Jan Plug jest piłkarzem występującym obecnie w Excelsior Rotterdam. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jan Plug
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jan Plug w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jan Plug wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jan Plug oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jan Plug w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jan Plug rozegrał w barwach Excelsioru w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jan Plug?
Jan Plug ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jan Plug?
Jan Plug najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jan Plug?
Wycena 21-letniego Jan Plug według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jan Plug?
Jan Plug urodził się 2 kwietnia 2005 w Holandii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Jan Plug – statystyki
Szczegółowe statystyki Jan Plug w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Excelsior Rotterdam. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jan Plug vs. inni
Jakie statystyki ma Jan Plug w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jan Plug wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jan Plug oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jan Plug – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jan Plug w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
0:9 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
1:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jan Plug w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jan Plug rozegrał w barwach Excelsioru w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jan Plug – transfery
W trakcie kariery Jan Plug zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Excelsior Rotterdam 2026 – obecnie
-
Feyenoord Rotterdam 2026 – 2026
-
Dordrecht 2026 – 2026
-
Feyenoord Rotterdam 2025 – 2026
-
Feyenoord U21 2024 – 2025

-
Feyenoord U18 2022 – 2024

-
Feyenoord U17 2021 – 2022

-
Jong Feyenoord Youth 2016 – 2021

-
KVV Quick Boys Youth do 2016

Jan Plug – forma
W ostatnich 5 meczach Jan Plug zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jan Plug 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Jan Plug 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Jan Plug?
Jan Plug jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.67). Jego dyspozycja rośnie.
Jan Plug – trofea
W trakcie kariery Jan Plug zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jan Plug?
Jan Plug zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Feyenoordzie Rotterdam — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 1 raz.
Jan Plug – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jan Plug wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jan Plug na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jan Plug?
Wycena Jan Plug wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Jan Plug wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 500 tys. €.