Gustavo Marins jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gustavo Marins
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Gustavo Marins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gustavo Marins wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.74, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gustavo Marins oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gustavo Marins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gustavo Marins rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 792 minuty. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Czy Gustavo Marins ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Gustavo Marins nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gustavo Marins to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gustavo Marins?
Gustavo Marins ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Gustavo Marins?
Gustavo Marins najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Gustavo Marins?
Wycena 24-letniego Gustavo Marins według stanu na wrzesień 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gustavo Marins?
Gustavo Marins urodził się 11 lutego 2002 w Goiânia w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Gustavo Marins - statystyki
Szczegółowe statystyki Gustavo Marins w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gustavo Marins
Gustavo Marins vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gustavo Marins
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gustavo Marins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gustavo Marins wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.74, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gustavo Marins oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gustavo Marins - transfery
W trakcie kariery Gustavo Marins zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2023 – obecnie
-
Gremio FBPA U20 2021 – 2023

-
Hercílio Luz 2021 – 2021
-
Gremio FBPA U20 do 2021

Gustavo Marins - forma
W ostatnich 5 meczach Gustavo Marins zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gustavo Marins ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W ostatnich 10 meczach Gustavo Marins 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W jakiej formie jest Gustavo Marins?
Gustavo Marins jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.74). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Gustavo Marins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gustavo Marins rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 792 minuty. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Gustavo Marins - kontuzje
W trakcie kariery Gustavo Marins zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gustavo Marins
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.07.25 – 30.12.25 (173 dni)
Farul Constanta opuszczone: 24 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.01.25 – 15.02.25 (23 dni)
Farul Constanta opuszczone: 5 meczów
Czy Gustavo Marins ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Gustavo Marins nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gustavo Marins to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gustavo Marins - trofea
W trakcie kariery Gustavo Marins zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gustavo Marins?
Gustavo Marins zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Farul Constanta — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 1 raz.
Gustavo Marins - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gustavo Marins wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gustavo Marins na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gustavo Marins?
Wycena Gustavo Marins wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Gustavo Marins wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.