Burak Ince jest piłkarzem występującym obecnie w Baniyas SC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Burak Ince
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
16:30
|
Ajman
1
Baniyas SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 8. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:45
|
Baniyas SC
0
Al-Wasl FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 6. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
15:40
|
Khorfakkan
0
Baniyas SC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 5. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Burak Ince w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Burak Ince wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.92, a skuteczność strzałów to 0,0%. Burak Ince oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Burak Ince w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Burak Ince rozegrał w barwach Baniyas SC w UAE League 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Turcji U-21. Na boisku spędził łącznie 30 minut. Średnio dawało to 3 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Burak Ince
Pierwszy transfer Burak Ince w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Altınordu do Arminii Bielefeld za 1,4 miliona euro.
Na jakiej pozycji gra Burak Ince?
Burak Ince najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Burak Ince?
Wycena 22-letniego Burak Ince według stanu na czerwiec 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 325 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Burak Ince?
Burak Ince urodził się 20 stycznia 2004 w Manisa, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Burak Ince - statystyki
Szczegółowe statystyki Burak Ince w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Baniyas SC oraz reprezentacja Turcji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Burak Ince
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Burak Ince
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Burak Ince w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Burak Ince wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.92, a skuteczność strzałów to 0,0%. Burak Ince oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Burak Ince - transfery
W trakcie kariery Burak Ince zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Baniyas SC 2026 – obecnie
-
Al Akhdoud 2025 – 2026
-
Free Player 2025 – 2025

-
Śląsk Wrocław 2023 – 2025
-
Arminia Bielefeld 2022 – 2023
-
Altınordu 2019 – 2022
-
Altinordu FK Youth 2015 – 2019

-
Manisaspor Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Burak Ince
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 13.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 22.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 12.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 19.01.2022 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 20.08.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Burak Ince
Pierwszy transfer Burak Ince w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Altınordu do Arminii Bielefeld za 1,4 miliona euro.
Burak Ince - forma
W ostatnich 5 meczach Burak Ince zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Burak Ince i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
16:30
|
Ajman
1
Baniyas SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 8. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:45
|
Baniyas SC
0
Al-Wasl FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 6. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
15:40
|
Khorfakkan
0
Baniyas SC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 5. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
15:45
|
Baniyas SC
0
Hatta SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 4. kolejka | |||||||
|
30 Sie
18:30
|
Al Wahda FC
2
Baniyas SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 3. kolejka | |||||||
|
23 Sie
16:00
|
Baniyas SC
2
Dubai United
3
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| UAE League, 2. kolejka | |||||||
|
16 Sie
18:45
|
Baniyas SC
2
Al Ain
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| UAE League, 1. kolejka | |||||||
|
21 Maj
20:00
|
Al Riyadh
1
Al Akhdoud
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
16 Maj
18:05
|
Al Akhdoud
3
Al Khaleej Saihat
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
12 Maj
18:20
|
Al Kholood
0
Al Akhdoud
0
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
20:00
|
Damac
2
Al Akhdoud
0
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
17:55
|
Al Akhdoud
1
Al Fateh
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
14 Mar
20:00
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Akhdoud
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Mar
20:00
|
Al Akhdoud
0
Al Feiha
5
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
28 Lut
20:00
|
Al Najma
1
Al Akhdoud
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
23 Lut
20:00
|
Al Fateh
2
Al Akhdoud
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
20 Lut
20:00
|
Al Akhdoud
2
Al-Qadisiyah FC
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
05 Lut
18:30
|
Al Akhdoud
0
Al Hilal
6
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
02 Lut
18:30
|
Al Akhdoud
1
Al Suqoor
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
30 Sty
14:50
|
Al Taawon
1
Al Akhdoud
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
26 Sty
18:30
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Akhdoud
1
|
79' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
21 Sty
16:30
|
Al Akhdoud
2
Al Riyadh
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
16 Sty
15:45
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Akhdoud
1
|
28' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
13 Sty
16:25
|
Al Akhdoud
1
Al Kholood
0
|
18' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
10 Sty
18:30
|
Al Akhdoud
0
Al Ahli Saudi
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
02 Sty
15:35
|
Al Ettifaq
2
Al Akhdoud
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
30 Gru
2025
|
Al Akhdoud
0
Damac
1
|
86' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
27 Gru
2025
|
Al Nassr
3
Al Akhdoud
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
18 Lis
2025
|
Litwa U-21
1
Turcja U-21
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | |||||||
|
14 Lis
2025
|
Turcja U-21
1
Ukraina U-21
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Al Feiha
2
Al Akhdoud
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
Al Akhdoud
2
Al Najma
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Akhdoud
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Al Akhdoud
1
Al Hazm
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Saudi Pro League 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
16 Maj
2025
|
Śląsk Wrocław
1
Jagiellonia Białystok
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
09 Maj
2025
|
Górnik Zabrze
2
Śląsk Wrocław
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Śląsk Wrocław
3
Zagłębie Lubin
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
2025
|
Raków Częstochowa
3
Śląsk Wrocław
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Śląsk Wrocław
0
GKS Katowice
2
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Cracovia
2
Śląsk Wrocław
4
|
5' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Śląsk Wrocław
1
Motor Lublin
1
|
28' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Śląsk Wrocław
3
Lech Poznań
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Stal Mielec
1
Śląsk Wrocław
4
|
6' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Śląsk Wrocław
1
Pogoń Szczecin
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Śląsk Wrocław
3
Widzew Łódź
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Śląsk Wrocław
1
Radomiak Radom
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Lechia Gdańsk
1
Śląsk Wrocław
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Śląsk Wrocław
0
Puszcza Niepołomice
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Jagiellonia Białystok
2
Śląsk Wrocław
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Śląsk Wrocław
0
Górnik Zabrze
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2024
|
Zagłębie Lubin
3
Śląsk Wrocław
0
|
1' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2024
|
Śląsk Wrocław
2
Stal Mielec
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
15 Paź
2024
|
Norwegia U-21
5
Turcja U-21
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2023/2024 | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Śląsk Wrocław
2
Cracovia
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Motor Lublin
2
Śląsk Wrocław
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Lech Poznań
1
Śląsk Wrocław
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Pogoń Szczecin
5
Śląsk Wrocław
3
|
65' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2024
|
Śląsk Wrocław
1
Legia Warszawa
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Śląsk Wrocław
1
Korona Kielce
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2024
|
Śląsk Wrocław
3
FC Sankt Gallen
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
11 Sie
2024
|
Widzew Łódź
0
Śląsk Wrocław
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
07 Sie
2024
|
FC Sankt Gallen
2
Śląsk Wrocław
0
|
26' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
01 Sie
2024
|
Śląsk Wrocław
3
Riga
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Piast Gliwice
2
Śląsk Wrocław
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2024
|
Riga
1
Śląsk Wrocław
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
19 Lip
2024
|
Śląsk Wrocław
1
Lechia Gdańsk
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2024
|
Śląsk Wrocław
2
Radomiak Radom
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Śląsk Wrocław
4
Cracovia
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Śląsk Wrocław
2
Ruch Chorzów
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Legia Warszawa
0
Śląsk Wrocław
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
08 Mar
2024
|
Jagiellonia Białystok
3
Śląsk Wrocław
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Śląsk Wrocław
2
Widzew Łódź
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
16 Lut
2024
|
Śląsk Wrocław
0
Stal Mielec
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Śląsk Wrocław
0
Korona Kielce
0
|
21' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Śląsk Wrocław
1
Raków Częstochowa
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
27 Lis
2023
|
Radomiak Radom
0
Śląsk Wrocław
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
21 Lis
2023
|
Turcja U-21
2
Norwegia U-21
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2023/2024 | |||||||
|
10 Lis
2023
|
Cracovia
0
Śląsk Wrocław
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Śląsk Wrocław
2
ŁKS Łódź
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Warta Poznań
0
Śląsk Wrocław
1
|
62' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
26 Wrz
2023
|
Jagiellonia Białystok
2
Śląsk Wrocław
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| STS Puchar Polski 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Śląsk Wrocław
2
Jagiellonia Białystok
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
25 Sie
2023
|
Widzew Łódź
0
Śląsk Wrocław
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Stal Mielec
3
Śląsk Wrocław
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
Śląsk Wrocław
1
Zagłębie Lubin
2
|
11' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2023/2024 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Arminia Bielefeld
3
Magdeburg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Bundesliga 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Arminia Bielefeld
1
Karlsruhe
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Bundesliga 2022/2023 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Heidenheim
1
Arminia Bielefeld
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Bundesliga 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Hansa Rostock
2
Arminia Bielefeld
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Bundesliga 2022/2023 | |||||||
|
16 Lip
2022
|
SV Sandhausen
2
Arminia Bielefeld
1
|
19' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Bundesliga 2022/2023 | |||||||
|
14 Cze
2022
|
Dania U-21
3
Turcja U-21
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Arminia Bielefeld
1
Hertha BSC
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Bundesliga 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
FSV Mainz 05
4
Arminia Bielefeld
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Arminia Bielefeld
1
Borussia Mönchengladbach
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga 2021/2022 | |||||||
|
14 Gru
2021
|
Altınordu
3
Kocaelispor
2
|
87' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Gru
2021
|
Altınordu
1
68 Aksaray Belediyespor
3
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Turcji 2021/2022 | |||||||
|
21 Lis
2021
|
Manisa BBSK
1
Altınordu
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Lis
2021
|
Adanaspor
1
Altınordu
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Altınordu
0
Ümraniyespor
2
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
Erzurum BB
6
Altınordu
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Bandırmaspor
2
Altınordu
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
19 Wrz
2021
|
Altınordu
2
Denizlispor
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
15 Wrz
2021
|
Gençlerbirliği
3
Altınordu
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Altınordu
2
Bursaspor
1
|
33' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Altınordu
1
Tuzlaspor
3
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2021/2022 | |||||||
|
22 Maj
2021
|
Samsunspor
2
Altınordu
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
18 Maj
2021
|
Altınordu
1
Samsunspor
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
13 Kwi
2021
|
Altınordu
0
Adana Demirspor
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
09 Kwi
2021
|
Keçiörengücü
5
Altınordu
3
|
19' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
İstanbulspor
1
Altınordu
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Altınordu
1
Adanaspor
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
12 Lut
2021
|
Ankaraspor
0
Altınordu
3
|
16' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
07 Lut
2021
|
Altınordu
2
Boluspor
1
|
57' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Tuzlaspor
4
Altınordu
1
|
25' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
13 Gru
2020
|
Altınordu
3
Akhisarspor
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2020
|
Adana Demirspor
1
Altınordu
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
06 Gru
2020
|
Altınordu
0
Keçiörengücü
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Eskişehirspor
0
Altınordu
2
|
86' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Altınordu
1
İstanbulspor
0
|
1' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
17 Lis
2020
|
Altınordu
2
Bandırmaspor
0
|
58' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Samsunspor
1
Altınordu
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Ümraniyespor
1
Altınordu
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
21 Paź
2020
|
Altınordu
2
Altay
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Adanaspor
5
Altınordu
2
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Altınordu
2
Ankaraspor
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
28 Wrz
2020
|
Boluspor
1
Altınordu
2
|
33' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2020/2021 | |||||||
|
12 Lip
2020
|
Altınordu
3
Giresunspor
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2019/2020 | |||||||
|
21 Cze
2020
|
Boluspor
0
Altınordu
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2019/2020 | |||||||
Podsumowanie formy Burak Ince
W ostatnich 10 meczach Burak Ince ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Burak Ince?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ile meczów rozegrał Burak Ince w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Burak Ince rozegrał w barwach Baniyas SC w UAE League 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Turcji U-21. Na boisku spędził łącznie 30 minut. Średnio dawało to 3 minuty gry na spotkanie.
Burak Ince - zarobki
Burak Ince gra w Baniyas SC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 273 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Burak Ince w Baniyas SC (2024/25)
| Rocznie | 273 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 749 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Burak Ince w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
273 tys. € |
| 2023/24 |
|
262 tys. € |
| 2022/23 |
|
78 tys. € |
| 2021/22 |
|
75 tys. € |
Burak Ince - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Burak Ince wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Burak Ince na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Burak Ince
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 22 |
|
325 tys. € |
| 17.12.2025 | 21 |
|
350 tys. € |
| 05.06.2025 | 21 |
|
400 tys. € |
| 08.12.2024 | 20 |
|
400 tys. € |
| 06.06.2024 | 20 |
|
500 tys. € |
| 28.12.2023 | 19 |
|
600 tys. € |
| 27.06.2023 | 19 |
|
500 tys. € |
| 29.11.2022 | 18 |
|
650 tys. € |
| 27.09.2022 | 18 |
|
1 mln € |
| 08.06.2022 | 18 |
|
1,5 mln € |
| 16.01.2022 | 17 |
|
2,5 mln € |
| 12.10.2021 | 17 |
|
2,2 mln € |
| 01.06.2021 | 17 |
|
1,6 mln € |
| 22.03.2021 | 17 |
|
1,1 mln € |
| 29.12.2020 | 16 |
|
1 mln € |
| 26.08.2020 | 16 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 16 |
|
850 tys. € |
| 03.02.2020 | 16 |
|
950 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Burak Ince?
Wycena Burak Ince wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Burak Ince wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 325 tys. €.