Mackenzie Hunt jest piłkarzem występującym obecnie w Baniyas SC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mackenzie Hunt
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź
17:45
|
Baniyas SC
0
Al-Wasl FC
2
|
86' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| UAE League, 6. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
15:40
|
Khorfakkan
0
Baniyas SC
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| UAE League, 5. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
15:45
|
Baniyas SC
0
Hatta SC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | |||
| UAE League, 4. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mackenzie Hunt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mackenzie Hunt wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mackenzie Hunt oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mackenzie Hunt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mackenzie Hunt rozegrał w barwach Baniyas SC w UAE League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 535 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Mackenzie Hunt?
Mackenzie Hunt najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Mackenzie Hunt?
Wycena 24-letniego Mackenzie Hunt według stanu na maj 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mackenzie Hunt?
Mackenzie Hunt urodził się 14 listopada 2001 w Liverpool w Anglii, ma narodowość emiracką. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Mackenzie Hunt - statystyki
Szczegółowe statystyki Mackenzie Hunt w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Baniyas SC oraz reprezentacja Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mackenzie Hunt
Mackenzie Hunt vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mackenzie Hunt
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mackenzie Hunt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mackenzie Hunt wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mackenzie Hunt oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Mackenzie Hunt - transfery
W trakcie kariery Mackenzie Hunt zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Baniyas SC 2025 – obecnie
-
Fleetwood Town 2024 – 2025
-
Everton U23 2020 – 2024

-
Everton U18 2018 – 2020

-
Everton FC Youth 2017 – 2018

-
Go-Pro Sports Football Academy 2008 – 2017

-
Everton FC Youth do 2008

Mackenzie Hunt - forma
W ostatnich 5 meczach Mackenzie Hunt zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mackenzie Hunt 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.46).
W ostatnich 10 meczach Mackenzie Hunt 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (6.46).
W jakiej formie jest Mackenzie Hunt?
Mackenzie Hunt jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.02). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Mackenzie Hunt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mackenzie Hunt rozegrał w barwach Baniyas SC w UAE League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 535 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Mackenzie Hunt - zarobki
Mackenzie Hunt gra w Baniyas SC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 184 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mackenzie Hunt w Baniyas SC (2024/25)
| Rocznie | 184 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 504 € |
Mackenzie Hunt - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mackenzie Hunt wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mackenzie Hunt na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mackenzie Hunt?
Wycena Mackenzie Hunt wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Mackenzie Hunt wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.