
 • Operatorzy zakładów wzajemnych dają kilka możliwości na wpłacenie depozytu. Do najpopularniejszych należą płatność kartą debetową lub kredytową oraz za pomocą systemu „Przelewy24”.
 • Należy pamiętać, że nowym graczom bukmacherzy oferują specjalne bonusy powitalne, które m.in. powiększają wpłacaną kwotę depozytu – w niektórych przypadkach nawet o 100%.
04.01.2021, 14:21
Autor: M. Stępień
Źródła
Zwiń
 1. pl.wikipedia.org/wiki/Polecenie_przelewu
 2. pl.wikipedia.org/wiki/Karta_p%C5%82atnicza
Komentarze (3)
Skomentuj artykuł pt. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
DDD.AAA.
skomentowano ponad miesiąc temu
Szuka buka gdzie można wpłacić i wypłacić kase anonimowo
MaxiTax
skomentowano ponad miesiąc temu
Punkt stacjonarny każdego buka będzie dla Ciebie idealny - wchodzisz i wychodzisz anonimowo :D Innej opcji nie ma - każdy buk online wymaga rejestracji przez internet i podania swoich danych osobowych. Przykro mi, względy bezpieczeństwa.
Tomasz 80
skomentowano ponad miesiąc temu
Mam konto w Holandii.Który bukmacher dysponuje przelewami zagranicznymi takimi na przykład jak Sofort (Klarna) czy Ideal?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.