Mihai Aioani jest piłkarzem występującym obecnie w Rapid. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Marian Aioani
Ocena4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marian Aioani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marian Aioani wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.65. Marian Aioani oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marian Aioani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marian Aioani rozegrał w barwach Rapid w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 854 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marian Aioani
Pierwszy transfer Marian Aioani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Chindia Targoviste do Farul Constanta za 60 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Marian Aioani było przejście z Farul Constanta do Rapid w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 400 tysięcy euro.
Czy Marian Aioani ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Marian Aioani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marian Aioani to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marian Aioani?
Marian Aioani ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Marian Aioani?
Marian Aioani najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Marian Aioani?
Wycena 26-letniego Marian Aioani według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marian Aioani?
Marian Aioani urodził się 7 listopada 1999 w Buftea w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Marian Aioani – statystyki
Szczegółowe statystyki Marian Aioani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rapid oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mihai Aioani vs. inni
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marian Aioani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marian Aioani wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.65. Marian Aioani oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Marian Aioani – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marian Aioani w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
3:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
07 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
02 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Marian Aioani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marian Aioani rozegrał w barwach Rapid w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 854 minuty. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Marian Aioani – transfery
W trakcie kariery Marian Aioani zmieniał klub 3 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 460 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rapid 2024 – obecnie
-
Farul Constanta 2021 – 2024
-
Chindia Targoviste 2015 – 2021
-
CF Chindia Targoviste U19 do 2015

4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Marian Aioani
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 22.01.2024 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
60 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marian Aioani
Pierwszy transfer Marian Aioani w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Chindia Targoviste do Farul Constanta za 60 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Marian Aioani było przejście z Farul Constanta do Rapid w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 400 tysięcy euro.
Marian Aioani – forma
W ostatnich 5 meczach Marian Aioani zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Marian Aioani i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FCSB
4
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
3
Rapid
4
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Rapid
3
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rapid
0
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Uta Arad
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Rapid
3
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Rapid
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Walia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Arges Pitesti
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rapid
0
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Turcja
1
Rumunia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Rapid
3
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
1
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Rapid
3
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Uta Arad
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Rapid
1
Metaloglobus
0
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FCSB
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Rapid
0
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Arges Pitesti
2
Rapid
1
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Rapid
4
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
3
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
7
San Marino
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Dumbrăviţa
0
Rapid
4
Puchar Rumunii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Rapid
4
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rapid
1
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Rapid
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Metaloglobus
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Rapid
2
FCSB
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Rapid
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Csikszereda
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
4
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
Rapid
1
Puchar Rumunii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Metalul Buzău
0
Rapid
3
Puchar Rumunii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
1
Rapid
3
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Rapid
2
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Rapid
2
SCM Gloria Buzău
0
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rapid
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
2
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Rapid
5
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Politehnica Iasi
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Rapid
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Rapid
2
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Uta Arad
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FCSB
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
4
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Rapid
4
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rapid
4
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Rapid
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Oţelul
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
FC Voluntari
4
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
1
Farul Constanta
0
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Oţelul
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
U Craiova 1948
4
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Flora Tallinn
0
Farul Constanta
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
FC Urartu
2
Farul Constanta
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Farul Constanta
4
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Farul Constanta
1
Sheriff Tiraspol
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rapid
0
Farul Constanta
2
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
2
CS Mioveni
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
U Craiova 1948
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
2
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
3
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
0
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Farul Constanta
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
CS Mioveni
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Czarnogóra
2
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Grecja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FCSB
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
0
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
0
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
5
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
![]()
FC Viitorul Constanta
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
![]()
Gaz Metan Medias
1
Rumuńska Liga I
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Uta Arad
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
![]()
FC Astra Giurgiu
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
![]()
FC Viitorul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Uta Arad
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
![]()
Gaz Metan Medias
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
CS Mioveni
1
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
![]()
FC Viitorul Constanta
4
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Marian Aioani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63.
W ostatnich 10 meczach Marian Aioani 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.02.
W jakiej formie jest Marian Aioani?
Marian Aioani jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.65).
Marian Aioani – kontuzje
W trakcie kariery Marian Aioani zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marian Aioani
-
Stłuczenie mięśnia
02.09.26 – 18.09.26 (16 dni)
Rumunia opuszczone: 3 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 26.04.26 – 02.05.26 (7 dni)
- Problemy z udem 14.02.26 – 19.02.26 (6 dni)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
23.04.24 – 01.06.24 (40 dni)
Rapid opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.09.21 – 09.09.21 (4 dni)
Rumunia opuszczone: 1 mecz
Czy Marian Aioani ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Marian Aioani nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marian Aioani to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marian Aioani – trofea
W trakcie kariery Marian Aioani zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Marian Aioani
Jakie trofea zdobył Marian Aioani?
Marian Aioani zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Farul Constanta — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 1 raz.
Marian Aioani – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marian Aioani wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marian Aioani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marian Aioani
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 26.03.2026 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 18.12.2025 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 09.06.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 25.03.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 18.12.2024 | 25 |
|
900 tys. € |
| 10.09.2024 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 04.06.2024 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 21.12.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 14.06.2023 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 14.03.2023 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 20.12.2022 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 02.06.2022 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 28.03.2022 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 21.12.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 29.09.2021 | 21 |
|
850 tys. € |
| 02.06.2021 | 21 |
|
650 tys. € |
| 20.03.2021 | 21 |
|
550 tys. € |
| 17.12.2020 | 21 |
|
450 tys. € |
| 04.08.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 22.03.2020 | 20 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2019 | 20 |
|
450 tys. € |
| 20.06.2019 | 19 |
|
350 tys. € |
| 25.12.2018 | 19 |
|
225 tys. € |
| 15.06.2018 | 18 |
|
175 tys. € |
| 17.12.2017 | 18 |
|
75 tys. € |
| 06.06.2017 | 17 |
|
75 tys. € |
| 15.12.2016 | 17 |
|
75 tys. € |
| 26.06.2016 | 16 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marian Aioani?
Wycena Marian Aioani wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Marian Aioani wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.