Aylon Darwin Tavella jest piłkarzem występującym obecnie w Operario-PR. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Aylon
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Aylon w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Aylon wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.07, a skuteczność strzałów to 8,3%. Aylon oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aylon w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Aylon rozegrał w barwach Operario-PR w Lidze B (Brazylia) 33 mecze, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 1 898 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Czy Aylon ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Aylon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aylon to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Aylon?
Aylon ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Gaúcho — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Internacionalem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Aylon?
Aylon najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Aylon?
Wycena 34-letniego Aylon według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aylon?
Aylon urodził się 7 kwietnia 1992 w Esteio w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Aylon – statystyki
Szczegółowe statystyki Aylon w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Operario-PR. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Aylon Darwin Tavella vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Aylon w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Aylon wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.07, a skuteczność strzałów to 8,3%. Aylon oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Aylon – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aylon w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
2:1 | 20' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
1:0 | 8' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 1 | – | 6.4 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:2 | 48' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
23 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
0:2 | 10' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
3:3 | 16' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
10 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
1:2 | 13' | 0 | 0 | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Aylon w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Aylon rozegrał w barwach Operario-PR w Lidze B (Brazylia) 33 mecze, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 1 898 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Aylon – transfery
W trakcie kariery Aylon zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Operario-PR 2025 – obecnie
-
Ceará 2023 – 2025
-
Novorizontino 2023 – 2023
-
Ituano 2022 – 2023
-
CSA 2021 – 2022
-
Chapecoense-SC 2019 – 2021
-
Atletico Goianiense 2019 – 2019
-
Chapecoense-SC 2018 – 2019
-
Internacional 2018 – 2018
-
América Mineiro 2017 – 2018
-
Internacional 2017 – 2017
-
Goias 2017 – 2017
-
Internacional 2015 – 2017
-
Paysandu 2015 – 2015
-
Internacional do 2015
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Aylon
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.12.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 09.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 18.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 28.03.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 06.10.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.11.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 13.02.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.11.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 15.01.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
Aylon – forma
W ostatnich 5 meczach Aylon zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Aylon i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Novorizontino
2
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
América Mineiro
1
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Operario-PR
0
Goias
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Operario-PR
1
Botafogo SP
2
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Juventude
3
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Operario-PR
2
Ceará
2
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
48'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Criciuma
0
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Nautico Recife
3
Operario-PR
3
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Operario-PR
3
CRB
0
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Londrina
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Operario-PR
0
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Cuiaba
1
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Operario-PR
1
Avai
2
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Operario-PR
1
São Bernardo
3
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Atletico Goianiense
3
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Operario-PR
3
Ponte Preta
2
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Sport Recife
2
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Operario-PR
2
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Operario-PR
1
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Goias
0
Operario-PR
3
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Operario-PR
2
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Ceará
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Operario-PR
1
Criciuma
1
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Operario-PR
2
Nautico Recife
6
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fluminense
2
Operario-PR
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
CRB
3
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Operario-PR
3
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Operario-PR
0
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Operario-PR
0
Fluminense
0
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Vila Nova
2
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Operario-PR
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Avai
0
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
São Bernardo
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Operario-PR
1
Atletico Goianiense
0
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ceará
1
Palmeiras
3
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Flamengo
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ceará
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Mirassol
3
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Ceará
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Corinthians
0
Ceará
1
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Ceará
1
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Ceará
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Fluminense
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Ceará
0
Botafogo
2
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sport Recife
1
Ceará
1
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Ceará
3
Santos
0
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Vitoria
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ceará
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Vasco da Gama
2
Ceará
2
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Ceará
0
Juventude
1
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Gremio
0
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Ceará
1
RB Bragantino
0
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Palmeiras
2
Ceará
1
Serie A (Brazylia), 19. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Ceará
1
Flamengo
1
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
1
Ceará
2
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Ceará
0
Mirassol
2
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Internacional
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Ceará
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Ceará
1
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Ceará
0
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Palmeiras
3
Ceará
0
Puchar Brazylii, 3. runda
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Ceará
2
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bahia
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
44'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Ceará
2
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Juventude
2
Ceará
1
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Ceará
2
Gremio
0
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
RB Bragantino
2
Ceará
2
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Karne
|
Ceará
(3)
2
Confiança
(0)
2
Puchar Brazylii, 2. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 38. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Santos
1
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Ceará
1
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Coritiba
3
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Amazonas
1
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Ceará
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Ceará
1
Mirassol
2
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Ceará
3
Guarani Campinas
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Avai
0
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Paysandu
2
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Ceará
4
Ituano
2
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Ceará
0
Sport Recife
0
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
54'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Brusque
1
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Vila Nova
3
Ceará
2
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Ceará
0
CRB
1
Puchar Brazylii
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Ceará
2
Amazonas
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
CRB
1
Ceará
0
Puchar Brazylii
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Novorizontino
2
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Guarani Campinas
2
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Novorizontino
2
ABC
1
Serie B (Brazylia)
|
54'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Novorizontino
4
Ceará
1
Serie B (Brazylia)
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Sport Recife
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Juventude
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Novorizontino
3
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Criciuma
0
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia)
|
88'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Vitoria
2
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Ponte Preta
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Novorizontino
0
Botafogo SP
1
Serie B (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Cze
Koniec
|
ABC
0
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Novorizontino
2
Avai
0
Serie B (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ituano
0
Novorizontino
2
Serie B (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ituano
1
CRB
0
Serie B (Brazylia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ponte Preta
1
Ituano
1
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Ituano
3
Tombense
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Ituano
1
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Bahia
2
Ituano
0
Serie B (Brazylia)
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Ituano
1
Serie B (Brazylia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Sampaio Correa
2
Ituano
0
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Ituano
1
Cruzeiro
1
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
CRB
1
Ituano
1
Serie B (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Ituano
1
Ponte Preta
2
Serie B (Brazylia)
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Operario-PR
3
Ituano
2
Serie B (Brazylia)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Ituano
1
Bahia
0
Serie B (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Ituano
3
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Ituano
0
CSA
0
Serie B (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Ituano
1
Serie B (Brazylia)
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
CSA
0
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Guarani Campinas
1
CSA
0
Serie B (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CSA
0
Nautico Recife
1
Serie B (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
0
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
CSA
3
Coritiba
0
Serie B (Brazylia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Confiança
0
CSA
2
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
CSA
0
Avai
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
CSA
2
Vitoria
1
Serie B (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lip
Koniec
|
CSA
0
CRB
1
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
CSA
1
Londrina
0
Serie B (Brazylia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
53'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Vitoria
0
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Botafogo SP
3
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
![]()
Parana PR
0
Serie B (Brazylia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
América Mineiro
2
Chapecoense-SC
2
Serie B (Brazylia)
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
CRB
2
Serie B (Brazylia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Avai
0
Chapecoense-SC
2
Serie B (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Juventude
1
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
CSA
0
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
![]()
Osasco Sporting
0
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
0
Chapecoense-SC
5
Serie B (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Figueirense
0
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
55'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Juventude
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
0
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
![]()
Osasco Sporting
0
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
![]()
Osasco Sporting
0
Atletico Goianiense
4
Serie B (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
CRB
2
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia)
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Atletico Goianiense
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Botafogo SP
0
Atletico Goianiense
0
Serie B (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Avai
0
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
América Mineiro
0
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Cze
Koniec
|
América Mineiro
0
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
América Mineiro
1
Atletico-MG
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Ceará
2
América Mineiro
2
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
América Mineiro
3
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Corinthians
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Internacional
1
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Palmeiras
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Santa Cruz
1
Serie A (Brazylia)
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Gremio
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
3
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
América Mineiro
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Internacional
0
Vitoria
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Internacional
2
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Figueirense
3
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Vitoria
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Santos
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
9'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Internacional
1
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Internacional
0
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Aylon ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.46, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.18 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Aylon ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.46, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.20 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Aylon?
Aylon jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.18 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.07). Jego dyspozycja rośnie.
Aylon – zarobki
Aylon gra w Operario-PR na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 160 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Aylon w Operario-PR (2025)
| Rocznie | 160 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 440 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Aylon w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025 |
|
160 tys. € |
Aylon – kontuzje
W trakcie kariery Aylon zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Aylon
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.04.25 – 15.05.25 (25 dni)
Ceará opuszczone: 4 mecze
Czy Aylon ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Aylon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aylon to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Aylon – trofea
W trakcie kariery Aylon zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Aylon
Jakie trofea zdobył Aylon?
Aylon zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Internacionalu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Gaúcho — 2 razy.
Aylon – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aylon wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aylon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Aylon
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | 34 |
|
225 tys. € |
| 09.12.2025 | 33 |
|
250 tys. € |
| 05.06.2025 | 33 |
|
300 tys. € |
| 26.11.2024 | 32 |
|
350 tys. € |
| 17.04.2024 | 32 |
|
350 tys. € |
| 26.11.2023 | 31 |
|
350 tys. € |
| 17.07.2023 | 31 |
|
350 tys. € |
| 04.08.2022 | 30 |
|
300 tys. € |
| 02.12.2021 | 29 |
|
400 tys. € |
| 11.08.2021 | 29 |
|
450 tys. € |
| 08.04.2021 | 29 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
725 tys. € |
| 17.02.2019 | 26 |
|
900 tys. € |
| 22.05.2018 | 26 |
|
900 tys. € |
| 06.12.2017 | 25 |
|
700 tys. € |
| 27.11.2016 | 24 |
|
750 tys. € |
| 26.05.2016 | 24 |
|
750 tys. € |
| 14.12.2015 | 23 |
|
400 tys. € |
| 10.09.2015 | 23 |
|
300 tys. € |
| 30.05.2015 | 23 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Aylon?
Wycena Aylon wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Aylon wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.
