Alexandru Cicaldau jest piłkarzem występującym obecnie w Universitatea Craiova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Alexandru Cicaldau
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alexandru Cicaldau w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandru Cicaldau wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 6,1%. Alexandru Cicaldau oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alexandru Cicaldau w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alexandru Cicaldau rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 902 minuty. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Alexandru Cicaldau
Pierwszy transfer Alexandru Cicaldau w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Farul Constanta do Universitatea Craiova za 2,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexandru Cicaldau było przejście z Universitatea Craiova do Galatasaray w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6,5 miliona euro.
Czy Alexandru Cicaldau ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Alexandru Cicaldau nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandru Cicaldau to zerwanie mięśnia uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 136 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alexandru Cicaldau?
Alexandru Cicaldau ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Superpuchar Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Alexandru Cicaldau?
Alexandru Cicaldau najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Alexandru Cicaldau?
Wycena 29-letniego Alexandru Cicaldau według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 9 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alexandru Cicaldau?
Alexandru Cicaldau urodził się 8 lipca 1997 w Medgidia w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Alexandru Cicaldau – statystyki
Szczegółowe statystyki Alexandru Cicaldau w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitatea Craiova oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alexandru Cicaldau
Alexandru Cicaldau vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Alexandru Cicaldau
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alexandru Cicaldau w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandru Cicaldau wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 6,1%. Alexandru Cicaldau oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Alexandru Cicaldau – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alexandru Cicaldau w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Alexandru Cicaldau
Ile meczów rozegrał Alexandru Cicaldau w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alexandru Cicaldau rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 902 minuty. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Alexandru Cicaldau – transfery
W trakcie kariery Alexandru Cicaldau zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitatea Craiova 2024 – obecnie
-
Galatasaray 2024 – 2024
-
Konyaspor 2023 – 2024
-
Galatasaray 2023 – 2023
-
Al-Ittihad Kalba 2022 – 2023
-
Galatasaray 2021 – 2022
-
Universitatea Craiova 2018 – 2021
-
Farul Constanta 2015 – 2018
-
Farul Constanta U19 2014 – 2015

-
Academia Hagi 2009 – 2014

-
Unknown do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alexandru Cicaldau
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 08.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 26.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 23.07.2021 |
|
6,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 05.07.2018 |
|
2,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alexandru Cicaldau
Pierwszy transfer Alexandru Cicaldau w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Farul Constanta do Universitatea Craiova za 2,3 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexandru Cicaldau było przejście z Universitatea Craiova do Galatasaray w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6,5 miliona euro.
Alexandru Cicaldau – forma
W ostatnich 5 meczach Alexandru Cicaldau zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alexandru Cicaldau i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Egnatia
0
Liga Konferencji, 3. runda
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Inter Club d'Escaldes
1
Universitatea Craiova
3
Liga Konferencji, 2. runda
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Getafe
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
85'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Csikszereda
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rumunia
0
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rumunia
2
Bośnia i Hercegowina
4
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
FCSB
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Corvinul Hunedoara
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Ararat-Armenia
1
Universitatea Craiova
0
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Ararat-Armenia
1
Liga Europy, play offy
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
KuPS
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
KuPS
1
Universitatea Craiova
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Levski Sofia
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
5
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Levski Sofia
1
Universitatea Craiova
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Maxline Vitebsk
0
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Maxline Vitebsk
1
Universitatea Craiova
4
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Karne
|
Dinamo Bucuresti
(1)
1
Universitatea Craiova
(4)
1
Puchar Rumunii, półfinał
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Universitatea Cluj
4
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
79'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Mar
Dogryw.
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
1
Puchar Rumunii, 1/4 finału
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
2
Puchar Rumunii, 3. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
4
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
9 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
AEK Ateny
3
Universitatea Craiova
2
Liga Konferencji, 6. runda
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Sparta Praga
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii, 2. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 4. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Uta Arad
2
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Universitatea Craiova
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sănătatea Cluj
1
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii, 1. runda
|
32'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Metaloglobus
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FC Noah
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FCSB
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Raków Częstochowa
2
Universitatea Craiova
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
İstanbul Başakşehir
1
Liga Konferencji
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Universitatea Craiova
2
Liga Konferencji
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Csikszereda
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
14 Sie
Dogryw.
|
Spartak Trnava
4
Universitatea Craiova
3
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
FK Sarajevo
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
76'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lip
Koniec
|
FK Sarajevo
2
Universitatea Craiova
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Uta Arad
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Metalul Buzău
1
Universitatea Craiova
0
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Kayserispor
2
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
0
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Konyaspor
2
Adana Demirspor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Beşiktaş
2
Konyaspor
0
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Konyaspor
1
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
0
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
7
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Gru
Koniec
|
Konyaspor
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Konyaspor
0
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Konyaspor
1
Fatih Karagümrük
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Konyaspor
1
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Antalyaspor
1
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Konyaspor
1
İstanbulspor
1
Super Lig (Turcja)
|
33'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al-Jazira
2
Al-Ittihad Kalba
0
UAE League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Dibba Al-Fujairah
2
Al-Ittihad Kalba
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
1
Shabab Al Ahli Dubai
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Al Ain
3
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Al Bataeh
2
Al-Ittihad Kalba
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Al-Jazira
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
0
Sharjah FC
4
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Rumunia
1
Słowenia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Baniyas SC
1
UAE League
|
73'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
5
Al Nasr
3
UAE League
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al-Wasl FC
2
Al-Ittihad Kalba
2
UAE League
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Al Ain
3
Al-Ittihad Kalba
0
UAE League
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Al-Dhafra
0
UAE League
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Rumunia
0
Czarnogóra
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Czarnogóra
2
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Antalyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Galatasaray
3
Adana Demirspor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Galatasaray
2
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
2
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
2
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Grecja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Gaziantep
3
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Galatasaray
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
30'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Hatayspor
4
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Galatasaray
0
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Gru
Karne
|
Galatasaray
(5)
3
Denizlispor
(6)
3
Puchar Turcji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
4
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
51'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Galatasaray
1
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
86'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lokomotiv
0
Galatasaray
1
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Armenia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
2
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Galatasaray
2
Hatayspor
1
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Anglia
1
Rumunia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Gruzja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Dogryw.
|
FC Astra Giurgiu
2
Universitatea Craiova
3
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Academica Clinceni
1
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Armenia
3
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
81'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
3
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Gaz Metan Medias
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
FC Astra Giurgiu
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Norwegia
4
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Politehnica Iasi
0
Rumuńska Liga I
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Liga Narodów UEFA
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Gaz Metan Medias
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Francja U-21
0
Rumunia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Alexandru Cicaldau 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.51.
W ostatnich 10 meczach Alexandru Cicaldau 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.26.
W jakiej formie jest Alexandru Cicaldau?
Alexandru Cicaldau jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 4 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.51 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.69). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alexandru Cicaldau – zarobki
Alexandru Cicaldau gra w Universitatea Craiova na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alexandru Cicaldau w Universitatea Craiova (2023/24)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 91 tys. € |
| Tygodniowo | 21 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alexandru Cicaldau w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
1,1 mln € |
| 2021/22 |
|
1,1 mln € |
Alexandru Cicaldau – kontuzje
W trakcie kariery Alexandru Cicaldau zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 28 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alexandru Cicaldau
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.02.26 – 01.03.26 (11 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie mięśnia uda
14.02.25 – 29.06.25 (136 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 18 meczów
-
Koronawirus
01.12.21 – 11.12.21 (11 dni)
Galatasaray opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.09.21 – 22.09.21 (5 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
11.11.20 – 29.11.20 (19 dni)
Rumunia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.10.20 – 14.11.20 (16 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 3 mecze
Czy Alexandru Cicaldau ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Alexandru Cicaldau nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandru Cicaldau to zerwanie mięśnia uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 136 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alexandru Cicaldau – trofea
W trakcie kariery Alexandru Cicaldau zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alexandru Cicaldau
Jakie trofea zdobył Alexandru Cicaldau?
Alexandru Cicaldau zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rumunii — 2 razy.
Alexandru Cicaldau – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alexandru Cicaldau wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alexandru Cicaldau na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alexandru Cicaldau
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 18.12.2025 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 24.09.2025 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 09.06.2025 | 27 |
|
2 mln € |
| 25.03.2025 | 27 |
|
2,2 mln € |
| 18.12.2024 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 30.05.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 14.03.2024 | 26 |
|
3,3 mln € |
| 20.12.2023 | 26 |
|
4 mln € |
| 26.09.2023 | 26 |
|
4,3 mln € |
| 14.12.2022 | 25 |
|
5 mln € |
| 31.05.2022 | 24 |
|
7,5 mln € |
| 30.03.2022 | 24 |
|
8 mln € |
| 03.01.2022 | 24 |
|
9 mln € |
| 11.10.2021 | 24 |
|
9 mln € |
| 02.06.2021 | 23 |
|
6,5 mln € |
| 20.03.2021 | 23 |
|
6 mln € |
| 17.12.2020 | 23 |
|
5,5 mln € |
| 04.08.2020 | 23 |
|
5 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
4 mln € |
| 22.03.2020 | 22 |
|
5 mln € |
| 20.12.2019 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 17.06.2019 | 21 |
|
4 mln € |
| 03.04.2019 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 22.12.2018 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 23.09.2018 | 21 |
|
1,7 mln € |
| 13.06.2018 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 23.03.2018 | 20 |
|
1 mln € |
| 26.12.2017 | 20 |
|
700 tys. € |
| 28.09.2017 | 20 |
|
350 tys. € |
| 16.06.2017 | 19 |
|
250 tys. € |
| 20.12.2016 | 19 |
|
250 tys. € |
| 31.05.2016 | 18 |
|
150 tys. € |
| 15.09.2014 | 17 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alexandru Cicaldau?
Wycena Alexandru Cicaldau wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Alexandru Cicaldau wyceniano na 9 mln €, a najniżej na 50 tys. €.