Kevin Daniel Guitoun Van den Kerkhof jest piłkarzem występującym obecnie w Royal Charleroi. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kevin van den Kerkhof
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Kevin van den Kerkhof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin van den Kerkhof wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 10,5%. Kevin van den Kerkhof oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin van den Kerkhof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin van den Kerkhof rozegrał w barwach Charleroi w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 966 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kevin van den Kerkhof
Pierwszy transfer Kevin van den Kerkhof w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z SC Bastii do Metz za 2,5 miliona euro.
Ile zarabia Kevin van den Kerkhof?
Na podstawie kontraktu z Royal Charleroi, Kevin van den Kerkhof otrzymuje 400 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 33,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van den Kerkhof w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Kevin van den Kerkhof ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin van den Kerkhof nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin van den Kerkhof to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kevin van den Kerkhof?
Kevin van den Kerkhof ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin van den Kerkhof?
Kevin van den Kerkhof najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Kevin van den Kerkhof?
Wycena 30-letniego Kevin van den Kerkhof według stanu na październik 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin van den Kerkhof?
Kevin van den Kerkhof urodził się 14 marca 1996 w Saint-Saulve we Francji, ma narodowość algierską. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Kevin van den Kerkhof – statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin van den Kerkhof w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Royal Charleroi oraz reprezentacja Algierii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kevin Daniel Guitoun Van den Kerkhof vs. inni
Jakie statystyki ma Kevin van den Kerkhof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin van den Kerkhof wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 10,5%. Kevin van den Kerkhof oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Kevin van den Kerkhof – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kevin van den Kerkhof w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Ile meczów rozegrał Kevin van den Kerkhof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin van den Kerkhof rozegrał w barwach Charleroi w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 966 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Kevin van den Kerkhof – transfery
W trakcie kariery Kevin van den Kerkhof zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Royal Charleroi 2026 – obecnie
-
Metz 2026 – 2026
-
Royal Charleroi 2025 – 2026
-
Metz 2023 – 2025
-
SC Bastia 2022 – 2023
-
F91 Dudelange 2020 – 2022
-
Olympic Charleroi 2019 – 2020
-
UR La Louvi re Centre 2017 – 2019

-
Feignies-Aulnoye 2016 – 2017
-
Lorient II 2015 – 2016
-
Entente Feignies Aulnoye FC U19 2013 – 2015

-
Entente Feignies Aulnoye FC U17 2011 – 2013

-
Valenciennes FC Youth do 2011

Historia transferów Kevin van den Kerkhof
Pierwszy transfer Kevin van den Kerkhof w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z SC Bastii do Metz za 2,5 miliona euro.
Kevin van den Kerkhof – forma
W ostatnich 5 meczach Kevin van den Kerkhof zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kevin van den Kerkhof ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Kevin van den Kerkhof 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Kevin van den Kerkhof?
Kevin van den Kerkhof jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.84). Jego dyspozycja słabnie.
Kevin van den Kerkhof – zarobki
Kevin van den Kerkhof gra w Royal Charleroi na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 400 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kevin van den Kerkhof w Royal Charleroi (2025/26)
| Rocznie | 400 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Kevin van den Kerkhof?
Na podstawie kontraktu z Royal Charleroi, Kevin van den Kerkhof otrzymuje 400 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 33,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van den Kerkhof w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Kevin van den Kerkhof – kontuzje
W trakcie kariery Kevin van den Kerkhof zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin van den Kerkhof
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.11.25 – 15.12.25 (22 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 4 mecze
Czy Kevin van den Kerkhof ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin van den Kerkhof nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin van den Kerkhof to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin van den Kerkhof – trofea
W trakcie kariery Kevin van den Kerkhof zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kevin van den Kerkhof?
Kevin van den Kerkhof zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w F91 Dudelange — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Luksemburga — 1 raz.
Kevin van den Kerkhof – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin van den Kerkhof wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin van den Kerkhof na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kevin van den Kerkhof?
Wycena Kevin van den Kerkhof wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Kevin van den Kerkhof wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.