Alexandru Cretu jest piłkarzem występującym obecnie w Universitatea Craiova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alexandru Cretu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
Universitatea Craiova
2
Egnatia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji, 3. runda | |||||||
|
01 Lis
16:30
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
26 Paź
19:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Alexandru Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandru Cretu wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alexandru Cretu oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alexandru Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandru Cretu rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 443 minuty. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alexandru Cretu
Pierwszy transfer Alexandru Cretu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Politehnica Iasi do Olimpija Lublana za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexandru Cretu było przejście z Universitatea Craiova do Al Wehda FC w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 600 tysięcy euro.
Czy Alexandru Cretu ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Alexandru Cretu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandru Cretu to uraz kolana z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alexandru Cretu?
Alexandru Cretu ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Alexandru Cretu?
Alexandru Cretu najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Alexandru Cretu?
Wycena 34-letniego Alexandru Cretu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alexandru Cretu?
Alexandru Cretu urodził się 24 kwietnia 1992 w Pașcani w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Alexandru Cretu - statystyki
Szczegółowe statystyki Alexandru Cretu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitatea Craiova oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alexandru Cretu
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Alexandru Cretu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alexandru Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandru Cretu wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alexandru Cretu oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alexandru Cretu - transfery
W trakcie kariery Alexandru Cretu zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 800 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitatea Craiova 2025 – obecnie
-
Al Wehda FC 2024 – 2025
-
Universitatea Craiova 2021 – 2024
-
FCSB 2021 – 2021
-
Maribor 2018 – 2021
-
Olimpija Lublana 2016 – 2018
-
Politehnica Iasi 2011 – 2016
-
Corvinul Hunedoara 2011 – 2011
-
Politehnica Iasi 2010 – 2011
-
Politehnica Iasi U19 (1945 - 2010) do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alexandru Cretu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 27.08.2024 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 12.02.2018 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alexandru Cretu
Pierwszy transfer Alexandru Cretu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Politehnica Iasi do Olimpija Lublana za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexandru Cretu było przejście z Universitatea Craiova do Al Wehda FC w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 600 tysięcy euro.
Alexandru Cretu - forma
W ostatnich 5 meczach Alexandru Cretu zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Alexandru Cretu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
Universitatea Craiova
2
Egnatia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji, 3. runda | |||||||
|
01 Lis
16:30
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
26 Paź
19:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
22 Paź
18:45
|
Inter Club d'Escaldes
1
Universitatea Craiova
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji, 2. runda | |||||||
|
18 Paź
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
15 Paź
18:45
|
Universitatea Craiova
1
Getafe
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji, 1. runda | |||||||
|
11 Paź
17:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Craiova
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
19:30
|
Universitatea Craiova
5
FCSB
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
19:30
|
Corvinul Hunedoara
0
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
19:30
|
Universitatea Craiova
4
Universitatea Cluj
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
31 Sie
19:30
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
27 Sie
18:00
|
Ararat-Armenia
1
Universitatea Craiova
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, play offy | |||||||
|
20 Sie
19:00
|
Universitatea Craiova
1
Ararat-Armenia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, play offy | |||||||
|
16 Sie
17:30
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
13 Sie
19:00
|
Universitatea Craiova
2
KuPS
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Sie
20:30
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
06 Sie
17:00
|
KuPS
1
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
01 Sie
20:30
|
Universitatea Craiova
4
Petrolul Ploiesti
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
29 Lip
19:30
|
Universitatea Craiova
2
Levski Sofia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
25 Lip
19:30
|
Dinamo Bucuresti
5
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
22 Lip
19:30
|
Levski Sofia
1
Universitatea Craiova
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
18 Lip
20:15
|
Universitatea Craiova
4
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
15 Lip
19:30
|
Universitatea Craiova
1
Maxline Vitebsk
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
08 Lip
19:00
|
Maxline Vitebsk
1
Universitatea Craiova
4
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
25 Maj
19:30
|
Rapid
0
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
17 Maj
19:30
|
Universitatea Craiova
5
Universitatea Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
08 Maj
20:00
|
CFR Cluj
0
Universitatea Craiova
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
03 Maj
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Dinamo Bucuresti
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
27 Kwi
19:30
|
Arges Pitesti
0
Universitatea Craiova
1
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
23 Kwi
19:30
|
Dinamo Bucuresti
(1)
1
Universitatea Craiova
(4)
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
19 Kwi
20:00
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
13 Kwi
20:30
|
Universitatea Cluj
4
Universitatea Craiova
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
06 Kwi
19:30
|
Universitatea Craiova
2
CFR Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
19 Mar
19:30
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
13 Mar
19:30
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
08 Mar
19:00
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
04 Mar
19:30
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
1
|
34' |
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
28 Lut
14:00
|
Universitatea Craiova
2
Metaloglobus
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
19:00
|
Unirea Slobozia
0
Universitatea Craiova
3
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
15 Lut
19:00
|
Universitatea Craiova
1
FCSB
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
12 Lut
19:30
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
09 Lut
19:00
|
Dinamo Bucuresti
1
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
05 Lut
17:00
|
Universitatea Craiova
1
Oţelul
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
01 Lut
16:15
|
Farul Constanta
4
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
24 Sty
19:00
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
19 Sty
19:00
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Universitatea Craiova
5
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2025
|
AEK Ateny
3
Universitatea Craiova
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 6. runda | |||||||
|
14 Gru
2025
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
11 Gru
2025
|
Universitatea Craiova
1
Sparta Praga
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 5. runda | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2025
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
|
– |
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
01 Gru
2025
|
Universitatea Cluj
0
Universitatea Craiova
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
27 Lis
2025
|
Universitatea Craiova
1
FSV Mainz 05
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Universitatea Craiova
1
Uta Arad
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2025
|
Rapid Wiedeń
0
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
29 Paź
2025
|
Sănătatea Cluj
1
Universitatea Craiova
4
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Metaloglobus
0
Universitatea Craiova
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2025
|
Universitatea Craiova
1
FC Noah
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Universitatea Craiova
3
Unirea Slobozia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
FCSB
1
Universitatea Craiova
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
02 Paź
2025
|
Raków Częstochowa
2
Universitatea Craiova
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Universitatea Craiova
2
Dinamo Bucuresti
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
1
|
60' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
Universitatea Craiova
3
İstanbul Başakşehir
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026 | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2025
|
İstanbul Başakşehir
1
Universitatea Craiova
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026 | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Csikszereda
1
Universitatea Craiova
2
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
2025
|
Spartak Trnava
4
Universitatea Craiova
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Universitatea Craiova
1
AFC Hermannstadt
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
07 Sie
2025
|
Universitatea Craiova
3
Spartak Trnava
0
|
9' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
03 Sie
2025
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
31 Lip
2025
|
Universitatea Craiova
4
FK Sarajevo
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
28 Lip
2025
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
1
|
71' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2025
|
FK Sarajevo
2
Universitatea Craiova
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
18 Lip
2025
|
Universitatea Craiova
3
Arges Pitesti
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2025
|
Uta Arad
3
Universitatea Craiova
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
26 Maj
2025
|
Al Ettifaq
2
Al Wehda FC
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
21 Maj
2025
|
Al Wehda FC
1
Al Hilal
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
15 Maj
2025
|
Al-Qadisiyah FC
3
Al Wehda FC
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Al Wehda FC
1
Al Fateh
0
|
22' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
01 Maj
2025
|
Al Akhdoud
1
Al Wehda FC
2
|
25' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
22 Kwi
2025
|
Al Wehda FC
2
Al Ahli Saudi
3
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Al Taawon
0
Al Wehda FC
2
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
2025
|
Damac
0
Al Wehda FC
1
|
2' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Al Wehda FC
1
Al Shabab (KSA)
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Wehda FC
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
06 Mar
2025
|
Al Wehda FC
3
Al Raed
1
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Al Feiha
0
Al Wehda FC
0
|
1' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
25 Lut
2025
|
Al Wehda FC
0
Al Nassr
2
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Al Kholood
1
Al Wehda FC
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Al Wehda FC
1
Al Ittihad Jeddah
4
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
07 Lut
2025
|
Al Orubah
4
Al Wehda FC
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
30 Sty
2025
|
Al Riyadh
1
Al Wehda FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Al Wehda FC
2
Al Ettifaq
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Al Hilal
4
Al Wehda FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
17 Sty
2025
|
Al Wehda FC
0
Al-Qadisiyah FC
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2024
|
Al Wehda FC
2
Al Akhdoud
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2024
|
Al Ahli Saudi
1
Al Wehda FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Al Wehda FC
1
Al Taawon
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Al Wehda FC
2
Damac
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2024
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Wehda FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2024
|
Al Wehda FC
1
Al Khaleej Saihat
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Al Raed
2
Al Wehda FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2024
|
Al Wehda FC
2
Al Feiha
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2024
|
Al Nassr
2
Al Wehda FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2024
|
Al Wehda FC
0
Al Kholood
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Al Ittihad Jeddah
7
Al Wehda FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2024
|
Al Wehda FC
2
Al Orubah
1
|
33' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Saudi Pro League 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Universitatea Craiova
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Universitatea Craiova
0
Petrolul Ploiesti
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
01 Sie
2024
|
Universitatea Craiova
3
Maribor
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
28 Lip
2024
|
CFR Cluj
0
Universitatea Craiova
2
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
2024
|
Maribor
2
Universitatea Craiova
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
20 Lip
2024
|
Universitatea Craiova
4
Uta Arad
2
|
67' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2024
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2024
|
Universitatea Craiova
3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
13 Maj
2024
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
06 Maj
2024
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
29 Kwi
2024
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
25 Kwi
2024
|
Universitatea Craiova
0
CFR Cluj
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
04 Mar
2024
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
|
89' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
|
71' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
09 Lut
2024
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
04 Lut
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Universitatea Craiova
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
21 Sty
2024
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Universitatea Craiova
2
Politehnica Iasi
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
AFC Hermannstadt
2
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Universitatea Craiova
1
U Craiova 1948
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
01 Lis
2023
|
Uta Arad
0
Universitatea Craiova
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
0
|
77' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Universitatea Craiova
1
Petrolul Ploiesti
3
|
32' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Universitatea Craiova
5
FC Botosani
1
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
27 Wrz
2023
|
Tunari
1
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Universitatea Cluj
1
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
FCSB
3
Universitatea Craiova
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Lip
2023
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
17 Lip
2023
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
1
|
45' |
0 goli
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
FCSB
1
Universitatea Craiova
1
|
32' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Universitatea Craiova
1
Universitatea Cluj
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
1
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Wrz
2022
|
AFC Hermannstadt
1
Universitatea Craiova
0
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
25 Sie
2022
|
Hapoel Beer Sheva
(4)
1
Universitatea Craiova
(3)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2022/2023 | |||||||
|
07 Sie
2022
|
U Craiova 1948
1
Universitatea Craiova
2
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
31 Lip
2022
|
Universitatea Craiova
0
Rapid
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Lip
2022
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Cze
2022
|
Rumunia
1
Finlandia
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
04 Cze
2022
|
Czarnogóra
2
Rumunia
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
27 Maj
2022
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
1
|
83' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Universitatea Craiova
0
FCSB
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
2
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
FCSB
0
Universitatea Craiova
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
18 Mar
2022
|
FC Voluntari
3
Universitatea Craiova
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Mar
2022
|
CS Mioveni
0
Universitatea Craiova
3
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
25 Lut
2022
|
Universitatea Craiova
1
Chindia Targoviste
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
21 Lut
2022
|
Academica Clinceni
1
Universitatea Craiova
3
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Lut
2022
|
Universitatea Craiova
2
U Craiova 1948
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
10 Lut
2022
|
Dinamo Bucuresti
1
Universitatea Craiova
6
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Gaz Metan Medias
1
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Gru
2021
|
Universitatea Craiova
0
Uta Arad
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
FC Voluntari
1
Universitatea Craiova
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
06 Gru
2021
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Gru
2021
|
Filiasi
0
Universitatea Craiova
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2021/2022 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
Minaur Baia Mare
0
Universitatea Craiova
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2021/2022 | |||||||
|
22 Paź
2021
|
Chindia Targoviste
0
Universitatea Craiova
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
18 Paź
2021
|
Universitatea Craiova
5
Academica Clinceni
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
U Craiova 1948
0
Universitatea Craiova
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
15 Sie
2021
|
Rapid
1
FCSB
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
FCSB
2
Gaz Metan Medias
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
01 Sie
2021
|
Uta Arad
1
FCSB
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
29 Lip
2021
|
Shakhter Karagandy
(5)
2
FCSB
(3)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2021/2022 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
FCSB
4
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
15 Lip
2021
|
FC Botosani
0
FCSB
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Maribor
1
NK Domzale
3
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
16 Kwi
2021
|
Aluminij
0
Maribor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
31 Mar
2021
|
Armenia
3
Rumunia
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
14 Mar
2021
|
Mura
0
Maribor
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
11 Mar
2021
|
Maribor
4
Koper
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Gorica
1
Maribor
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Maribor
1
Olimpija Lublana
1
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
24 Lut
2021
|
Tabor Sežana
0
Maribor
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Maribor
0
NK Celje
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
10 Lut
2021
|
NK Domzale
3
Maribor
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
17 Gru
2020
|
Maribor
2
Mura
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Koper
1
Maribor
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Gru
2020
|
Olimpija Lublana
2
Maribor
0
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Maribor
1
Tabor Sežana
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Maribor
1
Koper
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Gorica
0
Maribor
4
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
11 Paź
2020
|
Norwegia
4
Rumunia
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Tabor Sežana
3
Maribor
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
04 Wrz
2020
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
|
34' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
NK Domzale
1
Maribor
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2020/2021 | |||||||
|
28 Cze
2020
|
Olimpija Lublana
1
Maribor
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2019/2020 | |||||||
|
21 Cze
2020
|
Maribor
3
Rudar
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2019/2020 | |||||||
|
14 Cze
2020
|
Maribor
3
Aluminij
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Prva Liga (Słowenia) 2019/2020 | |||||||
Podsumowanie formy Alexandru Cretu
W ostatnich 10 meczach Alexandru Cretu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.48, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Alexandru Cretu?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ile meczów rozegrał Alexandru Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandru Cretu rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 443 minuty. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Alexandru Cretu - kontuzje
W trakcie kariery Alexandru Cretu zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alexandru Cretu
- Uraz mięśnia 27.03.17 – 07.04.17 (12 dni)
-
Uraz kolana
31.01.15 – 15.03.15 (44 dni)
Politehnica Iasi opuszczone: 4 mecze
Czy Alexandru Cretu ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Alexandru Cretu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandru Cretu to uraz kolana z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alexandru Cretu - trofea
W trakcie kariery Alexandru Cretu zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alexandru Cretu
Jakie trofea zdobył Alexandru Cretu?
Alexandru Cretu zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 2 razy.
Alexandru Cretu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alexandru Cretu wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alexandru Cretu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alexandru Cretu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 34 |
|
350 tys. € |
| 18.12.2025 | 33 |
|
450 tys. € |
| 26.05.2025 | 33 |
|
600 tys. € |
| 12.12.2024 | 32 |
|
700 tys. € |
| 04.06.2024 | 32 |
|
800 tys. € |
| 21.12.2023 | 31 |
|
900 tys. € |
| 14.06.2023 | 31 |
|
850 tys. € |
| 20.12.2022 | 30 |
|
850 tys. € |
| 02.06.2022 | 30 |
|
700 tys. € |
| 28.03.2022 | 29 |
|
550 tys. € |
| 21.12.2021 | 29 |
|
450 tys. € |
| 07.06.2021 | 29 |
|
400 tys. € |
| 05.01.2021 | 28 |
|
400 tys. € |
| 29.07.2020 | 28 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
350 tys. € |
| 26.12.2019 | 27 |
|
450 tys. € |
| 23.06.2019 | 27 |
|
450 tys. € |
| 07.03.2019 | 26 |
|
450 tys. € |
| 02.08.2018 | 26 |
|
350 tys. € |
| 20.02.2018 | 25 |
|
350 tys. € |
| 15.07.2017 | 25 |
|
350 tys. € |
| 20.12.2016 | 24 |
|
350 tys. € |
| 31.05.2016 | 24 |
|
400 tys. € |
| 21.12.2015 | 23 |
|
400 tys. € |
| 31.05.2015 | 23 |
|
500 tys. € |
| 14.12.2014 | 22 |
|
500 tys. € |
| 15.09.2014 | 22 |
|
550 tys. € |
| 11.06.2014 | 22 |
|
550 tys. € |
| 07.10.2013 | 21 |
|
400 tys. € |
| 11.12.2012 | 20 |
|
450 tys. € |
| 20.08.2012 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alexandru Cretu?
Wycena Alexandru Cretu wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Alexandru Cretu wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.