Danny Johnson

napastnik #9
Wiek / data ur.33 lat (28.02.1993)
Wzrost1,78 m
Waga82 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogalewa
Zarobki209 tys. €
Dołączył09.07.2026
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa0 €

Daniel Johnson jest piłkarzem występującym obecnie w Spennymoor Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Danny Johnson w National League 2025/2026
Mecze
37
Bramki
0
Asysty
2
Minuty
774'
Średnia ocena
0.70
Kartki
0 / 0
Najbliższy hitowy mecz
Dumbrăviţa CSM Reşiţa
22.09.2026·16:30

Statystyki

0,70
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

209 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 17 tys. €
tygodniowo: 4 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer9.07.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

0 €
-50 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,78 m
Waga 82 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Danny Johnson w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Danny Johnson wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 0.70. Danny Johnson oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Danny Johnson w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Danny Johnson rozegrał w barwach Hartlepool United w FA Trophy 1 mecz, w National League 37 meczów oraz w FA Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 877 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Danny Johnson?

Danny Johnson najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Jaka jest wartość rynkowa Danny Johnson?

Wycena 33-letniego Danny Johnson według stanu na wrzesień 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Danny Johnson?

Danny Johnson urodził się 28 lutego 1993 w Middlesbrough w Anglii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.