Maj Mittendorfer

obrońca #15
Narodowość Słowenia Aktualny klub Koper
Wiek / data ur.26 lat (11.05.2000)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył21.01.2022
Kontrakt do30.12.2027
Wartość rynkowa500 tys. €

Maj Mittendorfer jest piłkarzem występującym obecnie w Koper. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Maj Mittendorfer w Lidze Konferencji UEFA 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
121'
Średnia ocena
6.75
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Maj Mittendorfer

Ocena
16.07 Yelimay Semey Alashkert 2:2 6.6
09.07 Alashkert Yelimay Semey 1:1 6.9
24.07 Viking Koper 7:0 5.2
17.07 Koper Zeljeznicar Sarajevo 3:1 6.0
10.07 Zeljeznicar Sarajevo Koper 1:1 6.6
Najbliższy mecz Maj Mittendorfer
Brinje-Grosuplje Koper
02.08.2026·20:15
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,75
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer21.01.2022
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

500 tys. €
+100 tys. € (+25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Maj Mittendorfer w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Maj Mittendorfer wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.75. Maj Mittendorfer oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Maj Mittendorfer w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Maj Mittendorfer rozegrał w barwach Yelimay Semey w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Priemjer Ligas 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Maj Mittendorfer?

Maj Mittendorfer najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Maj Mittendorfer?

Wycena 26-letniego Maj Mittendorfer według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Maj Mittendorfer?

Maj Mittendorfer urodził się 11 maja 2000 (Słowenia). Obecnie piłkarz ma 26 lat.