Graham Webster jest piłkarzem występującym obecnie w Montrose. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Graham Webster
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Graham Webster w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Graham Webster wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 11,1%. Graham Webster oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Graham Webster w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Graham Webster rozegrał w barwach Montrose w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 13 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 286 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Czy Graham Webster ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Graham Webster nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Graham Webster to uraz łydki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Graham Webster?
Graham Webster najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Graham Webster?
Wycena 34-letniego Graham Webster według stanu na październik 2013 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Graham Webster?
Graham Webster urodził się 15 maja 1992 w Dundee w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Graham Webster – statystyki
Szczegółowe statystyki Graham Webster w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Montrose. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Graham Webster vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Graham Webster w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Graham Webster wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 11,1%. Graham Webster oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Graham Webster – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Graham Webster w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 13. kolejka
|
1:1 | 25' | 0 | 1 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 12. kolejka
|
3:0 | 12' | 0 | 1 | – | 6.8 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 11. kolejka
|
1:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
1:0 | 68' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
2:1 | 80' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
1:2 | 45' | 1 | 0 | – | 7.3 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Graham Webster w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Graham Webster rozegrał w barwach Montrose w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 13 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 286 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Graham Webster – transfery
W trakcie kariery Graham Webster zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Montrose 2013 – obecnie
-
FC Dundee 2012 – 2013
-
Peterhead 2011 – 2012
-
FC Dundee 2011 – 2011
-
Dundee FC U20 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Graham Webster
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 05.05.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Graham Webster – forma
W ostatnich 5 meczach Graham Webster zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Graham Webster i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Hamilton Academical
1
Montrose
1
Scottish League One, 13. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Decydujący | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Montrose
3
Peterhead
0
Scottish League One, 12. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
East Kilbride
1
Montrose
1
Scottish League One, 11. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Montrose
2
![]()
Dundee United II
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Montrose
0
Ross County
5
Scottish League One, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Airdrieonians
1
Montrose
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Kelty Hearts
2
Montrose
1
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
![]()
Formartine United
3
Montrose
2
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
East Fife
1
Montrose
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montrose
2
Cove Rangers
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Montrose
3
![]()
Dundee II
2
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Peterhead
0
Montrose
3
Scottish League One, 6. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Queen of the South
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Montrose
3
Clyde
0
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Montrose
3
East Kilbride
0
Scottish League One, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Alloa Athletic
3
Montrose
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Fraserburgh
0
Scottish Challenge Cup, 1. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Ross County
2
Montrose
1
Scottish League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Montrose
0
Hamilton Academical
5
Scottish League One, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Montrose
0
Spartans
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Arbroath
0
Montrose
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Stirling Albion
0
Montrose
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Montrose
1
Dundee United
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Montrose
0
Stenhousemuir
2
Scottish League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
2
Montrose
2
Scottish League One, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Montrose
0
Hamilton Academical
2
Scottish League One, 34. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Kelty Hearts
3
Montrose
1
Scottish League One, 33. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Montrose
2
Cove Rangers
3
Scottish League One, 31. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Montrose
1
East Fife
0
Scottish League One, 32. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Peterhead
1
Montrose
1
Scottish League One, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Montrose
5
Alloa Athletic
4
Scottish League One, 29. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Inverness CT
3
Montrose
1
Scottish League One, 28. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Montrose
1
Kelty Hearts
1
Scottish League One, 24. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Hamilton Academical
1
Montrose
1
Scottish League One, 27. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Montrose
3
Queen of the South
2
Scottish League One, 26. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Cove Rangers
3
Montrose
1
Scottish League One, 20. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Montrose
2
Scottish League One, 25. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Montrose
1
Peterhead
1
Scottish League One, 22. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
East Fife
2
Montrose
3
Scottish League One, 23. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Alloa Athletic
4
Montrose
1
Scottish League One, 21. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Partick Thistle
3
Montrose
1
Puchar Szkocji, 1/32 finału
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Airdrieonians
3
Montrose
1
Scottish Challenge Cup, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 6.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Montrose
2
Inverness CT
1
Scottish League One, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Queen of the South
1
Montrose
0
Scottish League One, 18. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Montrose
3
Stenhousemuir
0
Scottish League One, 17. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kelty Hearts
0
Montrose
3
Scottish League One, 16. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Montrose
2
East Fife
1
Scottish League One, 15. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Peterhead
1
Montrose
1
Scottish League One, 14. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Montrose
0
Alloa Athletic
4
Scottish League One, 13. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Inverness CT
1
Montrose
0
Scottish League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Montrose
0
Cove Rangers
3
Scottish League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Montrose
0
Hamilton Academical
4
Scottish League One, 10. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Montrose
3
Spartans
1
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Stenhousemuir
3
Montrose
1
Scottish League One, 9. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Montrose
2
Queen of the South
1
Scottish League One, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Stirling Albion
1
Montrose
2
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
East Fife
1
Montrose
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Alloa Athletic
0
Montrose
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Peterhead
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Montrose
1
Forfar Athletic
0
Scottish Challenge Cup
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Montrose
0
Inverness CT
2
Scottish League One, 4. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Hamilton Academical
2
Montrose
0
Scottish League One, 1. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Dundee
5
Montrose
0
Scottish League Cup, 5. runda
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Montrose
1
Airdrieonians
2
Scottish League Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Montrose
4
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish League Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Montrose
1
Scottish League Cup, 2. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Montrose
1
Scottish League One, 35. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
2
Montrose
1
Scottish League One, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Montrose
3
Annan Athletic
1
Scottish League One, 30. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Montrose
0
Queen of the South
3
Scottish League One, 26. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Montrose
2
Alloa Athletic
2
Scottish League One, 24. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Arbroath
3
Montrose
0
Scottish League One, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Montrose
1
Dumbarton
2
Scottish League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Queen of the South
1
Montrose
0
Scottish League One, 12. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Annan Athletic
1
Montrose
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Partick Thistle
3
Montrose
2
Scottish League Cup, 1. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Inverness CT
1
Montrose
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Montrose
0
Inverness CT
0
Scottish Championship
|
78'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Alloa Athletic
0
Montrose
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Montrose
1
Falkirk
7
Scottish League One
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Montrose
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Montrose
4
Alloa Athletic
3
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Falkirk
3
Montrose
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Stirling Albion
0
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Greenock Morton
2
Montrose
0
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Montrose
0
Stirling Albion
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
2
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Montrose
3
Edinburgh City
0
Puchar Szkocji
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Montrose
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Edinburgh City
1
Montrose
5
Scottish League One
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Montrose
2
Alloa Athletic
1
Scottish League One
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Montrose
5
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Hamilton Academical
1
Montrose
0
Scottish League One
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
1
Montrose
3
Scottish League One
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Montrose
0
Kelty Hearts
2
Scottish League One
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Karne
|
Cowdenbeath
(4)
1
Montrose
(5)
1
Scottish League Cup
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Montrose
1
Forfar Athletic
2
Scottish League Cup
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Montrose
1
St Mirren
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Clyde
2
Montrose
1
Scottish League One
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Montrose
0
Alloa Athletic
4
Scottish League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
2
Montrose
3
Scottish League One
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Airdrieonians
3
Montrose
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
1
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Montrose
2
Clyde
0
Scottish League One
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Montrose
3
Edinburgh City
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Montrose
1
Queen of the South
0
Scottish League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Falkirk
2
Montrose
1
Scottish League One
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Queen's Park
2
Montrose
0
Scottish Challenge Cup
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Montrose
2
Darvel
5
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Istotny | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Montrose
2
Dunfermline
0
Scottish League One
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Clyde
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Montrose
0
Stenhousemuir
2
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Montrose
0
Kilmarnock
3
Scottish League Cup
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Alloa Athletic
4
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Montrose
0
East Fife
0
Scottish League One
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Queen's Park
0
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
East Fife
0
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Dumbarton
1
Montrose
3
Scottish League One
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Montrose
0
Cove Rangers
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Peterhead
0
Montrose
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Montrose
4
East Fife
1
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Clyde
0
Montrose
5
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
09 Paź
Karne
|
Montrose
(2)
0
Greenock Morton
(4)
0
Scottish Challenge Cup
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Queen's Park
1
Montrose
1
Scottish League One
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
1
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Montrose
1
Stirling Albion
0
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
East Fife
0
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Montrose
0
FC Dundee
2
Scottish League Cup
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Falkirk
1
Montrose
2
Scottish League One
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Airdrieonians
2
Montrose
1
Scottish League One
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Montrose
1
Cove Rangers
0
Scottish League One
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Kilmarnock
3
Montrose
1
Puchar Szkocji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Partick Thistle
5
Montrose
0
Scottish League One
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Dumbarton
0
Montrose
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Montrose
3
East Fife
0
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Montrose
2
Clyde
2
Scottish League One
|
76'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Nairn County
1
Montrose
7
Puchar Szkocji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Montrose
0
Forfar Athletic
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Airdrieonians
0
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Montrose
0
Partick Thistle
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Stirling Albion
2
Montrose
1
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Montrose
3
Peterhead
2
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Montrose
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
East Fife
2
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Montrose
0
Elgin City
2
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Arbroath
3
Montrose
1
Scottish League Cup
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
07 Paź
Karne
|
Montrose
(4)
3
Ross County
(5)
3
Scottish League Cup
|
96'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Montrose
1
St Johnstone
0
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Graham Webster ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Graham Webster 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Graham Webster?
Graham Webster jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.47). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Graham Webster – kontuzje
W trakcie kariery Graham Webster zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Graham Webster
-
Uraz łydki
15.09.21 – 22.09.21 (8 dni)
Montrose opuszczone: 1 mecz
Czy Graham Webster ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Graham Webster nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Graham Webster to uraz łydki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Graham Webster – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Graham Webster wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Graham Webster na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Graham Webster
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.10.2013 | 21 |
|
0 € |
| 30.07.2012 | 20 |
|
50 tys. € |
| 03.07.2011 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Graham Webster?
Wycena Graham Webster wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Graham Webster wyceniano na 50 tys. €, a najniżej na 0 €.