Attila Csuros jest piłkarzem występującym obecnie w Csikszereda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Attila Csuros
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
14:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Cluj
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
30 Paź
19:30
|
Rapid
2
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Attila Csuros w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Attila Csuros wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Attila Csuros oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Attila Csuros w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Attila Csuros rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 994 minuty. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Czy Attila Csuros ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Attila Csuros nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Attila Csuros to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 126 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Attila Csuros?
Attila Csuros najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Attila Csuros?
Wycena 31-letniego Attila Csuros według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Attila Csuros?
Attila Csuros urodził się 15 lutego 1995 w Miercurea Ciuc w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Attila Csuros - statystyki
Szczegółowe statystyki Attila Csuros w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Csikszereda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Attila Csuros
Attila Csuros vs. inni
Atak
Obrona
Podania Attila Csuros
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Attila Csuros w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Attila Csuros wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Attila Csuros oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Attila Csuros - transfery
W trakcie kariery Attila Csuros zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Csikszereda 2014 – obecnie
-
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc U19 do 2014

Attila Csuros - forma
W ostatnich 5 meczach Attila Csuros zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Attila Csuros ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35.
W ostatnich 10 meczach Attila Csuros ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32.
W jakiej formie jest Attila Csuros?
Attila Csuros jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.29). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Attila Csuros w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Attila Csuros rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 994 minuty. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Attila Csuros - kontuzje
W trakcie kariery Attila Csuros zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Attila Csuros
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.02.23 – 29.06.23 (126 dni)
Csikszereda opuszczone: 3 mecze
Czy Attila Csuros ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Attila Csuros nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Attila Csuros to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 126 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Attila Csuros - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Attila Csuros wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Attila Csuros na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Attila Csuros?
Wycena Attila Csuros wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Attila Csuros wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.