Andrei Burca jest piłkarzem występującym obecnie w Yunnan Yukun. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Andrei Burca
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Andrei Burca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Andrei Burca wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 3,6%. Andrei Burca oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andrei Burca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andrei Burca rozegrał w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 31 razy i spędził na boisku łącznie 2 757 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Andrei Burca
Pierwszy transfer Andrei Burca w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z FC Botosani do CFR Cluj za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Andrei Burca było przejście z CFR Cluj do Al Akhdoud w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1 milion euro.
Czy Andrei Burca ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andrei Burca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrei Burca to naderwanie mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 106 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andrei Burca?
Andrei Burca ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Rumunii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z CFR Cluj — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Andrei Burca?
Andrei Burca najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Andrei Burca?
Wycena 33-letniego Andrei Burca według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andrei Burca?
Andrei Burca urodził się 15 kwietnia 1993 w Bacău w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Andrei Burca – statystyki
Szczegółowe statystyki Andrei Burca w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Yunnan Yukun oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Andrei Burca vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Andrei Burca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Andrei Burca wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 3,6%. Andrei Burca oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Andrei Burca – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andrei Burca w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Andrei Burca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andrei Burca rozegrał w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 31 razy i spędził na boisku łącznie 2 757 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Andrei Burca – transfery
W trakcie kariery Andrei Burca zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Yunnan Yukun 2025 – obecnie
-
Baniyas SC 2024 – 2025
-
Al Akhdoud 2023 – 2024
-
CFR Cluj 2019 – 2023
-
FC Botosani 2016 – 2019
-
Gauss Bacau 2013 – 2016

-
Aerostar Bacau 2010 – 2013
-
FCM Bacau U19 (- 2014) do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Andrei Burca
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 02.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 09.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 16.07.2023 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 09.08.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Andrei Burca
Pierwszy transfer Andrei Burca w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z FC Botosani do CFR Cluj za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Andrei Burca było przejście z CFR Cluj do Al Akhdoud w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1 milion euro.
Andrei Burca – forma
W ostatnich 5 meczach Andrei Burca zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Andrei Burca i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Dalian Zhixing
3
Puchar Chin, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chongqing Tongliang Long
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
7
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rumunia
2
Bośnia i Hercegowina
4
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szwecja
2
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chongqing Tongliang Long
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
6
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Sichuan Jiuniu
3
Chinese Super League, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Karne
|
Yunnan Yukun
(3)
3
Chengdu Better City
(2)
3
Puchar Chin, 1/8 finału
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Shandong Luneng
4
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Suzhou Dongwu
2
Yunnan Yukun
4
Puchar Chin, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Walia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Shenyang Urban
1
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Tianjin Teda
3
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Turcja
1
Rumunia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Shandong Luneng
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Austria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Cypr
2
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
7
Yunnan Yukun
0
Puchar Chin, półfinał
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Guangzhou E-Power
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Cypr
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Austria
2
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Baniyas SC
2
Al-Ittihad Kalba
2
UAE League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al-Wasl FC
3
Baniyas SC
1
UAE League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Baniyas SC
3
Khorfakkan
3
UAE League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Al Bataeh
1
Baniyas SC
0
UAE League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sharjah FC
1
Baniyas SC
2
UAE League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Baniyas SC
0
Al Ain
3
UAE League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Baniyas SC
2
Dibba Al Hisn
4
UAE League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Mar
Koniec
|
San Marino
1
Rumunia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Bośnia i Hercegowina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
2
Baniyas SC
0
UAE League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Baniyas SC
0
Al Wahda FC
3
UAE League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Ajman
2
Baniyas SC
3
UAE League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Baniyas SC
0
Al Nasr
0
UAE League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al-Jazira
0
Baniyas SC
1
UAE League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
0
Baniyas SC
1
UAE League, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Baniyas SC
0
Al-Wasl FC
0
UAE League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Khorfakkan
5
Baniyas SC
2
UAE League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Baniyas SC
1
Al Bataeh
1
UAE League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Al Ain
4
Baniyas SC
0
UAE League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Dibba Al Hisn
1
Baniyas SC
0
UAE League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
4
Cypr
1
Liga Narodów UEFA
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Baniyas SC
1
Sharjah FC
4
UAE League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Litwa
1
Rumunia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Baniyas SC
1
Shabab Al Ahli Dubai
5
UAE League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Wahda FC
2
Baniyas SC
2
UAE League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Baniyas SC
3
Ajman
1
UAE League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Nasr
4
Baniyas SC
1
UAE League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Baniyas SC
2
Al-Jazira
0
UAE League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Akhdoud
2
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
3
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Al Wehda FC
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Damac
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Fateh
3
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
CFR Cluj
2
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Rumunia
1
Słowenia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Rapid
2
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sivasspor
3
CFR Cluj
0
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
CFR Cluj
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
0
Sivasspor
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
KF Ballkani
1
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
4
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
1
Maribor
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
4
CS Mioveni
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Inter Club d'Escaldes
1
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Karne
|
CFR Cluj
(3)
2
Piunik Erywań
(4)
2
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Rumunia
0
Czarnogóra
3
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Czarnogóra
2
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FC Voluntari
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Grecja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
4
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Voluntari
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
0
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
FCSB
3
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
CFR Cluj
1
CS Mioveni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
CFR Cluj
2
Jablonec
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Randers
2
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
CFR Cluj
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
0
AZ Alkmaar
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
2
![]()
Gaz Metan Medias
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
FCSB
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
3
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Karne
|
CFR Cluj
(4)
0
FCSB
(1)
0
Superpuchar Rumunii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Armenia
3
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
3
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FCSB
3
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
0
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
![]()
FC Astra Giurgiu
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
3
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
0
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Voluntari
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Norwegia
4
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
FC Astra Giurgiu
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
FCSB
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
![]()
FC Astra Giurgiu
2
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
FC Botosani
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
CFR Cluj
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
CFR Cluj
2
Celtic
0
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Lazio
1
CFR Cluj
0
Liga Europy
|
95'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rennes
0
Liga Europy
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rennes
0
CFR Cluj
1
Liga Europy
|
93'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Slavia Praga
1
CFR Cluj
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Andrei Burca ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Andrei Burca 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Andrei Burca?
Andrei Burca jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.58). Jego dyspozycja rośnie.
Andrei Burca – kontuzje
W trakcie kariery Andrei Burca zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 39 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andrei Burca
-
Uraz
26.04.24 – 07.06.24 (43 dni)
Al Akhdoud opuszczone: 7 meczów
-
Złamanie dłoni
25.09.22 – 09.10.22 (15 dni)
CFR Cluj opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
06.10.21 – 20.10.21 (15 dni)
Rumunia opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
26.05.21 – 08.09.21 (106 dni)
CFR Cluj opuszczone: 21 meczów
-
Koronawirus
28.10.20 – 15.11.20 (19 dni)
CFR Cluj opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
18.09.19 – 27.10.19 (40 dni)
CFR Cluj opuszczone: 4 mecze
Czy Andrei Burca ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andrei Burca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrei Burca to naderwanie mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 106 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andrei Burca – trofea
W trakcie kariery Andrei Burca zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Andrei Burca
Jakie trofea zdobył Andrei Burca?
Andrei Burca zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w CFR Cluj — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 3 razy.
Andrei Burca – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andrei Burca wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andrei Burca na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Andrei Burca
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 28.05.2025 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 17.11.2024 | 31 |
|
3 mln € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
3 mln € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
3,2 mln € |
| 14.06.2023 | 30 |
|
3,7 mln € |
| 20.12.2022 | 29 |
|
4 mln € |
| 02.06.2022 | 29 |
|
4 mln € |
| 28.03.2022 | 28 |
|
3,7 mln € |
| 21.12.2021 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 02.06.2021 | 28 |
|
3,3 mln € |
| 20.03.2021 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 17.12.2020 | 27 |
|
2,3 mln € |
| 04.08.2020 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
1,6 mln € |
| 20.12.2019 | 26 |
|
2 mln € |
| 25.09.2019 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 17.06.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 03.04.2019 | 25 |
|
750 tys. € |
| 22.12.2018 | 25 |
|
600 tys. € |
| 13.06.2018 | 25 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2017 | 24 |
|
700 tys. € |
| 28.09.2017 | 24 |
|
550 tys. € |
| 16.06.2017 | 24 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2016 | 23 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Andrei Burca?
Wycena Andrei Burca wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Andrei Burca wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 300 tys. €.