Lucca Brughmans jest piłkarzem występującym obecnie w KRC Genk. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Lucca Brughmans
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lucca Brughmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucca Brughmans wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60. Lucca Brughmans oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucca Brughmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucca Brughmans rozegrał w barwach Genku w Jupiler Pro League 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lucca Brughmans
Pierwszy transfer Lucca Brughmans w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Genku do Liverpoolu za 33 miliony euro.
Ile zarabia Lucca Brughmans?
Na podstawie kontraktu z KRC Genk, Lucca Brughmans otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Brughmans w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Lucca Brughmans?
Lucca Brughmans najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Lucca Brughmans?
Wycena 18-letniego Lucca Brughmans według stanu na październik 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 20 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucca Brughmans?
Lucca Brughmans urodził się 27 czerwca 2008 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 18 lat.
Lucca Brughmans – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucca Brughmans w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział KRC Genk oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lucca Brughmans vs. inni
Jakie statystyki ma Lucca Brughmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucca Brughmans wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60. Lucca Brughmans oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lucca Brughmans – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucca Brughmans w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lucca Brughmans w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucca Brughmans rozegrał w barwach Genku w Jupiler Pro League 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Lucca Brughmans – transfery
W trakcie kariery Lucca Brughmans zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 33 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
KRC Genk 2026 – obecnie
-
Liverpool 2026 – 2026
-
KRC Genk 2024 – 2026
-
KRC Genk U18 2023 – 2024

-
KRC Genk Youth 2022 – 2023

-
Jong PSV 2019 – 2022
-
Royal Antwerp FC Youth do 2019

Historia transferów Lucca Brughmans
Pierwszy transfer Lucca Brughmans w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Genku do Liverpoolu za 33 miliony euro.
Lucca Brughmans – forma
W ostatnich 5 meczach Lucca Brughmans zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucca Brughmans 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (6.28).
W ostatnich 10 meczach Lucca Brughmans 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.28).
W jakiej formie jest Lucca Brughmans?
Lucca Brughmans jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.60). Jego dyspozycja słabnie.
Lucca Brughmans – zarobki
Lucca Brughmans gra w KRC Genk na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucca Brughmans w KRC Genk (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Ile zarabia Lucca Brughmans?
Na podstawie kontraktu z KRC Genk, Lucca Brughmans otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Brughmans w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Lucca Brughmans – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucca Brughmans wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucca Brughmans na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucca Brughmans?
Wycena Lucca Brughmans wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery Lucca Brughmans wyceniano na 20 mln €, a najniżej na 100 tys. €.