Ionuţ Radescu jest piłkarzem występującym obecnie w Arges Pitesti. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ionut Laurentiu Radescu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
19:30
|
Arges Pitesti
2
Dinamo Bucuresti
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
15:00
|
Corvinul Hunedoara
2
Arges Pitesti
0
|
85' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
17:00
|
Arges Pitesti
0
Uta Arad
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ionut Laurentiu Radescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ionut Laurentiu Radescu wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ionut Laurentiu Radescu oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ionut Laurentiu Radescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ionut Laurentiu Radescu rozegrał w barwach Arges Pitesti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 618 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Ionut Laurentiu Radescu?
Ionut Laurentiu Radescu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Ionut Laurentiu Radescu?
Ionut Laurentiu Radescu najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ionut Laurentiu Radescu?
Wycena 31-letniego Ionut Laurentiu Radescu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ionut Laurentiu Radescu?
Ionut Laurentiu Radescu urodził się 20 marca 1995 w Câmpulung Muscel w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Ionut Laurentiu Radescu - statystyki
Szczegółowe statystyki Ionut Laurentiu Radescu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arges Pitesti. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ionut Laurentiu Radescu
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Ionut Laurentiu Radescu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ionut Laurentiu Radescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ionut Laurentiu Radescu wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ionut Laurentiu Radescu oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ionut Laurentiu Radescu - transfery
W trakcie kariery Ionut Laurentiu Radescu zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Arges Pitesti 2023 – obecnie
-
CS Mioveni 2016 – 2023
-
Arges Pitesti 2015 – 2016
-
ACS Urban Titu 2014 – 2015

-
CS Atletic Bradu (- 2019) 2013 – 2014

-
FC Arges Pitesti U19 2011 – 2013

-
AFC Campulung Muscel 2022 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Ionut Laurentiu Radescu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.07.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ionut Laurentiu Radescu - forma
W ostatnich 5 meczach Ionut Laurentiu Radescu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Ionut Laurentiu Radescu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
19:30
|
Arges Pitesti
2
Dinamo Bucuresti
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
15:00
|
Corvinul Hunedoara
2
Arges Pitesti
0
|
85' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
17:00
|
Arges Pitesti
0
Uta Arad
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
19 Paź
17:00
|
Universitatea Cluj
2
Arges Pitesti
2
|
75' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
12 Paź
17:00
|
Arges Pitesti
0
CFR Cluj
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Rapid
3
Arges Pitesti
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
14:00
|
Arges Pitesti
1
FC Botosani
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
16:30
|
FC Voluntari
1
Arges Pitesti
0
|
17' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
29 Sie
17:30
|
Arges Pitesti
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
20:30
|
Oţelul
1
Arges Pitesti
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
20:30
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
31 Lip
17:30
|
Arges Pitesti
1
Csikszereda
0
|
88' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
24 Lip
20:30
|
Arges Pitesti
1
Petrolul Ploiesti
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
17 Lip
20:30
|
FCSB
2
Arges Pitesti
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
22 Maj
19:30
|
CFR Cluj
1
Arges Pitesti
1
|
89' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
15 Maj
19:30
|
Arges Pitesti
2
Rapid
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
10 Maj
18:00
|
Dinamo Bucuresti
2
Arges Pitesti
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
02 Maj
19:30
|
Universitatea Cluj
1
Arges Pitesti
0
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
27 Kwi
19:30
|
Arges Pitesti
0
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Kwi
18:30
|
Arges Pitesti
(4)
1
Universitatea Cluj
(5)
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
17 Kwi
19:30
|
Arges Pitesti
0
CFR Cluj
1
|
32' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
13 Kwi
17:30
|
Rapid
0
Arges Pitesti
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
04 Kwi
18:30
|
Arges Pitesti
1
Dinamo Bucuresti
1
|
26' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Mar
19:30
|
Arges Pitesti
0
Universitatea Cluj
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
13 Mar
19:30
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy | |||||||
|
08 Mar
16:00
|
Arges Pitesti
0
Unirea Slobozia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
04 Mar
16:30
|
Arges Pitesti
3
Gloria Bistriţa
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
01 Mar
17:00
|
Dinamo Bucuresti
0
Arges Pitesti
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
14:00
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
19:00
|
Petrolul Ploiesti
2
Arges Pitesti
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
06 Lut
16:00
|
Arges Pitesti
3
AFC Hermannstadt
1
|
95' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
03 Lut
17:00
|
Universitatea Cluj
3
Arges Pitesti
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Arges Pitesti
0
Uta Arad
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
23 Sty
16:00
|
Metaloglobus
0
Arges Pitesti
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
16 Sty
19:00
|
Arges Pitesti
1
FCSB
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Csikszereda
0
Arges Pitesti
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Arges Pitesti
2
Rapid
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Arges Pitesti
3
CFR Cluj
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
21 Lis
2025
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Arges Pitesti
0
Petrolul Ploiesti
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
AFC Hermannstadt
0
Arges Pitesti
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Cluj
0
|
73' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Uta Arad
3
Arges Pitesti
3
|
73' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Arges Pitesti
2
Metaloglobus
1
|
85' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
FCSB
0
Arges Pitesti
2
|
79' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Arges Pitesti
2
Oţelul
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2025
|
FC Botosani
3
Arges Pitesti
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Arges Pitesti
3
Csikszereda
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
CFR Cluj
0
Arges Pitesti
2
|
89' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
18 Lip
2025
|
Universitatea Craiova
3
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
11 Lip
2025
|
Arges Pitesti
0
Rapid
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
19 Gru
2024
|
CS Afumati
2
Arges Pitesti
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
04 Gru
2024
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
3
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
29 Paź
2024
|
Arges Pitesti
2
CFR Cluj
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
29 Sie
2024
|
Arges Pitesti
2
Corvinul Hunedoara
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, play offy | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
CS Mioveni
0
AFC Hermannstadt
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Kwi
2023
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
4
CS Mioveni
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
03 Kwi
2023
|
CS Mioveni
0
Chindia Targoviste
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
20 Mar
2023
|
U Craiova 1948
3
CS Mioveni
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Uta Arad
1
CS Mioveni
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
18 Gru
2022
|
Arges Pitesti
2
CS Mioveni
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
CS Mioveni
1
FC Botosani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
Farul Constanta
2
CS Mioveni
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
31 Paź
2022
|
CS Mioveni
0
AFC Hermannstadt
2
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Chindia Targoviste
1
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
FC Voluntari
3
CS Mioveni
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
CS Mioveni
2
U Craiova 1948
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
CS Mioveni
1
Uta Arad
1
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
CFR Cluj
4
CS Mioveni
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Lip
2022
|
CS Mioveni
0
Farul Constanta
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
15 Lip
2022
|
AFC Hermannstadt
3
CS Mioveni
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Maj
2022
|
CS Mioveni
3
Rapid
2
|
25' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Uta Arad
1
CS Mioveni
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Maj
2022
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Academica Clinceni
0
CS Mioveni
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
CS Mioveni
2
Dinamo Bucuresti
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
11 Kwi
2022
|
Gaz Metan Medias
1
CS Mioveni
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
21 Mar
2022
|
CS Mioveni
1
Chindia Targoviste
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
13 Mar
2022
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3
CS Mioveni
1
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Mar
2022
|
CS Mioveni
0
Universitatea Craiova
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
FC Botosani
0
CS Mioveni
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
04 Lut
2022
|
CS Mioveni
0
FC Voluntari
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
Chindia Targoviste
0
CS Mioveni
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
CS Mioveni
3
Academica Clinceni
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
20 Gru
2021
|
U Craiova 1948
0
CS Mioveni
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Gru
2021
|
CS Mioveni
2
Dinamo Bucuresti
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
22 Lis
2021
|
CS Mioveni
1
Gaz Metan Medias
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
CS Mioveni
0
Uta Arad
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
CS Mioveni
1
FC Botosani
1
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
FCSB
3
CS Mioveni
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
17 Wrz
2021
|
FC Voluntari
4
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
CS Mioveni
0
Chindia Targoviste
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
23 Sie
2021
|
CS Mioveni
1
U Craiova 1948
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
16 Sie
2021
|
Dinamo Bucuresti
0
CS Mioveni
1
|
48' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Sie
2021
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
CS Mioveni
2
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
12 Sie
2020
|
CS Mioveni
1
Chindia Targoviste
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
09 Sie
2020
|
Chindia Targoviste
2
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Ionut Laurentiu Radescu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50.
W ostatnich 10 meczach Ionut Laurentiu Radescu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Ionut Laurentiu Radescu?
Ionut Laurentiu Radescu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.57). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Ionut Laurentiu Radescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ionut Laurentiu Radescu rozegrał w barwach Arges Pitesti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 618 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Ionut Laurentiu Radescu - trofea
W trakcie kariery Ionut Laurentiu Radescu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Ionut Laurentiu Radescu
Jakie trofea zdobył Ionut Laurentiu Radescu?
Ionut Laurentiu Radescu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Arges Pitesti — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 1 raz.
Ionut Laurentiu Radescu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ionut Laurentiu Radescu wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ionut Laurentiu Radescu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ionut Laurentiu Radescu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 31 |
|
250 tys. € |
| 18.12.2025 | 30 |
|
250 tys. € |
| 24.09.2025 | 30 |
|
250 tys. € |
| 15.06.2025 | 30 |
|
150 tys. € |
| 08.12.2024 | 29 |
|
125 tys. € |
| 29.05.2024 | 29 |
|
150 tys. € |
| 12.12.2023 | 28 |
|
150 tys. € |
| 14.06.2023 | 28 |
|
200 tys. € |
| 20.12.2022 | 27 |
|
250 tys. € |
| 02.06.2022 | 27 |
|
250 tys. € |
| 21.12.2021 | 26 |
|
200 tys. € |
| 29.09.2021 | 26 |
|
250 tys. € |
| 04.06.2021 | 26 |
|
175 tys. € |
| 21.12.2020 | 25 |
|
125 tys. € |
| 04.08.2020 | 25 |
|
200 tys. € |
| 20.12.2019 | 24 |
|
125 tys. € |
| 20.06.2019 | 24 |
|
225 tys. € |
| 25.12.2018 | 23 |
|
200 tys. € |
| 15.06.2018 | 23 |
|
250 tys. € |
| 17.12.2017 | 22 |
|
175 tys. € |
| 06.06.2017 | 22 |
|
225 tys. € |
| 15.12.2016 | 21 |
|
150 tys. € |
| 16.08.2016 | 21 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ionut Laurentiu Radescu?
Wycena Ionut Laurentiu Radescu wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Ionut Laurentiu Radescu wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.