Dorinel Oancea jest piłkarzem występującym obecnie w Arges Pitesti. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Dorinel Oancea
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
19:30
|
Arges Pitesti
2
Dinamo Bucuresti
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
15:00
|
Corvinul Hunedoara
2
Arges Pitesti
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
17:00
|
Universitatea Cluj
2
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Dorinel Oancea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dorinel Oancea wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 25,0%. Dorinel Oancea oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dorinel Oancea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dorinel Oancea rozegrał w barwach Arges Pitesti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 858 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Dorinel Oancea?
Dorinel Oancea najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Dorinel Oancea?
Wycena 29-letniego Dorinel Oancea według stanu na grudzień 2023 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dorinel Oancea?
Dorinel Oancea urodził się 2 kwietnia 1997 w Câmpulung Muscel w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Dorinel Oancea - statystyki
Szczegółowe statystyki Dorinel Oancea w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arges Pitesti. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Dorinel Oancea
Dorinel Oancea vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Dorinel Oancea
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Dorinel Oancea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dorinel Oancea wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 25,0%. Dorinel Oancea oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Dorinel Oancea - transfery
W trakcie kariery Dorinel Oancea zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Arges Pitesti 2025 – obecnie
-
Universitatea Cluj 2023 – 2025
-
CS Mioveni 2020 – 2023
-
Arges Pitesti 2016 – 2020
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Dorinel Oancea
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 02.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 | — | Wolny transfer |
Dorinel Oancea - forma
W ostatnich 5 meczach Dorinel Oancea zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Dorinel Oancea i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
19:30
|
Arges Pitesti
2
Dinamo Bucuresti
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
15:00
|
Corvinul Hunedoara
2
Arges Pitesti
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
17:00
|
Universitatea Cluj
2
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
12 Paź
17:00
|
Arges Pitesti
0
CFR Cluj
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Rapid
3
Arges Pitesti
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
14:00
|
Arges Pitesti
1
FC Botosani
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
16:30
|
FC Voluntari
1
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
29 Sie
17:30
|
Arges Pitesti
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
20:30
|
Oţelul
1
Arges Pitesti
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
20:30
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
31 Lip
17:30
|
Arges Pitesti
1
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
24 Lip
20:30
|
Arges Pitesti
1
Petrolul Ploiesti
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
17 Lip
20:30
|
FCSB
2
Arges Pitesti
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
22 Maj
19:30
|
CFR Cluj
1
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
15 Maj
19:30
|
Arges Pitesti
2
Rapid
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
10 Maj
18:00
|
Dinamo Bucuresti
2
Arges Pitesti
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
02 Maj
19:30
|
Universitatea Cluj
1
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
27 Kwi
19:30
|
Arges Pitesti
0
Universitatea Craiova
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Kwi
18:30
|
Arges Pitesti
(4)
1
Universitatea Cluj
(5)
1
|
42' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
17 Kwi
19:30
|
Arges Pitesti
0
CFR Cluj
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
13 Kwi
17:30
|
Rapid
0
Arges Pitesti
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Mar
19:30
|
Arges Pitesti
0
Universitatea Cluj
1
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
13 Mar
19:30
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
08 Mar
16:00
|
Arges Pitesti
0
Unirea Slobozia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
04 Mar
16:30
|
Arges Pitesti
3
Gloria Bistriţa
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
01 Mar
17:00
|
Dinamo Bucuresti
0
Arges Pitesti
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
14:00
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
19:00
|
Petrolul Ploiesti
2
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
06 Lut
16:00
|
Arges Pitesti
3
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
03 Lut
17:00
|
Universitatea Cluj
3
Arges Pitesti
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Arges Pitesti
0
Uta Arad
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
23 Sty
16:00
|
Metaloglobus
0
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
16 Sty
19:00
|
Arges Pitesti
1
FCSB
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Oţelul
2
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Csikszereda
0
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Arges Pitesti
2
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Arges Pitesti
3
CFR Cluj
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
2
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Rapid
2
Arges Pitesti
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Unirea Slobozia
0
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
29 Paź
2025
|
Metaloglobus
2
Arges Pitesti
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Arges Pitesti
1
Dinamo Bucuresti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Farul Constanta
0
Arges Pitesti
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Arges Pitesti
0
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Cluj
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Uta Arad
3
Arges Pitesti
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Arges Pitesti
2
Metaloglobus
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2025
|
Agricola Borcea
0
Arges Pitesti
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, play offy | |||||||
|
24 Sie
2025
|
FCSB
0
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Arges Pitesti
2
Oţelul
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2025
|
FC Botosani
3
Arges Pitesti
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Arges Pitesti
3
Csikszereda
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
CFR Cluj
0
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
18 Lip
2025
|
Universitatea Craiova
3
Arges Pitesti
1
|
57' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
11 Lip
2025
|
Arges Pitesti
0
Rapid
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
24 Maj
2025
|
Universitatea Cluj
2
Rapid
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy | |||||||
|
03 Maj
2025
|
CFR Cluj
1
Universitatea Cluj
0
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Universitatea Cluj
2
Universitatea Craiova
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy | |||||||
|
31 Mar
2025
|
Universitatea Cluj
1
CFR Cluj
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Universitatea Craiova
3
Universitatea Cluj
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Farul Constanta
1
Universitatea Cluj
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
17 Lut
2025
|
Universitatea Cluj
3
Unirea Slobozia
2
|
60' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Universitatea Cluj
2
Politehnica Iasi
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
05 Lut
2025
|
Universitatea Craiova
1
Universitatea Cluj
0
|
70' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Universitatea Cluj
2
Rapid
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Universitatea Cluj
2
SCM Gloria Buzău
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Cluj
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Universitatea Cluj
4
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
09 Gru
2024
|
Universitatea Cluj
3
CFR Cluj
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2024
|
Universitatea Cluj
0
Uta Arad
1
|
49' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
AFC Hermannstadt
2
Universitatea Cluj
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2024
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Unirea Slobozia
2
Universitatea Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Politehnica Iasi
1
Universitatea Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Universitatea Cluj
1
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2024
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2024
|
Metalul Buzău
1
Universitatea Cluj
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, play offy | |||||||
|
26 Sie
2024
|
SCM Gloria Buzău
0
Universitatea Cluj
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2024
|
Universitatea Cluj
3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2024
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Cluj
0
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2024
|
CFR Cluj
3
Universitatea Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
29 Lip
2024
|
Uta Arad
0
Universitatea Cluj
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
21 Lip
2024
|
Universitatea Cluj
3
AFC Hermannstadt
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Oţelul
0
Universitatea Cluj
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
U Craiova 1948
3
Universitatea Cluj
2
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
24 Kwi
2024
|
Universitatea Cluj
1
Politehnica Iasi
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Oţelul
1
Universitatea Cluj
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Universitatea Cluj
1
Petrolul Ploiesti
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
AFC Hermannstadt
1
Universitatea Cluj
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
Universitatea Cluj
0
Uta Arad
0
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Universitatea Cluj
1
FC Botosani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
28 Lut
2024
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
25 Lut
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Cluj
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Universitatea Cluj
2
U Craiova 1948
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
27 Lis
2023
|
Rapid
2
Universitatea Cluj
3
|
59' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Paź
2023
|
FC Botosani
0
Universitatea Cluj
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Universitatea Cluj
1
Universitatea Craiova
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
15 Wrz
2023
|
Uta Arad
0
Universitatea Cluj
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
31 Sie
2023
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
2
Universitatea Cluj
4
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2023/2024 | |||||||
|
28 Sie
2023
|
AFC Hermannstadt
2
Universitatea Cluj
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
21 Sie
2023
|
Universitatea Cluj
3
CFR Cluj
4
|
79' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
16 Lip
2023
|
Petrolul Ploiesti
1
Universitatea Cluj
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
24 Maj
2023
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
(5)
0
Universitatea Cluj
(4)
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Universitatea Cluj
2
Chindia Targoviste
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
FC Botosani
0
Universitatea Cluj
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Cluj
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
08 Kwi
2023
|
Universitatea Cluj
1
U Craiova 1948
3
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
05 Kwi
2023
|
AFC Hermannstadt
1
Universitatea Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Uta Arad
2
Universitatea Cluj
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
20 Mar
2023
|
Universitatea Cluj
2
Arges Pitesti
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
03 Lut
2023
|
U Craiova 1948
5
Universitatea Cluj
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
27 Sty
2023
|
Universitatea Cluj
0
Rapid
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
CS Mioveni
1
FC Botosani
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
Farul Constanta
2
CS Mioveni
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
31 Paź
2022
|
CS Mioveni
0
AFC Hermannstadt
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Chindia Targoviste
1
CS Mioveni
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
FC Voluntari
3
CS Mioveni
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
CS Mioveni
2
U Craiova 1948
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
CS Mioveni
1
Uta Arad
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
CFR Cluj
4
CS Mioveni
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Lip
2022
|
CS Mioveni
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Lip
2022
|
AFC Hermannstadt
3
CS Mioveni
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Maj
2022
|
CS Mioveni
3
Rapid
2
|
79' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Uta Arad
1
CS Mioveni
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Maj
2022
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Academica Clinceni
0
CS Mioveni
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
CS Mioveni
2
Dinamo Bucuresti
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
11 Kwi
2022
|
Gaz Metan Medias
1
CS Mioveni
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
21 Mar
2022
|
CS Mioveni
1
Chindia Targoviste
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Mar
2022
|
CS Mioveni
0
Universitatea Craiova
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
FC Botosani
0
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
04 Lut
2022
|
CS Mioveni
0
FC Voluntari
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
Chindia Targoviste
0
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
CS Mioveni
3
Academica Clinceni
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
20 Gru
2021
|
U Craiova 1948
0
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Gru
2021
|
CS Mioveni
2
Dinamo Bucuresti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
22 Lis
2021
|
CS Mioveni
1
Gaz Metan Medias
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
CS Mioveni
0
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
CS Mioveni
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
FCSB
3
CS Mioveni
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
01 Paź
2021
|
CS Mioveni
0
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
17 Wrz
2021
|
FC Voluntari
4
CS Mioveni
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
CS Mioveni
0
Chindia Targoviste
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
23 Sie
2021
|
CS Mioveni
1
U Craiova 1948
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Sie
2021
|
Dinamo Bucuresti
0
CS Mioveni
1
|
42' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Sie
2021
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
CS Mioveni
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Dorinel Oancea ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.09.
W ostatnich 10 meczach Dorinel Oancea 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.30.
W jakiej formie jest Dorinel Oancea?
Dorinel Oancea jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.09 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.47). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Dorinel Oancea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dorinel Oancea rozegrał w barwach Arges Pitesti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 858 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Dorinel Oancea - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dorinel Oancea wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dorinel Oancea na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dorinel Oancea
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.12.2023 | 26 |
|
500 tys. € |
| 14.06.2023 | 26 |
|
500 tys. € |
| 14.03.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 20.12.2022 | 25 |
|
400 tys. € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
350 tys. € |
| 28.03.2022 | 24 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2021 | 24 |
|
250 tys. € |
| 04.06.2021 | 24 |
|
200 tys. € |
| 21.12.2020 | 23 |
|
200 tys. € |
| 04.08.2020 | 23 |
|
100 tys. € |
| 20.12.2019 | 22 |
|
50 tys. € |
| 20.06.2019 | 22 |
|
100 tys. € |
| 25.12.2018 | 21 |
|
75 tys. € |
| 15.06.2018 | 21 |
|
125 tys. € |
| 17.12.2017 | 20 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dorinel Oancea?
Wycena Dorinel Oancea wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Dorinel Oancea wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.