Ionut Larie jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ionut Larie
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Ionut Larie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ionut Larie wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ionut Larie oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ionut Larie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ionut Larie rozegrał w barwach Farul Constanta w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 425 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Czy Ionut Larie ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Ionut Larie nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ionut Larie to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 212 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ionut Larie?
Ionut Larie ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Ionut Larie?
Ionut Larie najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ionut Larie?
Wycena 39-letniego Ionut Larie według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ionut Larie?
Ionut Larie urodził się 16 stycznia 1987 w Constanța w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 39 lat.
Ionut Larie - statystyki
Szczegółowe statystyki Ionut Larie w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ionut Larie
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Ionut Larie
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ionut Larie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ionut Larie wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ionut Larie oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ionut Larie - transfery
W trakcie kariery Ionut Larie zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2021 – obecnie
-
Gaz Metan Medias 2019 – 2021

-
Toboł Kustanaj 2018 – 2019
-
FCSB 2017 – 2018
-
CFR Cluj 2014 – 2017
-
Farul Constanta 2010 – 2014
-
Farul Constanta (- 2016) 2010 – 2010

-
Delta Tulcea 2009 – 2010

-
Farul Constanta (- 2016) 2008 – 2009

-
Delta Tulcea 2008 – 2008

-
Farul Constanta (- 2016) 2008 – 2008

-
CSM Ramnicu Valcea (- 2017) 2008 – 2008

-
Farul Constanta (- 2016) 2005 – 2008

-
Farul Constanta U19 (- 2016) do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Ionut Larie
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 28.02.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 04.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 29.06.2010 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 30.12.2008 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 29.06.2008 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2007/08 | 31.01.2008 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2005/06 | 31.12.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ionut Larie - forma
W ostatnich 5 meczach Ionut Larie zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Ionut Larie i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
20:00
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
19:30
|
Dinamo Bucuresti
4
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
17:00
|
Farul Constanta
4
Uta Arad
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
19:30
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
15:00
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
19 Sie
16:30
|
Bihor Oradea
1
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
20:30
|
FCSB
2
Farul Constanta
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
16:30
|
Farul Constanta
2
Corvinul Hunedoara
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
16:00
|
Universitatea Cluj
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
31 Maj
19:30
|
Farul Constanta
(4)
1
Chindia Targoviste
(2)
1
|
120' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, finał baraży o utrzymanie | |||||||
|
23 Maj
16:30
|
Chindia Targoviste
3
Farul Constanta
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, finał baraży o utrzymanie | |||||||
|
18 Maj
19:30
|
Farul Constanta
0
Metaloglobus
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
09 Maj
17:00
|
Oţelul
3
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
02 Maj
16:30
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
26 Kwi
13:00
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
05 Kwi
16:30
|
Farul Constanta
0
Unirea Slobozia
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
21 Mar
16:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
15 Mar
14:00
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
06 Mar
18:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
28 Lut
19:00
|
Farul Constanta
1
CFR Cluj
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
15 Lut
16:00
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
07 Lut
12:00
|
Unirea Slobozia
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
04 Lut
19:30
|
Farul Constanta
2
Dinamo Bucuresti
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
25 Sty
13:30
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:15
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Metaloglobus
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Farul Constanta
1
FCSB
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Oţelul
2
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Farul Constanta
0
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Dinamo Bucuresti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2025
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2025
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Farul Constanta
0
Universitatea Cluj
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Uta Arad
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
01 Sie
2025
|
Farul Constanta
2
Metaloglobus
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
26 Lip
2025
|
FCSB
1
Farul Constanta
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Farul Constanta
3
Oţelul
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2025
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Farul Constanta
1
SCM Gloria Buzău
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
28 Kwi
2025
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
07 Kwi
2025
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
01 Kwi
2025
|
Farul Constanta
3
Unirea Alba Iulia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
29 Mar
2025
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Farul Constanta
0
Politehnica Iasi
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Farul Constanta
1
Universitatea Cluj
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
24 Lut
2025
|
Farul Constanta
1
Rapid
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
03 Lut
2025
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
27 Sty
2025
|
CFR Cluj
3
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
20 Sty
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
AFC Hermannstadt
0
Farul Constanta
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2024
|
Uta Arad
1
Farul Constanta
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Politehnica Iasi
2
Farul Constanta
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
24 Kwi
2024
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Farul Constanta
5
CFR Cluj
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
28 Lut
2024
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
19 Lut
2024
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Farul Constanta
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
12 Lut
2024
|
Farul Constanta
0
Dinamo Bucuresti
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
05 Lut
2024
|
FCSB
1
Farul Constanta
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
21 Sty
2024
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
01 Gru
2023
|
Politehnica Iasi
2
Farul Constanta
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
FC Voluntari
4
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
Oţelul
0
Farul Constanta
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Dinamo Bucuresti
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
16 Sie
2023
|
Flora Tallinn
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
10 Sie
2023
|
Farul Constanta
3
Flora Tallinn
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
06 Sie
2023
|
Petrolul Ploiesti
3
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
FC Urartu
2
Farul Constanta
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
22 Lip
2023
|
Farul Constanta
4
FC Voluntari
1
|
90' |
3 gole
· 75% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
AFC Hermannstadt
0
Farul Constanta
1
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Farul Constanta
7
Rapid
2
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Farul Constanta
1
CFR Cluj
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
17 Kwi
2023
|
FCSB
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Rapid
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Farul Constanta
2
Rapid
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
24 Lut
2023
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lut
2023
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Lut
2023
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
FCSB
2
Farul Constanta
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Gru
2022
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Chindia Targoviste
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
Farul Constanta
2
CS Mioveni
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
28 Paź
2022
|
U Craiova 1948
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Farul Constanta
2
Universitatea Cluj
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Farul Constanta
3
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Sie
2022
|
Farul Constanta
2
FC Voluntari
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Sie
2022
|
Farul Constanta
0
AFC Hermannstadt
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
08 Sie
2022
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Lip
2022
|
Farul Constanta
0
Chindia Targoviste
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Lip
2022
|
CS Mioveni
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
17 Lip
2022
|
Farul Constanta
2
U Craiova 1948
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
20 Maj
2022
|
Universitatea Craiova
4
Farul Constanta
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Maj
2022
|
Farul Constanta
1
Arges Pitesti
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Farul Constanta
1
FC Voluntari
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Mar
2022
|
FCSB
2
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
03 Mar
2022
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
FCSB
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
21 Lut
2022
|
Farul Constanta
0
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Farul Constanta
0
Chindia Targoviste
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
20 Gru
2021
|
Dinamo Bucuresti
0
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Gru
2021
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
29 Lis
2021
|
Gaz Metan Medias
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Farul Constanta
0
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
04 Lis
2021
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
22 Wrz
2021
|
Farul Constanta
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2021/2022 | |||||||
|
13 Wrz
2021
|
Farul Constanta
5
Academica Clinceni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
13 Sie
2021
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
30 Lip
2021
|
Rapid
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
25 Lip
2021
|
Farul Constanta
2
Gaz Metan Medias
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
18 Lip
2021
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
19 Maj
2021
|
Gaz Metan Medias
4
Politehnica Iasi
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
16 Maj
2021
|
Uta Arad
1
Gaz Metan Medias
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Gaz Metan Medias
2
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
04 Maj
2021
|
Chindia Targoviste
1
Gaz Metan Medias
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
30 Kwi
2021
|
Gaz Metan Medias
1
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
23 Kwi
2021
|
Gaz Metan Medias
4
Dinamo Bucuresti
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
21 Mar
2021
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Gaz Metan Medias
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
12 Mar
2021
|
Gaz Metan Medias
0
Universitatea Craiova
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Gaz Metan Medias
1
Uta Arad
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
07 Lut
2021
|
Gaz Metan Medias
1
Chindia Targoviste
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
03 Lut
2021
|
AFC Hermannstadt
1
Gaz Metan Medias
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Gaz Metan Medias
1
Academica Clinceni
1
|
41' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
27 Sty
2021
|
Dinamo Bucuresti
2
Gaz Metan Medias
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
17 Sty
2021
|
Arges Pitesti
1
Gaz Metan Medias
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
FC Voluntari
0
Gaz Metan Medias
6
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2020/2021 | |||||||
|
09 Lis
2020
|
Uta Arad
1
Gaz Metan Medias
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
23 Paź
2020
|
Gaz Metan Medias
1
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Chindia Targoviste
1
Gaz Metan Medias
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Gaz Metan Medias
1
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Academica Clinceni
2
Gaz Metan Medias
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
21 Wrz
2020
|
Gaz Metan Medias
1
Dinamo Bucuresti
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Politehnica Iasi
1
Gaz Metan Medias
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
24 Sie
2020
|
FC Voluntari
2
Gaz Metan Medias
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
25 Lip
2020
|
Gaz Metan Medias
0
FCSB
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
17 Lip
2020
|
Gaz Metan Medias
0
FC Astra Giurgiu
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
13 Lip
2020
|
CFR Cluj
2
Gaz Metan Medias
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
03 Lip
2020
|
Gaz Metan Medias
1
Universitatea Craiova
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
21 Cze
2020
|
FCSB
2
Gaz Metan Medias
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Ionut Larie ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39.
W ostatnich 10 meczach Ionut Larie ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36.
W jakiej formie jest Ionut Larie?
Ionut Larie jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.39). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Ionut Larie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ionut Larie rozegrał w barwach Farul Constanta w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 425 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Ionut Larie - kontuzje
W trakcie kariery Ionut Larie zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ionut Larie
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.02.25 – 13.02.25 (12 dni)
Farul Constanta opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.05.24 – 29.11.24 (212 dni)
Farul Constanta opuszczone: 21 meczów
Czy Ionut Larie ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Ionut Larie nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ionut Larie to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 212 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ionut Larie - trofea
W trakcie kariery Ionut Larie zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Ionut Larie
Jakie trofea zdobył Ionut Larie?
Ionut Larie zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Farul Constanta — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 1 raz.
Ionut Larie - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ionut Larie wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ionut Larie na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ionut Larie
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 39 |
|
50 tys. € |
| 18.12.2025 | 38 |
|
100 tys. € |
| 09.06.2025 | 38 |
|
100 tys. € |
| 18.12.2024 | 37 |
|
100 tys. € |
| 12.09.2024 | 37 |
|
250 tys. € |
| 04.06.2024 | 37 |
|
400 tys. € |
| 21.12.2023 | 36 |
|
450 tys. € |
| 14.06.2023 | 36 |
|
500 tys. € |
| 20.12.2022 | 35 |
|
450 tys. € |
| 02.06.2022 | 35 |
|
400 tys. € |
| 21.12.2021 | 34 |
|
450 tys. € |
| 29.09.2021 | 34 |
|
400 tys. € |
| 02.06.2021 | 34 | 300 tys. € | |
| 17.12.2020 | 33 | 350 tys. € | |
| 04.08.2020 | 33 | 450 tys. € | |
| 07.04.2020 | 33 | 475 tys. € | |
| 20.12.2019 | 32 | 600 tys. € | |
| 17.06.2019 | 32 | 600 tys. € | |
| 27.12.2018 | 31 |
|
500 tys. € |
| 13.06.2018 | 31 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2017 | 30 |
|
800 tys. € |
| 28.09.2017 | 30 |
|
1 mln € |
| 16.06.2017 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 20.12.2016 | 29 |
|
1 mln € |
| 31.05.2016 | 29 |
|
700 tys. € |
| 21.12.2015 | 28 |
|
700 tys. € |
| 31.05.2015 | 28 |
|
1 mln € |
| 23.03.2015 | 28 |
|
1 mln € |
| 14.12.2014 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 15.09.2014 | 27 |
|
700 tys. € |
| 11.06.2014 | 27 |
|
450 tys. € |
| 29.12.2013 | 26 |
|
450 tys. € |
| 04.06.2013 | 26 |
|
500 tys. € |
| 11.12.2012 | 25 |
|
450 tys. € |
| 04.06.2012 | 25 |
|
300 tys. € |
| 27.11.2011 | 24 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ionut Larie?
Wycena Ionut Larie wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Ionut Larie wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.