Emilio Lara jest piłkarzem występującym obecnie w Club América. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Emilio Lara
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
04:10
|
Club América
2
Toluca
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
29 Paź
04:00
|
Club América
1
Club Tijuana
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||||||
|
22 Paź
03:00
|
Atlas
2
Club América
5
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Emilio Lara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emilio Lara wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Emilio Lara oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Emilio Lara w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Emilio Lara rozegrał w barwach Club Amériki w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 373 minuty. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Emilio Lara?
Emilio Lara ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Apertury Meksyku — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Américą — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Emilio Lara?
Emilio Lara najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Emilio Lara?
Wycena 24-letniego Emilio Lara według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Emilio Lara?
Emilio Lara urodził się 18 maja 2002 w Atizapán de Zaragoza w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Emilio Lara - statystyki
Szczegółowe statystyki Emilio Lara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club América oraz reprezentacja Meksyku. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Emilio Lara
Atak
Obrona
Podania Emilio Lara
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Emilio Lara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emilio Lara wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Emilio Lara oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Emilio Lara - transfery
W trakcie kariery Emilio Lara zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club América 2026 – obecnie
-
Necaxa 2024 – 2026
-
Club América 2022 – 2024
-
Club America U19 2020 – 2022

-
CF América U17 2017 – 2020

-
CF América Jugend do 2017

Emilio Lara - forma
W ostatnich 5 meczach Emilio Lara zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Emilio Lara ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27.
W ostatnich 10 meczach Emilio Lara 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76.
W jakiej formie jest Emilio Lara?
Emilio Lara jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.16). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Emilio Lara w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Emilio Lara rozegrał w barwach Club Amériki w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 373 minuty. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Emilio Lara - zarobki
Emilio Lara gra w Club América na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 107 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Emilio Lara w Club América (2025/26)
| Rocznie | 107 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 294 € |
Emilio Lara - trofea
W trakcie kariery Emilio Lara zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Emilio Lara?
Emilio Lara zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Club Américe — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Apertury Meksyku — 2 razy.
Emilio Lara - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Emilio Lara wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Emilio Lara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Emilio Lara?
Wycena Emilio Lara wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Emilio Lara wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.