Kelvin Flórez jest piłkarzem występującym obecnie w Fortaleza FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Kelvin Flórez
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kelvin Flórez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kelvin Flórez wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.80, a skuteczność strzałów to 11,1%. Kelvin Flórez oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kelvin Flórez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kelvin Flórez rozegrał w barwach Deportes Tolima w Puchar Kolumbii 1 mecz, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 714 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Kelvin Flórez?
Kelvin Flórez najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Kelvin Flórez?
Wycena 22-letniego Kelvin Flórez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kelvin Flórez?
Kelvin Flórez urodził się 7 lutego 2004 w Istmina w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Kelvin Flórez – statystyki
Szczegółowe statystyki Kelvin Flórez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fortaleza FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kelvin Flórez
Kelvin Flórez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kelvin Flórez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kelvin Flórez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kelvin Flórez wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.80, a skuteczność strzałów to 11,1%. Kelvin Flórez oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Kelvin Flórez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kelvin Flórez w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Kelvin Flórez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10 2026 |
Primera A, 13. kolejka
|
0:0 | 22' | 0 | 0 | – | |||
| 21.09 2026 |
Primera A, 11. kolejka
|
1:1 | 10' | 0 | 0 | ||||
| 17.09 2026 |
Primera A, 7. kolejka
|
1:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera A, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.09 2026 |
Primera A, 5. kolejka
|
1:2 | 86' | 0 | 0 | – | |||
| 01.09 2026 |
Primera A, 8. kolejka
|
2:1 | 79' | 1 | 1 | – | |||
| 26.08 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
3:1 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Primera A, 6. kolejka
|
0:0 | 24' | 0 | 0 | – | |||
| 19.08 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Primera A, 4. kolejka
|
2:1 | 68' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Kelvin Flórez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kelvin Flórez rozegrał w barwach Deportes Tolima w Puchar Kolumbii 1 mecz, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera A 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 714 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Kelvin Flórez – transfery
W trakcie kariery Kelvin Flórez zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportes Tolima 2026 – obecnie
-
Fortaleza FC 2025 – 2026
-
Atletico Nacional U20 2024 – 2025

-
RB Bragantino U20 2023 – 2024

-
Atletico Nacional U20 2023 – 2023

-
Real Santander 2023 – 2023
-
Atletico Nacional U20 do 2023

Kelvin Flórez – forma
W ostatnich 5 meczach Kelvin Flórez zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kelvin Flórez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39.
W ostatnich 10 meczach Kelvin Flórez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67.
W jakiej formie jest Kelvin Flórez?
Kelvin Flórez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.80). Jego dyspozycja rośnie.
Kelvin Flórez – zarobki
Kelvin Flórez gra w Fortaleza FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 196 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Kelvin Flórez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kelvin Flórez wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kelvin Flórez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kelvin Flórez?
Wycena Kelvin Flórez wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Kelvin Flórez wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.