poniedziałek, 27 maja 2024

Fortuna co obstawiać

05.05.2024, 06:58
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Fortuna jakie zakłady LIVE stawiać
  1. Które typy Fortuna z oferty na żywo są najlepsze?
  2. Fortuna - co najchętniej obstawiane jest na żywo
 2. Jakie zakłady przedmeczowe stawiać w Fortuna
  1. Czy warto obstawiać typy na piłkarskie ligi w Europie?
  2. Które zakłady SOLO obstawiać w Fortuna?
 3. Fortuna - jakie zakłady stawiać w sportach wirtualnych
 4. Fortuna - co najlepiej typować na e-sport
 5. Dlaczego stawiać zakłady baseball w Fortunie
 6. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

Historia Fortuny Zakłady Bukmacherskie sięga jeszcze czasów Czechosłowacji, w której to była pierwszym legalnym bukmacherem po reformie ustrojowej. Od tamtego czasu firma mocno się jednak rozwinęła.

Jakie typy najlepiej obstawiać w Fortuna Zakłady Bukmacherskie? Rekomendacje typów dla obstawiających - najlepsze selekcje
Co obstawiać w Fortunie?

Aktualnie oferuje swoje zakłady w większości państw Europy Środkowo-Wschodniej, w tym oczywiście w Polsce. Wbrew pozorom jest to dość istotna informacja, bo musicie wiedzieć, że Fortuna bardzo dobrze prześwietla wszystkie profesjonalne rozgrywki w państwach naszego regionu.

Ten operator wnikliwym okiem ogarnia nie tylko piłkarskie ligi, ale również rozgrywki tenisowe, koszykarskie oraz hokejowe.

Co obstawiać w Fortuna?
Najlepsze typy w ofercie pre-match typy na zwycięzcę - tenis, zakłady na gola i under/over - piłka (więcej...)
Najlepsze typy w ofercie LIVE typy na seta - tenis, typy na 3. tercję - hokej, typy na rożne - piłka (więcej...)
  Najchętniej obstawiane zakłady
Wygrane kupony Fortuna
Promocje do najlepszych typów  superoferta+, gra bez podatku, boosty kursów, ekspert+
Obstawiam kupon w Fortunie

Dzięki temu oferuje ona graczom rozbudowane zakłady z topowymi kursami na wszystkie wydarzenia sportowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Zależność ta dotyczy także spotkań międzynarodowych. Dzięki temu gracze mogą zawierać swoje zakłady przez internet z dużym wyprzedzeniem, w tym za bonusy bukmacherskie. W tym elemencie Fortuna jest pionierem na naszym rynku, a jak się okazuje – nie tylko w tym. Co dokładnie mamy na myśli? Już wszystko prezentujemy na konkretnych przykładach.

Fortuna jakie zakłady LIVE stawiać

Bukmacher Fortuna to jeden z rynkowych liderów pod względem oferty zakładów na żywo. Przede wszystkim dlatego, że promocyjna gra bez podatku, o której jeszcze wspomnimy później, obejmuje nie tylko zakłady pre-match, ale także selekcje LIVE.

Bonusy powitalne na wartościowe typy
 • Bez ryzyka 300 zł (bez obrotu)
 • Freebet 35 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

335 zł

Kolejną zaletą tego buka jest praktyczna strona online, która szybko się ładuje oraz jest intuicyjna i przejrzysta. Dzięki temu obstawianie zakładów LIVE, czy to przez stronę online, czy z urządzeń mobilnych jest bardzo wygodne. Nawet zawieranie długich taśm przez internet jest przyjemne i bezproblemowe.

Zakłady na żywo w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Oferta typów LIVE z mega kursami

A dzięki specjalnemu playerowi w aplikacji Fortuna TV, można dodatkowo śledzić przebieg wydarzeń sportowych na żywo w formie transmisji TV. Chyba nie musimy specjalnie dodawać, jak bardzo ułatwia to skuteczne obstawianie swoich typów na żywo. Oglądanie wytypowanych meczów pozwala między innymi zagrać kontrę, czyli przeciwstawny do pierwotnego typ. W efekcie można zoptymalizować wygraną lub zminimalizować niemal do zera ewentualne straty.

Które typy Fortuna z oferty na żywo są najlepsze?

Gracze najczęściej obstawiają w formie zakładów LIVE mecze piłki nożnej (konkretne typy to: kto strzeli następnego gola i liczba rzutów rożnych) oraz tenisa ziemnego. Szczególnie ten drugi sport zasługuję na uwagę, ponieważ mnogość tenisowych rozgrywek oraz rozbudowana oferta internetowych zakładów w Fortunie sprawiają, że w krótkim czasie można wygenerować duże zyski. No dobrze, ale co warto stawiać?

Jeżeli chodzi o konkretne pozycje, to wyróżnić możemy na przykład typy na zwycięzcę konkretnego gema. Są one przeważnie opatrzone wysokimi kursami bukmacherskimi. Na faworyta można złapać nawet kurs przekraczający 1.60, a więc nie najgorzej. Do przeciwstawnej pozycji Fortuna dopisuje przeważnie współczynniki na poziomie nawet 5,00 - 10,00. I oczywiście mamy na myśli kursy wyjściowe.

Jakie typy warto stawiać w Fortunie?Rekomendacja numer 1: zakłady na zwycięzcę gema
Jakie typy warto stawiać w Fortunie?
Rekomendacja numer 1: zakłady na zwycięzcę gema
STAWIAM w

Wspominamy o tym, albowiem w ofercie LIVE kursy online zmieniają się dynamicznie, a wszystko uwarunkowane jest tym, co dzieje się na boisku. W Fortunie zakłady bukmacherskie na konkretne gemy można obstawiać zarówno przy stanie 0:0, jak i na przykład przy wyniku 30:30 czy 40:15. Jest to spore ułatwienie, które pozwala wycisnąć z każdej piłki maksymalny przyrost funduszy na koncie typerskim. Co jeszcze warto betować w ramach tenisa LIVE?

Zakłady na dokładny wynik każdego gema to naszym zdaniem gwarancja emocji i wysokiej wygranej. Kiedy najlepiej obstawiać takie typy w Fortunie? Polecamy, abyście za tymi pozycjami zaczęli rozglądać się przynajmniej w połowie pierwszego seta. Wówczas będziecie mogli już sobie bez problemów nakreślić scenariusz na dalszą część spotkania. Kursy na konkretny dokładny wynik są różne i w pełni zależą od rywalizujących zawodników i sytuacji na korcie. Inny kurs będzie na Igę Świątek, a inny na Simonę Halep czy Karolinę Pliskovą. Ten sam schemat występuje także w przypadku mężczyzn.

Jakie typy warto stawiać w Fortunie? Rekomendacja numer 2: zakłady na dokładny wynik gema
Jakie typy warto stawiać w Fortunie?
Rekomendacja numer 2: zakłady na dokładny wynik gema
STAWIAM w

Bukmacherzy inaczej wycenią grę Dominica Thiema, a inaczej Daniila Medvedeva czy Cristiana Garina. Jeżeli mielibyśmy pokusić się o zarysowanie widełek kursowych, to w najgorszym wariancie możecie zgarnąć współczynnik 1,10 a w najlepszym nawet grubo ponad 1000,00. Oczywiście druga pozycja najczęściej występuje w sytuacji, gdy jeden z zawodników ma przewagę 40:0 i własny serwis. Czy taki typ na rację bytu i warto go postawić jako singiel? Naszym zdaniem warto poszukać sensacji, ale raczej niech to będzie okazjonalny dodatek.

Jeśli chcecie się w coś takiego pobawić, to w pierwszej kolejności polecamy kobiecy tenis, w którym nie brakuje "comebacków". Mecze z udziałem mężczyzn są o wiele bardziej przewidywalne, dlatego na koniec tej podsekcji podsuniemy Wam drobną poradę, która - mamy nadzieję - pomoże Wam ograć bukmachera Fortuna. Typy na zwycięzcę gema najlepiej stawiać podczas starć mężczyzn, a sensacyjne zwroty akcji podczas rywalizacji kobiet. Na koniec warto dodać, bo bardzo często o to pytacie, że w przypadku kreczu ten bukmacher uznaje wynik meczu, a nie dokonuje zwrotu stawki! Jest to ważne, szczególnie jak obstawiacie pozycje niezwiązane z faworytem.

Fortuna - co najchętniej obstawiane jest na żywo

Lista z preferowanymi przez obstawiających typami nie różni się znacząco od tego, co przedstawiliśmy powyżej. Z tego co udało nam się ustalić, typujący najchętniej na LIVE obstawiają zakłady na tenis ziemny. Później puszczają selekcje na piłkę nożną, hokeja na lodzie oraz siatkówkę. Dokładny wykaz najchętniej obstawianych typów znajdziecie poniżej. Dodatkowo dokładamy specjalnie dla Was link, dzięki któremu zyskacie specjalne bonusy Fortuny (335 zł) na najchętniej obstawiane selekcje bukmacherskie w wersji LIVE.

Stawiany typ LIVE Dyscyplina Wybierane kursy Zawieram zakład
Zakład na zwycięzcę gema TENIS od 1,20 do 5,00 obstawiam
Zakład na dokładny wynik gema TENIS od 2,00 do 450,00 obstawiam
Zakład na liczbę goli w 3. tercji  HOKEJ od 1,50 do 3,50 obstawiam
Zakład na zdobywcę następnego gola PIŁKA NOŻNA od 1,50 do 12,50  obstawiam 
Zakład na zwycięzcę seta SIATKÓWKA od 1,70 do 6,80  obstawiam 
Zakład na liczbę rzutów rożnych PIŁKA NOŻNA od 1,50 do 10,00 obstawiam

Oczywiście ulubione typy regularnych graczy stale się zmieniają, dlatego też informujemy, że powyższa tabelka jest przez nas na bieżąco uaktualniana. Na marginesie warto zaznaczyć, bo jest to dość ciekawe zjawisko, że gracze w Fortunie bardzo często łączą typowanie na żywo z obstawianiem sportów wirtualnych. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że obie wersje zakładów bukmacherskich dostępne są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

Jakie zakłady przedmeczowe stawiać w Fortuna

Analizowanie typów rozpoczęliśmy od oferty na żywo, ale oczywiście nie zapominamy o internetowych selekcjach prematch, które są najchętniej obstawianym rodzajem zakładów. Według najświeższych danych, niemal 95% wszystkich typerów puszcza kupony online przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji. Jakie typy przedmeczowe są najczęściej obstawiane? Które z nich potrafią wygenerować na bankrollu extra zysk?

Czy warto obstawiać typy na piłkarskie ligi w Europie?

Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie, w tym także w Polsce. Z tego powodu, to właśnie ona przyciąga uwagę bukmacherskich graczy w pierwszej kolejności. Ponadto - jak wspomnieliśmy we wstępie, Fortuna aspiruje do rangi regionalnego lidera i w związku z tym bardzo uważnie prześwietla rozgrywki w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W efekcie, u tego operatora z koncejsą MF znajdziecie ofertę kursową na regionalne rozgrywki z dużym wyprzedzeniem. Jakieś konkretne przykłady? Proszę bardzo!

Oferta kursowa na piłkę nożną w Rumunii

W Fortunie z trzytygodniowym wyprzedzeniem obstawisz na przykład mecze piłkarskiej ligi w Rumunii. Nie musimy chyba dodawać, że dzięki temu możesz z łatwością uzyskać przewagę nad bukmacherem. Jest to możliwe, ponieważ są dostępne nie tylko zakłady na 1X2, ale również linie bramkowe czy handicapowe - warto je wrzucać na zakłady w pierwszej kolejności! W tym elemencie Fortuna zdecydowanie wyróżnia się na rynku, a typujący często i z powodzeniem wykorzystują dany im zapas czasowy. Jednak jak się okazuje, nie tylko ten segment piłki nożnej stoi u tego operatora na najwyższym poziomie. Co jeszcze warto warto typować w Fortuna?

Kiedy najlepiej betować kursy na piłkarskie linie bramkowe?

Ci z Was, którzy korzystają z porównywarek kursów, z pewnością wiedzą, że Fortuna jest rynkowym liderem pod względem współczynników na linie bramkowe. Popularne overy i undery w piłce nożnej są najczęściej wybieranym rodzajem selekcji - najchętniej poniżej/powyżej 2,5, często poniżej/powyżej 3,5. Najlepsze kursy oraz możliwość gry bez podatku sprawiają, że gracze bardzo chętnie tworzą swoje kombinacje. Kiedy najlepiej obstawiać bramki z oferty Fortuny Zakłady Bukmacherskie?

Dotyczy to przede wszystkim weekendów, gdy do wyboru jest mnogość rozgrywek piłkarskich (m.in. liga angielska - Premier Legue, liga włoska - Serie A oraz liga hiszpańska - La Liga) - a w nich nigdy nie brakuje selekcji z gatunku 50/50, które to można z powodzeniem dopasować do rozmaitych bukmacherskich strategii. Warto również wiedzieć, że absolutnie topowe kursy w Fortunie znajdziesz w niemal każdej dyscyplinie sportowej i nie musisz ograniczać się do futbolowych zmagań.

Co najchętniej z prematch typują gracze?

A jakie są jeszcze inne klasyczne bukmacherskie perełki wybierane przez graczy? Obstawiający wykorzystują ekspozycje na hokej na lodzie (typy na bramki), typy na piłkę ręczną (pozycje handicapowe) oraz selekcje na e-sport (typy na zwycięzcę konkretnej mapy), tenis stołowy oraz... dart (typy na dokładny wynik). Tak tak, coraz więcej klientów bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie widzi w lotkach sposób na dodatkowy zarobek.

Najchętniej stawiane typy przedmeczowe w Fortuna
Dyscyplina Zakład bukmacherski
hokej na lodzie typy na bramki - under/over
piłka ręczna typy handicap
e-sport typy na zwycięzcę konkretnej mapy
tenis stołowy typy na sety
dart typy na dokładny wynik
Typuję w Fortunie

My od siebie możemy jeszcze dodać, że to właśnie niszowe sporty najczęściej przyczyniają się do konkretnych bukmacherskich zysków. Dlaczego? To proste, niszowe sporty nie są wnikliwie analizowane przez ekspertów. W związku z tym zachęcamy, by zaznajomić się z jednym lub kilkoma z takich sportów i szukać w nich kursowych okazji - valuebetów, bo z całą pewnością może Wam się to opłacić!

Które zakłady SOLO obstawiać w Fortuna?

Oferta z zakładami bukmacherskimi w Fortunie jest obsadzona na bogato. Niezliczone typy główne, do których trzeba doliczyć jeszcze więcej podtypów, sprawiają że gracze mają mnóstwo sposobności na zdobycie wysokiej wygranej. Przeważnie selekcje z atrakcyjnymi współczynnikami typujący wykorzystują na zakładach AKO, ale trzeba zaznaczyć, że coraz większą popularność zyskują kupony SOLO, czyli tak zwane single.

Dlaczego warto stawiać zakłady SOLO w Fortunie?- wysokie kursy bukmacherskie- atrakcyjne bonusy na pojedyncze zdarzenia- bonusy powitalne na zakłady SOLO
Dlaczego warto stawiać zakłady SOLO w Fortunie?
- wysokie kursy bukmacherskie
- atrakcyjne bonusy na pojedyncze zdarzenia
- bonusy powitalne na zakłady SOLO
GRAM w

Dlaczego typerzy przerzucają się na zakłady pojedyncze? Przede wszystkim chodzi o szanse na trafienie kuponu (im mniej typów na kuponie, tym większa szansa na wygraną). Dużą rolę odgrywają również sportowe emocje. Coraz częściej obstawiający puszczają SOLO kupon, a następnie zasiadają przed telewizorem czy laptopem i oglądają wytypowane spotkanie. Czy w Fortunie można zastosować taką strategię gry? Czy ten operator ma odpowiednie typy pod strategię opartą na zakładach SOLO?

No jasne, że mają. Można nawet zaryzykować tezę, że Fortuna to idealnie nadający się pod tę strategię bukmacher. Dlaczego tak uważamy? Po pierwsze, ten koncesjonowany i spełniający najwyższe standardy bukmacher oferuje, jako jeden z nielicznych buków, urozmaicone i hojne promocje pod kupony SOLO. I wymienić tutaj można na przykład akcję " HIT DNIA " - premia daje możliwość obstawiania kuponu pojedynczego po najwyższych kursach na rynku".

Promocja HIT DNIA  w Fortunie- najwyższe kursy na rynku- możliwość obstawiania zakładów SOLO 
Promocja HIT DNIA  w Fortunie
- najwyższe kursy na rynku
- możliwość obstawiania zakładów SOLO 
ODBIERAM w

Dla obstawiających, którzy lubią wszelkiego rodzaju innowacyjne smaczki, Fortuna Zakłady Bukmacherskie ma dodatkowo tak zwany "POJEDYNEK". Opcja ta umożliwia graczom obstawienie korespondencyjnego starcia dwóch topowych zespołów z różnych lig sportowych. W ten sposób możemy co tydzień obstawiać spotkanie pomiędzy PSG a Manchesterem City lub na przykład starcie Juventusu z Atletico Madryt. Co więcej, nie musimy ograniczać się tylko do klasycznego i znanego wszystkim 1X2!

W ramach "POJEDYNKU" typować można między innymi łączną sumę goli, wynik do przerwy lub nawet zdobywcę pierwszej bramki. Biorąc poprawkę na fakt, że rozgrywki ligowe w każdym kraju mają swoją specyfikę – ten rodzaj zakładów można obstawiać z naprawdę dużą skutecznością na SOLO. Oczywiście po bardzo korzystnych kursach, które są nieodłącznym elementem zakładów bukmacherskich w Fortunie. Bonusy, promocje i inne dodatki bukmacherskie to nie wszystko, tak więc sprawdźmy teraz, jakie dokładnie typy na SOLO warto stawiać w Fortunie.

Tak naprawdę na zakłady SOLO nadają się wszystkie pozycje, które przekraczają magiczną barierę 2,30. Dlaczego akurat taki współczynnik oznaczyliśmy jako potrzebne minimum? To proste. Kurs na poziomie 2,30 gwarantuje za każdym razem podwojenie stawki pojedynczego zakładu, co według nas jest konieczne. Naszym zdaniem niższe kursy sprawiają, że zakład jest nieopłacalny.

Przechodząc do konkretnych typów, które można przetestować za nasze bonusy startowe widoczne na banerze powyżej. Wszystkie najlepsze typy pod internetowe kupony SOLO umieściliśmy w poniższej tabelce. Dodatkowo podzieliśmy je na trzy grupy: typy rozsądne, typy ryzykowne i typy ekstremalne. Dzięki temu każdy obstawiający, bez względu na to, jaką strategię gry obierze, znajdzie coś dla siebie.

Strategia gry Zdarzenia/typy Zakres kursów
Typy rozsądne

zakłady na liczbę bramek
zakłady na liczbę kartek
zakłady na liczbę rożnych
zakłady na liczbę punktów
zakłady na liczbę inningów

min. 2,30 - max. 12,00
Typy ryzykowne

zakłady na strzelców bramek
zakłady na parzyste/nieparzyste
zakłady na 1. połowa/cały mecz
zakłady na handicapy*
zakłady na wygraną + gole

min. 2.30 - max. 50,00
Typy ekstremalne zakłady na dokładny wynik
zakłady na dokładną liczbę goli
zakłady specjalne na wynik**
min. 2,30 - max 250,00
Gram kupon w Fortuna

* szczególnie handicapy -/+2,5 plus wyższe
**na przykład spotkanie zakończy się po dogrywce/karnych (inaczej sposób awansu).

Zaznaczamy, że powyższe rekomendacje można przypiąć pod różne dyscypliny sportowe. Na przykład zakłady na liczbę bramek w Fortunie znaleźć można nie tylko w ofercie na piłkę nożną, ale również w ofercie na hokej na lodzie czy ofercie na piłkę ręczną. To samo dotyczy liczby punktów, które zdobywa się nie tylko w koszykówce, ale również w siatkówce czy tenisie (naliczanie w innym systemie). Na koniec musimy dodać, że przyporządkowanie do kategorii jest subiektywne i przy konkretnych przykładach może być zmienne.

Fortuna - jakie zakłady stawiać w sportach wirtualnych

Niecodzienne połączenie zakładów live ze sportami wirtualnymi pozwoli nam płynnie przejść do kolejnych dochodowych typów, które, jak dobrze się domyślacie, związane są właśnie z tak zwanymi "virtualsami". Rozbudowana sekcja sportów wirtualnych w Fortunie obejmuje aż sześć różnych rozgrywek. Gracze mają do wyboru dwie wirtualne ligi piłki nożnej, a także wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe oraz żużel.

Sporty wirtualne w Fortunie zapewniają szybkie wygrane na kuponach bukmacherskich. Rozgrywka toczona jest bowiem w trzyminutowych odstępach. Kasa z trafionych zakładów od razu księgowana jest na saldzie.
Sporty wirtualne w Fortunie zapewniają szybkie wygrane na kuponach bukmacherskich. Rozgrywka toczona jest bowiem w trzyminutowych odstępach. Kasa z trafionych zakładów od razu księgowana jest na saldzie.
GRAM w

Które wirtualne rozgrywki są najbardziej dochodowe? Warto w pierwszej chwili skupić się na piłce nożnej oraz żużlu. Typujący, którzy zdecydują się obstawiać przez internet te dyscypliny mogą liczyć na to, że do ich typów zostanie przypisana niska marża, dzięki której zgarną dodatkowe środki na kolejne kupony online. Jeżeli chodzi o konkretne typy, to w tym przypadku zakres zyskownych selekcji jest spory.

Najlepsze kursy na sporty wirtualne w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Polecamy bowiem wszystkie zakłady 2-drogowe, które rzecz jasna zapewniają 50% szans na trafienie. Jeśli chcecie typować wirtualną piłkę nożną, to polecamy np. zakłady na bramki mniej/więcej (na powyżej fotce możecie zapoznać się z przykładowym typem na gole). Natomiast, jeśli planujecie zawierać kupony na wirtualny żużel, to wtedy stawiajcie na pozycje 1-2 danego zawodnika (startuje tylko 4 żużlowców).

Powyższy plan gry, to oczywiście wersja nastawiona na regularne zyski. Można jednak od czasu do czasu skorzystać z mocno ryzykownego zagrania, jakim jest stawianie dokładnych wyników ;) Co prawda mocno spada nam szansa na trafienie, w porównaniu do zakładów 2-drogowych, ale warto dodać, że proporcjonalnie do ryzyka rośnie również potencjalna wygrana. I to właśnie dla niej warto czasami zaryzykować. Niektóre kursy bukmacherskie na dokładne rezultaty potrafią nawet 16-krotnie przebić stawkę zakładu, co widać na powyższym zdjęciu.

Fortuna - co najlepiej typować na e-sport

Kolejnym segmentem, o którym musimy wspomnieć są zakłady e-sportowe. Rynek gier rozwija się w niebywałym tempie. A tam gdzie pojawiają się duże wydarzenia – obecna jest oczywiście Fortuna. Ten bukmacher bardzo uważnie traktuje trendy na światowych rynkach i dlatego mocno inwestuje w esport. Już teraz udostępnia on graczom selekcje na ponad siedem gier komputerowych – czym zdecydowanie przebija konkurencję.

Na zakłady na e-sport w Fortunie Zakłady Bukmacherskie warto spojrzeć nie tylko ze względu na kursy, co oczywiste, ale przede wszystkim z racji dostępności szerokiego spektrum typów. W propozycjach tego zweryfikowanego operatora z licencją Ministerstwa Finansów znaleźć można nie tylko zakłady podstawowe i rozszerzone na ESL Indie czy World Championship-Region, ale także na King of Battles, Oceanic Nationals oraz IEM New York i Esport LOL World Championship. Co więcej, dostępne są również typy długoterminowe.

Najlepsze zakłady esportowe w Fortuna

Wszystkie typy bukmacherskie na e-sport w Fortunie są godne uwagi, ale my polecamy w pierwszej kolejności, abyście skupili się na zakładach z wysokimi kursami. Po co i dlaczego stawiać na gry komputerowe po wysokich współczynnikach? To proste, zmagania e-sportowców są specyficzne, a co za tym idzie, często dochodzi do sensacji. I przykładów nie trzeba szukać daleko, na przykład podczas ostatnich mistrzostw w LOL największy faworyt do awansu do fazy głównej, chińskie LGD Gaming, rozpoczął play-iny od porażki.

Na naszym podwórku też można znaleźć takie sytuacje. I przytoczyć można, chociażby zespół "Marcepany", czyli murowany faworyt w zmaganiach Counter Strike'a, który przegrał swoje kluczowe spotkanie w 1/8 finału i pożegnał się z turniejem POLISH ESPORT CUP. Takich "niepowodzeń po kursach" jest więcej, dlatego też obstawianie na mniej faworyzowane ekipy jest dobrym wyborem. No i nie chodzi już o samą wygraną gotówkę. Po prostu, trafienie niespodzianki zdecydowanie bardziej cieszy człowieka i pozwala nabrać odpowiedniego nastawiania do typowania kolejnych zakładów przez internet.

Na koniec tej sekcji drobna rada dla niezdecydowanych. Jeśli chcecie obstawiać e-sport w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, ale brakuje Wam weny twórczej, to możecie skorzystać ze Strefy Kibica. Co to jest i jak działa? Strefa Kibica to internetowy kącik typerski, za pomocą którego możesz przedyskutować z innymi użytkownikami wybór selekcji lub nawet skopiować zaproponowany przez kogoś zakład.

Dlaczego stawiać zakłady baseball w Fortunie

Pobujaliśmy trochę w wirtualnej oraz komputerowej rzeczywistości, to teraz czas najwyższy wrócić z powrotem na ziemię. Baseball jest bardzo często pomijany przez bukmacherskich typerów, którzy swoje kupony online zawierają za pomocą strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Naszym zdaniem jest to spory błąd, dlatego też zdecydowaliśmy, że poświęcimy tej dyscyplinie sportowej odrębną sekcję w tym artykule. Dlaczego opłaca się stawiać na baseball w Fortunie?

Oferta na baseball w Fortuna- solidna oferta m.in. na amerykańską MLB i ligę japońską- atrakcyjne kursy bukmacherskie na wiele kombinacji
Oferta na baseball w Fortuna
- solidna oferta m.in. na amerykańską MLB i ligę japońską
- atrakcyjne kursy bukmacherskie na wiele kombinacji
STAWIAM w

Już wszystko wyjaśniamy. Baseball to w Polsce niszowy sport, który - tak jak wspomnieliśmy przed momentem - nie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony obstawiających. Jakbyśmy mieli szacować, to przy pełnej ofercie piłkarskiej tylko co czterdziesty zakład zawiera przynajmniej jeden typ z tego sportu. Przekłada się to na to, że analitycy bukmacherscy nie przykładają piekielnie dużej uwagi do wystawianych kursów na bejsbolowe wydarzenia.

Najlepsze typy na baseball w Fortuna

W efekcie z oferty na baseball w Fortunie bez problemów można wyciągnąć niedoszacowane współczynniki na pewne typy, które zapewniają okazałą wygraną końcową. I tak właśnie zrobił jeden z typerów tego buka, który za 260 zł wygrał na typach z japońskiej ligi baseballa niemal 119 tysięcy złotych. Jeżeli interesuje Was, co dokładnie obstawił typer, to fotkę kuponu znajdziecie poniżej. Swoją drogą ciekawe, czy zarejestrował się on w Fortunie z naszego zawsze aktywnego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT, który zapewnia darmową kasę na start :)?

Wygrany kupon na baseball w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - zakład AKO bez podatku.

Gracz na swoim AKO wytypował aż 6 spotkań ze wspomnianych rozgrywek. Zakłady rzecz jasna dotyczyły dwudrogowej opcji powyżej/poniżej, która jest najczęściej wybierana przez typerów w większości dyscyplin sportowych. Jest ona korzystna zwłaszcza w perspektywie bonusowego mnożnika niwelującego podatek od gier na kuponach akumulowanych – który sprawia, że tworzenie swoich kombinacji z zakładów dwudrogowych naprawdę może się opłacić.

Obstawianie baseballa ma również jeszcze jedną ważną zaletę. To godziny rozgrywania meczów. Starcia w ramach Major League Baseball (MLB - Stany Zjednoczone) rozgrywane są w nocy czasu polskiego, natomiast spotkania w ramach Nippon Professional Baseball (lokalnie nazywana Puro Yakyu) śledzić można wczesnym rankiem. Co to ma wspólnego z obstawianiem? To proste, takie ułożenie godzinowe sprawia, że za pomocą typów na baseball można sobie podreperować budżet (bankroll bukmacherski), który następnie można wykorzystać na przykład podczas wieczornych meczów elitarnej Ligi Mistrzów UEFA czy Ligi Europy.

Obstawiając w Fortunie kupony akumulowane na baseball, możesz zgarnąć bonusowe mnożniki znacznie przewyższające 12% podatek od gier losowych. Co dokładnie trzeba zrobić, aby je uzyskać? Poniższa grafika ilustruje  precyzyjny schemat przyznawania premii za zakłady wielokrotne. W maksymalnym wariancie do uzyskania jest mnożnik bukmacherski wynoszący aż 1.50!

Bonusy AKO w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Biorąc pod uwagę fakt, że minimalny kurs kwalifikujący się do promocji wynosi tylko 1,15 – nawet obstawianie długich taśm może okazać się bardzo dochodowe. Dzięki bonusowi AKO uzyskacie znaczną przebitkę na typach z baseballa, a cierpliwość i odpowiednie stawkowanie naprawdę mogą się opłacić. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że gracze nie ograniczają się tylko do taśm czy zakładów AKO, ale również lubią stawiać kupony SOLO. Dlatego też teraz przyjrzymy się nieco bliżej zakładom, które z powodzeniem można puszczać jako typy pojedyncze.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Które zakłady w Fortunie najlepiej typować?

Fortuna trzyma najwyższy poziom w niemal każdym bukmacherskim segmencie. Jednak na szczególne wyróżnienie zasługują wszelkie zakłady dwudrogowe. 

2️⃣ Co najlepiej stawiać w Fortunie?

Z powodzeniem można stawiać futbol, tenis czy piłkę ręczną, ale my w pierwszej kolejności polecamy baseball. Jest to bardzo niedoceniana dyscyplina, na której można naprawdę nieźle zarobić. 

3️⃣ Czy warto zawierać w Fortunie kupony SOLO?

Jak najbardziej tak! Dzięki takim sekcjom jak HIT DNIA, AKO BOOST lub POJEDYNEK możesz znaleźć w Fortunie selekcje z ujemną marżą, które mogą okazać się jeszcze bardziej dochodowe, niż kupony w ramach promocji bez podatku.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Fortuna co obstawiać
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.