Juan Matheus Alano Nascimento jest piłkarzem występującym obecnie w Sport Recife. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Juan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Juan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Juan wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.19, a skuteczność strzałów to 25,0%. Juan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Juan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Juan rozegrał w barwach Ceará w Lidze B (Brazylia) 16 meczów, w Pucharze Brazylii 5 meczów, a w barwach Sport Recife w Lidze B (Brazylia) 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 128 minut. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Juan
Pierwszy transfer Juan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Internacionalu do Kashima Antlers za 1,4 miliona euro.
Czy Juan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Juan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juan to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 110 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Juan?
Juan ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Juan?
Juan najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Juan?
Wycena 30-letniego Juan według stanu na maj 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 325 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Juan?
Juan urodził się 2 września 1996 w Curitiba w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Juan – statystyki
Szczegółowe statystyki Juan w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sport Recife. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Juan Matheus Alano Nascimento vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Juan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Juan wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.19, a skuteczność strzałów to 25,0%. Juan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Juan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Juan w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
1:1 | 11' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
07 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
2:1 | 59' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
2:0 | 12' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
2:1 | 64' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Juan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Juan rozegrał w barwach Ceará w Lidze B (Brazylia) 16 meczów, w Pucharze Brazylii 5 meczów, a w barwach Sport Recife w Lidze B (Brazylia) 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 128 minut. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Juan – transfery
W trakcie kariery Juan zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sport Recife 2026 – obecnie
-
Ceará 2025 – 2026
-
Gamba Osaka 2022 – 2025
-
Kashima Antlers 2020 – 2022
-
Internacional 2019 – 2020
-
Coritiba 2019 – 2019
-
Internacional 2016 – 2019
-
Internacional SC U20 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Juan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 09.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 03.01.2020 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.11.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Juan
Pierwszy transfer Juan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Internacionalu do Kashima Antlers za 1,4 miliona euro.
Juan – forma
W ostatnich 5 meczach Juan zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Juan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Botafogo SP
1
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sport Recife
2
Criciuma
1
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sport Recife
0
Fortaleza EC
2
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sport Recife
2
São Bernardo
1
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Athletic Club
1
Sport Recife
2
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Nautico Recife
3
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sport Recife
2
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ceará
2
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Novorizontino
2
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sport Recife
3
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Avai
2
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sport Recife
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
São Bernardo
3
Ceará
4
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Ceará
0
CRB
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
América Mineiro
1
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Ceará
0
Athletic Club
0
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Ceará
2
Avai
1
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Ceará
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Novorizontino
2
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Ceará
2
Fortaleza EC
1
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Karne
|
Ceará
(2)
2
Atletico-MG
(4)
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
20'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ceará
0
Atletico Goianiense
1
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sport Recife
2
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ceará
3
Vila Nova
3
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico-MG
2
Ceará
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
54'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Londrina
0
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Ceará
1
Nautico Recife
0
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
0
Ceará
2
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
84'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Ponte Preta
1
Ceará
1
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Ceará
1
São Bernardo
1
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Karne
|
São Bernardo
(2)
0
Ceará
(3)
0
Puchar Brazylii, 1/32 finału
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Ceará
2
Primavera SP
1
Puchar Brazylii, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
4
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Shonan Bellmare
4
Gamba Osaka
5
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Yokohama FC
2
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
15'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Machida Zelvia
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Fagiano Okayama
3
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
4
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
3
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Yokohama FC
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
77'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Machida Zelvia
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Albirex Niigata
3
Gamba Osaka
3
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
4
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
51'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
37'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
8 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Gamba Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sagan Tosu
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
5
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
53'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Sagan Tosu
4
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Jubilo Iwata
1
J1 League (Japonia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
55'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Yokohama FC
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
6 strzałów (5 celnych)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Oita Trinita
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
20'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Vegalta Sendai
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
0
Coritiba
2
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Figueirense
1
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
94'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Botafogo SP
0
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
![]()
Sao Bento
1
Coritiba
2
Serie B (Brazylia)
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Coritiba
1
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Ponte Preta
1
Coritiba
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Coritiba
2
Figueirense
0
Serie B (Brazylia)
|
95'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Sport Recife
1
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Criciuma
2
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
Parana PR
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bahia
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Juan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Juan 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.54, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Juan?
Juan jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.19). Jego dyspozycja słabnie.
Juan – kontuzje
W trakcie kariery Juan zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 31 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Juan
-
Uraz
06.10.25 – 23.01.26 (110 dni)
Gamba Osaka opuszczone: 13 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
03.04.24 – 16.06.24 (75 dni)
Gamba Osaka opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
19.05.21 – 30.05.21 (12 dni)
Kashima Antlers opuszczone: 3 mecze
Czy Juan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Juan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juan to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 110 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Juan – trofea
W trakcie kariery Juan zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Juan
Jakie trofea zdobył Juan?
Juan zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Gamba Osaka — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał AFC Champions League Two — 1 raz.
Juan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Juan wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Juan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Juan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | 29 |
|
900 tys. € |
| 14.12.2025 | 29 |
|
800 tys. € |
| 28.05.2025 | 28 |
|
750 tys. € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
750 tys. € |
| 11.06.2024 | 27 |
|
900 tys. € |
| 21.02.2024 | 27 |
|
900 tys. € |
| 27.06.2023 | 26 |
|
800 tys. € |
| 05.01.2023 | 26 |
|
700 tys. € |
| 27.06.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 13.01.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2021 | 24 |
|
600 tys. € |
| 28.01.2021 | 24 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
325 tys. € |
| 22.05.2018 | 21 |
|
400 tys. € |
| 06.12.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
| 29.10.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Juan?
Wycena Juan wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Juan wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 325 tys. €.