Dan Sirbu jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Dan Sirbu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
30 Sie
15:00
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Dan Sirbu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dan Sirbu wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dan Sirbu oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dan Sirbu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dan Sirbu rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 561 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Czy Dan Sirbu ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Dan Sirbu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dan Sirbu to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dan Sirbu?
Dan Sirbu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Dan Sirbu?
Dan Sirbu najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Dan Sirbu?
Wycena 23-letniego Dan Sirbu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dan Sirbu?
Dan Sirbu urodził się 22 kwietnia 2003 w Galați w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Dan Sirbu - statystyki
Szczegółowe statystyki Dan Sirbu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta oraz reprezentacja Rumunii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Dan Sirbu
Dan Sirbu vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Dan Sirbu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Dan Sirbu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dan Sirbu wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dan Sirbu oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Dan Sirbu - transfery
W trakcie kariery Dan Sirbu zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2021 – obecnie
-
FCV Farul Constanta II (- 2023) 2020 – 2021

-
Farul Constanta U19 2019 – 2020

-
Academia Hagi 2018 – 2019

-
Metalosport Galati (- 2018) 2016 – 2018

-
Otelul Galati U19 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Dan Sirbu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 31.12.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 20.03.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.07.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Dan Sirbu - forma
W ostatnich 5 meczach Dan Sirbu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Dan Sirbu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
30 Sie
15:00
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
20:30
|
FCSB
2
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
16:30
|
Farul Constanta
2
Corvinul Hunedoara
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
16:00
|
Universitatea Cluj
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
31 Maj
19:30
|
Farul Constanta
(4)
1
Chindia Targoviste
(2)
1
|
120' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, finał baraży o utrzymanie | |||||||
|
23 Maj
16:30
|
Chindia Targoviste
3
Farul Constanta
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, finał baraży o utrzymanie | |||||||
|
18 Maj
19:30
|
Farul Constanta
0
Metaloglobus
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
09 Maj
17:00
|
Oţelul
3
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
02 Maj
16:30
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
26 Kwi
13:00
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
20 Kwi
19:30
|
Farul Constanta
2
FCSB
3
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
10 Kwi
18:00
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
05 Kwi
16:30
|
Farul Constanta
0
Unirea Slobozia
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
21 Mar
16:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
15 Mar
14:00
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
06 Mar
18:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
28 Lut
19:00
|
Farul Constanta
1
CFR Cluj
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
14:00
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
15 Lut
16:00
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
12 Lut
17:00
|
CS Dinamo București
0
Farul Constanta
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
01 Lut
16:15
|
Farul Constanta
4
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
25 Sty
13:30
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Metaloglobus
2
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Farul Constanta
0
Dinamo Bucuresti
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Farul Constanta
1
FCSB
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Oţelul
2
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
25 Paź
2025
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2025
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
|
50' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
Corvinul Hunedoara
0
Farul Constanta
1
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, play offy | |||||||
|
25 Sie
2025
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
17 Cze
2025
|
Rumunia U-21
1
Słowacja U-21
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 9. runda | |||||||
|
14 Cze
2025
|
Hiszpania U-21
2
Rumunia U-21
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 5. runda | |||||||
|
11 Cze
2025
|
Włochy U-21
1
Rumunia U-21
0
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 1. runda | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Farul Constanta
1
SCM Gloria Buzău
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
28 Kwi
2025
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
07 Kwi
2025
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
29 Mar
2025
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Farul Constanta
0
Politehnica Iasi
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Farul Constanta
1
Universitatea Cluj
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
24 Lut
2025
|
Farul Constanta
1
Rapid
3
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
10 Lut
2025
|
Farul Constanta
1
SCM Gloria Buzău
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 8.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
06 Lut
2025
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
03 Lut
2025
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
27 Sty
2025
|
CFR Cluj
3
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
20 Sty
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Unirea Slobozia
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2024
|
Sănătatea Cluj
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
28 Paź
2024
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2024
|
Rapid
5
Farul Constanta
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
SCM Gloria Buzău
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Petrolul Ploiesti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
3
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2024
|
Uta Arad
1
Farul Constanta
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2024
|
Farul Constanta
3
AFC Hermannstadt
2
|
61' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2024
|
Farul Constanta
2
Politehnica Iasi
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2024
|
Farul Constanta
0
Unirea Slobozia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
13 Maj
2024
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
3
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
24 Kwi
2024
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Farul Constanta
5
CFR Cluj
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
28 Lut
2024
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
19 Lut
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Farul Constanta
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
12 Lut
2024
|
Farul Constanta
0
Dinamo Bucuresti
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
20 Gru
2023
|
Farul Constanta
0
Rapid
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
01 Gru
2023
|
Politehnica Iasi
2
Farul Constanta
3
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
FC Voluntari
4
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
02 Lis
2023
|
SCM Gloria Buzău
1
Farul Constanta
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2023/2024 | |||||||
|
30 Paź
2023
|
CFR Cluj
3
Farul Constanta
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
Oţelul
0
Farul Constanta
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Dinamo Bucuresti
0
Farul Constanta
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
U Craiova 1948
4
Farul Constanta
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
16 Sie
2023
|
Flora Tallinn
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
10 Sie
2023
|
Farul Constanta
3
Flora Tallinn
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
06 Sie
2023
|
Petrolul Ploiesti
3
Farul Constanta
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
FC Urartu
2
Farul Constanta
3
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
22 Lip
2023
|
Farul Constanta
4
FC Voluntari
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
AFC Hermannstadt
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
12 Lip
2023
|
Farul Constanta
1
Sheriff Tiraspol
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Farul Constanta
7
Rapid
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Farul Constanta
1
CFR Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
17 Kwi
2023
|
FCSB
2
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Farul Constanta
2
Rapid
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
24 Lut
2023
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
1
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lut
2023
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
FCSB
2
Farul Constanta
3
|
54' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Gru
2022
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Chindia Targoviste
1
Farul Constanta
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Rapid
0
Farul Constanta
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
Farul Constanta
2
CS Mioveni
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
28 Paź
2022
|
U Craiova 1948
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Alexandria
2
Farul Constanta
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Farul Constanta
2
Universitatea Cluj
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Farul Constanta
3
Arges Pitesti
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Sie
2022
|
Farul Constanta
2
FC Voluntari
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Sie
2022
|
Farul Constanta
0
AFC Hermannstadt
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Mar
2022
|
FCSB
2
Farul Constanta
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
03 Mar
2022
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
FCSB
0
Farul Constanta
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
31 Sty
2021
|
FC Astra Giurgiu
1
FC Viitorul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Dan Sirbu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W ostatnich 10 meczach Dan Sirbu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W jakiej formie jest Dan Sirbu?
Dan Sirbu jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.84). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Dan Sirbu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dan Sirbu rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 561 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Dan Sirbu - kontuzje
W trakcie kariery Dan Sirbu zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dan Sirbu
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.07.25 – 23.08.25 (44 dni)
Farul Constanta opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.11.24 – 31.12.24 (41 dni)
Farul Constanta opuszczone: 6 meczów
Czy Dan Sirbu ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Dan Sirbu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dan Sirbu to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dan Sirbu - trofea
W trakcie kariery Dan Sirbu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Dan Sirbu
Jakie trofea zdobył Dan Sirbu?
Dan Sirbu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Farul Constanta — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 1 raz.
Dan Sirbu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dan Sirbu wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dan Sirbu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dan Sirbu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 23 |
|
500 tys. € |
| 18.12.2025 | 22 |
|
650 tys. € |
| 09.06.2025 | 22 |
|
850 tys. € |
| 18.12.2024 | 21 |
|
700 tys. € |
| 04.06.2024 | 21 |
|
700 tys. € |
| 21.12.2023 | 20 |
|
650 tys. € |
| 27.09.2023 | 20 |
|
550 tys. € |
| 14.06.2023 | 20 |
|
450 tys. € |
| 20.12.2022 | 19 |
|
450 tys. € |
| 29.09.2022 | 19 |
|
150 tys. € |
| 02.06.2022 | 19 |
|
50 tys. € |
| 27.03.2022 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dan Sirbu?
Wycena Dan Sirbu wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Dan Sirbu wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.