Jordan Esteves da Costa Daniel

bramkarz #12
Narodowość Brazylia Aktualny klub Botafogo SP
Wiek / data ur.28 lat (06.02.1998)
Wzrost1,90 m
Wagab.d.
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył31.12.2025
Kontrakt do29.11.2026
Wartość rynkowa0 €

Jordan Esteves Da Costa Daniel jest piłkarzem występującym obecnie w Botafogo SP. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Liczby Jordan Esteves da Costa Daniel w Lidze B (Brazylia) 2026
Mecze
20
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
450'
Średnia ocena
1.68
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Jordan Esteves da Costa Daniel

Ocena
29.07 Fortaleza EC Botafogo SP 1:0 0.0
24.07 Botafogo SP Juventude 4:2 0.0
18.07 Londrina Botafogo SP 0:0 0.0
11.07 Sport Recife Botafogo SP 3:3 0.0
07.07 Botafogo SP Avai 3:1 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

1,68
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer31.12.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

0 €
-200 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,90 m
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Jordan Esteves da Costa Daniel w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Jordan Esteves da Costa Daniel wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.68. Jordan Esteves da Costa Daniel oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jordan Esteves da Costa Daniel w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Jordan Esteves da Costa Daniel rozegrał w barwach Botafogo SP w Lidze B (Brazylia) 20 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Jordan Esteves da Costa Daniel?

Jordan Esteves da Costa Daniel najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Jordan Esteves da Costa Daniel?

Wycena 28-letniego Jordan Esteves da Costa Daniel według stanu na marzec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Jordan Esteves da Costa Daniel?

Jordan Esteves da Costa Daniel urodził się 6 lutego 1998 w Santa Rita do Sapucaí (Brazylia). Obecnie piłkarz ma 28 lat.