Antonio Aleman
bramkarz #1Antonio Aleman jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Antonio Aleman
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Antonio Aleman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonio Aleman wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.90. Antonio Aleman oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Antonio Aleman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonio Aleman rozegrał w barwach Vizeli w Liga Portugal 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Jaka jest wartość rynkowa Antonio Aleman?
Wycena 23-letniego Antonio Aleman według stanu na grudzień 2025 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Antonio Aleman?
Antonio Aleman urodził się 20 maja 2003 w Elche w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Antonio Aleman – statystyki
Szczegółowe statystyki Antonio Aleman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vizela. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Antonio Aleman
Antonio Aleman vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Antonio Aleman
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Antonio Aleman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonio Aleman wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.90. Antonio Aleman oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Antonio Aleman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Antonio Aleman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Antonio Aleman
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
| 16.08 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
| 09.08 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
| 09.05 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
| 02.05 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 | ||
| 26.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
| 19.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
| 12.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 29. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
| 07.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 28. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
| 21.03 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Antonio Aleman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonio Aleman rozegrał w barwach Vizeli w Liga Portugal 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Antonio Aleman – forma
W ostatnich 5 meczach Antonio Aleman zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Antonio Aleman i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Wynik | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
0:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 16.08 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
2:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 09.08 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 09.05 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 02.05 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
0:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
| 26.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 19.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
0:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
| 12.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 29. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 07.04 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 28. kolejka
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 21.03 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 15.03 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 26. kolejka
|
4:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
| 08.03 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 25. kolejka
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 28.02 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 24. kolejka
|
3:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
| 20.02 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 23. kolejka
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
| 15.02 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 22. kolejka
|
0:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
| 07.02 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 21. kolejka
|
3:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 31.01 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 20. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 25.01 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 19. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 21.01 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 16. kolejka
|
2:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 15.01 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 18. kolejka
|
3:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
| 05.01 2026 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 17. kolejka
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 20.12 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 15. kolejka
|
0:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 14.12 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 14. kolejka
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 08.12 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 13. kolejka
|
2:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
| 01.12 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 12. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
| 08.11 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 11. kolejka
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 02.11 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
1:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
| 29.10 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 24.10 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
2:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 04.10 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
| 26.09 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
2:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 14.09 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
| 31.08 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 23.08 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
| 16.08 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
4:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 09.08 2025 |
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 23.06 2025 |
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 20.06 2025 |
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
1:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 15.06 2025 |
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
4:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 25.05 2025 |
La Liga, 38. kolejka
|
0:4 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 18.05 2025 |
La Liga, 37. kolejka
|
4:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 10.05 2025 |
La Liga, 35. kolejka
|
4:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 03.05 2025 |
La Liga, 34. kolejka
|
0:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 14.04 2025 |
La Liga, 31. kolejka
|
4:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 06.04 2025 |
La Liga, 30. kolejka
|
1:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.03 2025 |
La Liga, 29. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 16.03 2025 |
La Liga, 28. kolejka
|
2:4 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 09.03 2025 |
La Liga, 27. kolejka
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 04.03 2025 |
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 01.03 2025 |
La Liga, 26. kolejka
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 22.02 2025 |
La Liga, 25. kolejka
|
0:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 01.02 2025 |
La Liga, 22. kolejka
|
2:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 25.01 2025 |
La Liga, 21. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 21.01 2025 |
Liga Mistrzów, 7. runda
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 18.01 2025 |
La Liga, 20. kolejka
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 12.01 2025 |
La Liga, 19. kolejka
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 08.12 2024 |
La Liga, 16. kolejka
|
4:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 30.11 2024 |
La Liga, 15. kolejka
|
0:5 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 23.11 2024 |
La Liga, 14. kolejka
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 10.11 2024 |
La Liga, 13. kolejka
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 06.11 2024 |
Liga Mistrzów, 4. runda
|
1:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 03.11 2024 |
La Liga, 12. kolejka
|
2:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 27.10 2024 |
La Liga, 11. kolejka
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 23.10 2024 |
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 20.10 2024 |
La Liga, 10. kolejka
|
3:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 06.10 2024 |
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 02.10 2024 |
Liga Mistrzów, 2. runda
|
4:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.09 2024 |
La Liga, 8. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 26.09 2024 |
La Liga, 7. kolejka
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 22.09 2024 |
La Liga, 6. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 19.09 2024 |
Liga Mistrzów, 1. runda
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 15.09 2024 |
La Liga, 5. kolejka
|
3:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 31.08 2024 |
La Liga, 4. kolejka
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 28.08 2024 |
La Liga, 3. kolejka
|
0:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 25.08 2024 |
La Liga, 2. kolejka
|
3:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 19.08 2024 |
La Liga, 1. kolejka
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.02 2024 |
Puchar Hiszpanii
|
3:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 06.01 2024 |
Puchar Hiszpanii
|
1:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 11.06 2023 |
Segunda Division RFEF
|
0:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 28.05 2023 |
La Liga
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 30.04 2023 |
La Liga
|
2:5 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 09.04 2023 |
![]() Segunda Division RFEF
|
2:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 02.04 2023 |
Segunda Division RFEF
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 19.03 2023 |
Segunda Division RFEF
|
3:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 12.02 2023 |
![]() Segunda Division RFEF
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.01 2023 |
Segunda Division RFEF
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 22.01 2023 |
Segunda Division RFEF
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 08.01 2023 |
La Liga
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 08.01 2023 |
![]() Segunda Division RFEF
|
0:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.12 2022 |
La Liga
|
2:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 18.12 2022 |
![]() Segunda Division RFEF
|
0:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 20.11 2022 |
Segunda Division RFEF
|
3:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 06.11 2022 |
La Liga
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 08.10 2022 |
La Liga
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 18.09 2022 |
La Liga
|
1:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 11.09 2022 |
Segunda Division RFEF
|
4:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 10.09 2022 |
La Liga
|
4:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 15.08 2022 |
La Liga
|
0:3 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Antonio Aleman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.00.
W ostatnich 10 meczach Antonio Aleman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64.
W jakiej formie jest Antonio Aleman?
Antonio Aleman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.00 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.90). Jego dyspozycja słabnie.
Antonio Aleman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Antonio Aleman wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Antonio Aleman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Antonio Aleman
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | 22 |
|
500 tys. € |
| 24.06.2025 | 22 |
|
150 tys. € |
| 17.12.2024 | 21 |
|
150 tys. € |
| 23.06.2024 | 21 |
|
150 tys. € |
| 19.12.2023 | 20 |
|
150 tys. € |
| 29.06.2023 | 20 |
|
150 tys. € |
| 28.12.2022 | 19 |
|
50 tys. € |
| 25.09.2022 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Antonio Aleman?
Wycena Antonio Aleman wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Antonio Aleman wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.
