James Igbekeme jest piłkarzem występującym obecnie w Wisła Kraków. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach James Igbekeme
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma James Igbekeme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki James Igbekeme wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. James Igbekeme oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał James Igbekeme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie James Igbekeme rozegrał w barwach Wisły Kraków w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 925 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów James Igbekeme
Pierwszy transfer James Igbekeme w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Gil Vicente do Realu Saragossa za 150 tysięcy euro.
Czy James Igbekeme ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 James Igbekeme nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze James Igbekeme to uraz przywodziciela z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra James Igbekeme?
James Igbekeme najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa James Igbekeme?
Wycena 31-letniego James Igbekeme według stanu na październik 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się James Igbekeme?
James Igbekeme urodził się 4 lipca 1995 w Lagos w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
James Igbekeme – statystyki
Szczegółowe statystyki James Igbekeme w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wisła Kraków. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
James Igbekeme vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma James Igbekeme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki James Igbekeme wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. James Igbekeme oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
James Igbekeme – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów James Igbekeme w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
3:1 | 73' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
0:0 | 72' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
2:0 | 75' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
29 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
2:1 | 18' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał James Igbekeme w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie James Igbekeme rozegrał w barwach Wisły Kraków w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 925 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
James Igbekeme – transfery
W trakcie kariery James Igbekeme zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 150 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wisła Kraków 2024 – obecnie
-
Ponferradina 2023 – 2024
-
Real Saragossa 2023 – 2023
-
Wisła Kraków 2023 – 2023
-
Real Saragossa 2022 – 2023
-
Columbus Crew 2022 – 2022
-
Real Saragossa 2018 – 2022
-
Gil Vicente 2017 – 2018
-
AD Oliveirense 2015 – 2017

-
Ribeirão 1968 FC 2013 – 2015

-
Ribeirão FC U19 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery James Igbekeme
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 19.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 09.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 21.02.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 25.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
150 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów James Igbekeme
Pierwszy transfer James Igbekeme w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Gil Vicente do Realu Saragossa za 150 tysięcy euro.
James Igbekeme – forma
W ostatnich 5 meczach James Igbekeme zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma James Igbekeme i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Lech Poznań
3
Wisła Kraków
1
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Raków Częstochowa
1
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Wisła Kraków
0
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Legia Warszawa
2
Wisła Kraków
0
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Jagiellonia Białystok
0
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Korona Kielce
1
Wisła Kraków
1
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Wieczysta Kraków
0
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Pogoń Szczecin
2
Wisła Kraków
2
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Górnik Zabrze
2
Wisła Kraków
1
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Wisła Płock
1
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
4
Wisła Kraków
3
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Wisła Kraków
2
GKS Katowice
1
PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Znicz Pruszków
1
Betclic I Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Wieczysta Kraków
1
Betclic I Liga, 22. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
ŁKS Łódź
1
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Zawisza Bydgoszcz
4
Wisła Kraków
1
STS Puchar Polski, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wisła Kraków
3
Stal Mielec
0
Betclic I Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Pogoń Siedlce
0
Wisła Kraków
0
Betclic I Liga, 17. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Polonia Warszawa
2
Betclic I Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Chrobry Głogów
0
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hutnik Kraków
0
Wisła Kraków
1
STS Puchar Polski, 2. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Stal Rzeszów
1
Betclic I Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Puszcza Niepołomice
0
Wisła Kraków
3
Betclic I Liga, 13. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Wisła Kraków
3
Ruch Chorzów
0
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Wieczysta Kraków
1
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 5. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Polonia Bytom
0
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
![]()
Odra Bytom Odrzański
0
Wisła Kraków
1
STS Puchar Polski, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Górnik Łęczna
1
Wisła Kraków
2
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Miedź Legnica
2
Wisła Kraków
0
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Wisła Kraków
5
Śląsk Wrocław
0
Betclic I Liga, 7. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Znicz Pruszków
0
Wisła Kraków
7
Betclic I Liga, 6. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Wisła Kraków
3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2
Betclic I Liga, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
GKS Tychy
3
Wisła Kraków
4
Betclic I Liga, 3. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Wisła Kraków
5
ŁKS Łódź
0
Betclic I Liga, 2. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Stal Rzeszów
0
Wisła Kraków
3
Betclic I Liga, 34. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Wisła Kraków
5
Stal Stalowa Wola
0
Betclic I Liga, 33. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Wisła Płock
3
Betclic I Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Pogoń Siedlce
0
Betclic I Liga, 29. kolejka
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Odra Opole
1
Wisła Kraków
2
Betclic I Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Warta Poznań
0
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 26. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Kotwica Kołobrzeg
1
Betclic I Liga, 25. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Miedź Legnica
2
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 24. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Górnik Łęczna
0
Betclic I Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Arka Gdynia
2
Wisła Kraków
2
Betclic I Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Ruch Chorzów
0
Wisła Kraków
5
Betclic I Liga, 21. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Wisła Kraków
0
Znicz Pruszków
1
Betclic I Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wisła Kraków
2
ŁKS Łódź
1
Betclic I Liga, 18. kolejka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wisła Kraków
1
Stal Rzeszów
1
Betclic I Liga, 17. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
ŁKS Łódź
3
Wisła Kraków
1
Betclic I Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Cordoba CF
2
Ponferradina
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Ponferradina
1
Teruel
1
Primera Division RFEF
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sabadell
1
Ponferradina
0
Primera Division RFEF
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Ponferradina
2
Real Unión
1
Primera Division RFEF
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ponferradina
3
SD Logrones
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Ponferradina
1
Unionistas de Salamanca
1
Primera Division RFEF
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Ponferradina
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Teruel
0
Ponferradina
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Unión
1
Ponferradina
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Ponferradina
1
Deportivo La Coruna
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Ponferradina
1
Fuenlabrada
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Lugo
0
Ponferradina
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Charlotte
2
Columbus Crew
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Columbus Crew
1
Portland Timbers
1
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Inter Miami
2
Columbus Crew
1
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
CF Montreal
2
Columbus Crew
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Columbus Crew
1
Inter Miami
0
MLS
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
2
Atlanta United
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
3
New York City FC
2
MLS
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
1
CF Montreal
2
MLS
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Columbus Crew
0
New England Revolution
0
MLS
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Columbus Crew
2
FC Cincinnati
0
MLS
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lip
Koniec
|
DC United
2
Columbus Crew
2
MLS
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Columbus Crew
0
Philadelphia Union
0
MLS
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Toronto FC
1
Columbus Crew
2
MLS
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Columbus Crew
0
Los Angeles FC
2
MLS
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
New England Revolution
2
Columbus Crew
2
MLS
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Columbus Crew
3
DC United
0
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Detroit City
2
Columbus Crew
1
Puchar USA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Philadelphia Union
1
Columbus Crew
0
MLS
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
New York Red Bulls
1
Columbus Crew
1
MLS
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Columbus Crew
2
Toronto FC
1
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Columbus Crew
4
Vancouver Whitecaps
0
MLS
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Burgos CF
0
Puchar Hiszpanii
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
5
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Mallorca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
2
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ponferradina
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Girona
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Real Saragossa
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Elche
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Cadiz
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
3
Las Palmas
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Numancia
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
96'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Ponferradina
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
3
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
4
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Alcorcon
2
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Cadiz
3
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
3
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mallorca
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Osasuna
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Rayo Majadahonda
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
1
La Liga 2
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Mallorca
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Granada
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Elche
2
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
1
Puchar Hiszpanii
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Numancia
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Deportivo La Coruna
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Reddis
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach James Igbekeme ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32.
W ostatnich 10 meczach James Igbekeme ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest James Igbekeme?
James Igbekeme jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.44). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
James Igbekeme – zarobki
James Igbekeme gra w Wisła Kraków na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 270 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki James Igbekeme w Wisła Kraków (2022/23)
| Rocznie | 270 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 740 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki James Igbekeme w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2022/23 |
|
270 tys. € |
| 2022 |
|
281 tys. € |
| 2021/22 |
|
295 tys. € |
| 2020/21 |
|
295 tys. € |
| 2019/20 |
|
285 tys. € |
James Igbekeme – kontuzje
W trakcie kariery James Igbekeme zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji James Igbekeme
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.11.20 – 10.12.20 (16 dni)
Real Saragossa opuszczone: 4 mecze
-
Uraz przywodziciela
10.07.20 – 09.09.20 (62 dni)
Real Saragossa opuszczone: 5 meczów
-
Uraz przywodziciela
16.09.18 – 07.10.18 (22 dni)
Real Saragossa opuszczone: 2 mecze
Czy James Igbekeme ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 James Igbekeme nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze James Igbekeme to uraz przywodziciela z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
James Igbekeme – wartość rynkowa
Wartość rynkowa James Igbekeme wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa James Igbekeme na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej James Igbekeme
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 31 |
|
300 tys. € |
| 09.06.2026 | 30 |
|
250 tys. € |
| 07.12.2025 | 30 |
|
250 tys. € |
| 05.06.2025 | 29 |
|
250 tys. € |
| 04.12.2024 | 29 |
|
250 tys. € |
| 23.06.2024 | 28 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
300 tys. € |
| 15.06.2023 | 27 |
|
350 tys. € |
| 04.04.2023 | 27 |
|
400 tys. € |
| 07.11.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 17.08.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2021 | 25 |
|
600 tys. € |
| 22.11.2020 | 25 |
|
800 tys. € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,4 mln € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 28.06.2019 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 18.02.2019 | 23 |
|
700 tys. € |
| 14.09.2018 | 23 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2018 | 22 |
|
325 tys. € |
| 22.02.2018 | 22 |
|
400 tys. € |
| 07.09.2017 | 22 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa James Igbekeme?
Wycena James Igbekeme wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery James Igbekeme wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.