Alex Szabó jest piłkarzem występującym obecnie w Csikszereda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alex Szabo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
19:30
|
Rapid
2
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:00
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Alex Szabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alex Szabo wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alex Szabo oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alex Szabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alex Szabo rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Alex Szabo?
Alex Szabo najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Alex Szabo?
Wycena 28-letniego Alex Szabo według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alex Szabo?
Alex Szabo urodził się 26 sierpnia 1998 na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Alex Szabo - statystyki
Szczegółowe statystyki Alex Szabo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Csikszereda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alex Szabo
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Alex Szabo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alex Szabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alex Szabo wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alex Szabo oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Alex Szabo - transfery
W trakcie kariery Alex Szabo zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Csikszereda 2026 – obecnie
-
Kecskeméti TE 2021 – 2026
-
Kaposvar 2016 – 2021
-
Kaposvári Rákóczi FC U19 2015 – 2016

-
Kaposvári Rákóczi FC U17 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Alex Szabo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 20.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Alex Szabo - forma
W ostatnich 5 meczach Alex Szabo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Alex Szabo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
19:30
|
Rapid
2
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:00
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
17:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
20:00
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:00
|
Csikszereda
1
Dinamo Bucuresti
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:30
|
Uta Arad
5
Csikszereda
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
29 Sie
15:00
|
Csikszereda
2
CFR Cluj
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
17:30
|
FC Botosani
1
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
20 Sie
16:00
|
CSA Steaua Bucureşti
1
Csikszereda
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii | |||||||
|
15 Sie
17:30
|
Csikszereda
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
31 Lip
17:30
|
Arges Pitesti
1
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
26 Lip
19:30
|
Csikszereda
0
FCSB
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
20 Lip
17:30
|
Corvinul Hunedoara
3
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
11 Lut
18:00
|
MTK Budapest
1
Kecskeméti TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Kecskeméti TE
2
Soroksar
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Mezokovesd-zsory
1
Kecskeméti TE
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Kecskeméti TE
3
Kozarmisleny FC
0
|
91' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Tiszakecske FC
2
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Kecskeméti TE
2
Karcag SE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Szentlőrinc SE
3
Kecskeméti TE
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Kecskeméti TE
2
Csakvar
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
Ajka
1
Kecskeméti TE
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Budafoki LC
2
Kecskeméti TE
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
BVSC
0
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2025
|
Kecskeméti TE
1
Vasas
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Szeged 2011
1
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
23 Maj
2025
|
Paks
1
Kecskeméti TE
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
16 Maj
2025
|
Kecskeméti TE
0
Puskas Academy
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
10 Maj
2025
|
MTK Budapest
2
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Kecskeméti TE
2
Nyiregyhaza
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Zalaegerszegi TE
0
Kecskeméti TE
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Kecskeméti TE
0
Ujpest
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Kecskeméti TE
2
Fehérvár FC
2
|
5' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Kecskeméti TE
0
Diosgyori VTK
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Debreceni VSC
2
Kecskeméti TE
2
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Paks
1
Kecskeméti TE
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
05 Paź
2024
|
MTK Budapest
3
Kecskeméti TE
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Zalaegerszegi TE
2
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Diosgyori VTK
1
Kecskeméti TE
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
09 Sie
2024
|
Kecskeméti TE
1
Debreceni VSC
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Kecskeméti TE
0
Fehérvár FC
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Kecskeméti TE
2
Zalaegerszegi TE
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
05 Maj
2024
|
Kecskeméti TE
0
Paks
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Kecskeméti TE
2
Mezokovesd-zsory
1
|
64' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Debreceni VSC
1
Kecskeméti TE
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
04 Kwi
2024
|
Nyiregyhaza
2
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Kecskeméti TE
0
Fehérvár FC
1
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Kecskeméti TE
3
Kisvarda FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Ferencvaros
2
Kecskeméti TE
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Zalaegerszegi TE
3
Kecskeméti TE
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
11 Lut
2024
|
Paks
1
Kecskeméti TE
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
08 Lut
2024
|
Kecskeméti TE
2
Diosgyori VTK
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
04 Lut
2024
|
Mezokovesd-zsory
0
Kecskeméti TE
3
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
17 Gru
2023
|
Kecskeméti TE
1
Debreceni VSC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Fehérvár FC
3
Kecskeméti TE
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
12 Lis
2023
|
Kisvarda FC
1
Kecskeméti TE
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Kecskeméti TE
2
Ferencvaros
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Ujpest
5
Kecskeméti TE
3
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
27 Wrz
2023
|
Ferencvaros
1
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Debreceni VSC
2
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Kecskeméti TE
4
Puskas Academy
1
|
50' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Kecskeméti TE
1
Fehérvár FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
26 Maj
2023
|
Kecskeméti TE
1
Kisvarda FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
05 Maj
2023
|
Budapest Honved
1
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
28 Kwi
2023
|
Kecskeméti TE
2
Paks
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Debreceni VSC
1
Kecskeméti TE
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
Kecskeméti TE
2
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Kisvarda FC
0
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Kecskeméti TE
2
Ujpest
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Ferencvaros
1
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Kecskeméti TE
2
Budapest Honved
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Paks
0
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
Kecskeméti TE
1
Puskas Academy
1
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Mezokovesd-zsory
2
Kecskeméti TE
1
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Kecskeméti TE
2
Debreceni VSC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
21 Paź
2022
|
Vasas
1
Kecskeméti TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Ujpest
1
Kecskeméti TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Kecskeméti TE
2
Ferencvaros
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
10 Wrz
2022
|
Budapest Honved
0
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Kecskeméti TE
1
Mezokovesd-zsory
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Kecskeméti TE
0
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Kecskeméti TE
7
Szentlőrinc SE
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Kecskeméti TE
4
Szeged 2011
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
17 Kwi
2022
|
III. Kerületi TUE
1
Kecskeméti TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
21 Mar
2022
|
Pécsi MFC
0
Kecskeméti TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
14 Lut
2022
|
Kecskeméti TE
2
Diosgyori VTK
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
09 Lut
2022
|
Kecskeméti TE
1
Budapest Honved
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
Soroksar
2
Kecskeméti TE
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2021
|
Budaorsi SC
0
Kecskeméti TE
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
05 Gru
2021
|
Szentlőrinc SE
1
Kecskeméti TE
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Kecskeméti TE
2
III. Kerületi TUE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
29 Wrz
2021
|
Kecskeméti TE
1
Pécsi MFC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Kecskeméti TE
1
Siofok
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
18 Sie
2021
|
Diosgyori VTK
1
Kecskeméti TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
Soroksar
2
Kecskeméti TE
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
01 Sie
2021
|
Kecskeméti TE
2
Budaorsi SC
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Alex Szabo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.68.
W ostatnich 10 meczach Alex Szabo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.47, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.85.
W jakiej formie jest Alex Szabo?
Alex Szabo jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.68 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.51).
Ile meczów rozegrał Alex Szabo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alex Szabo rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Alex Szabo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alex Szabo wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alex Szabo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alex Szabo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 27 |
|
250 tys. € |
| 07.12.2025 | 27 |
|
250 tys. € |
| 27.05.2025 | 26 |
|
250 tys. € |
| 22.12.2024 | 26 |
|
300 tys. € |
| 22.05.2024 | 25 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2023 | 25 |
|
350 tys. € |
| 06.06.2023 | 24 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2023 | 24 |
|
325 tys. € |
| 10.10.2022 | 24 |
|
225 tys. € |
| 06.06.2022 | 23 |
|
175 tys. € |
| 06.01.2022 | 23 |
|
100 tys. € |
| 31.05.2021 | 22 | 75 tys. € | |
| 23.01.2021 | 22 | 125 tys. € | |
| 27.07.2020 | 21 | 125 tys. € | |
| 06.08.2019 | 20 | 125 tys. € | |
| 24.04.2019 | 20 | 75 tys. € | |
| 04.01.2019 | 20 | 25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alex Szabo?
Wycena Alex Szabo wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Alex Szabo wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.