Marko Marosi jest piłkarzem występującym obecnie w Port Vale. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Marko Marosi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Port Vale
4
Rochdale
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Port Vale
5
Manchester City U21
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
York City
2
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Marko Marosi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marko Marosi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.29. Marko Marosi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marko Marosi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marko Marosi rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 9 meczów, a w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Marko Marosi?
Na podstawie kontraktu z Port Vale, Marko Marosi otrzymuje 109 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 9,1 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Marosi w listopadzie 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 299 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Marko Marosi?
Marko Marosi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Marko Marosi?
Marko Marosi najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Marko Marosi?
Wycena 33-letniego Marko Marosi według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marko Marosi?
Marko Marosi urodził się 23 października 1993 w Michalovce na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Marko Marosi - statystyki
Szczegółowe statystyki Marko Marosi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Port Vale. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marko Marosi
Marko Marosi vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Marko Marosi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marko Marosi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marko Marosi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.29. Marko Marosi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Marko Marosi - transfery
W trakcie kariery Marko Marosi zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Port Vale 2026 – obecnie
-
Tranmere Rovers 2026 – 2026
-
Port Vale 2025 – 2026
-
Cambridge United 2025 – 2025
-
Plymouth 2024 – 2025
-
Shrewsbury Town 2021 – 2024
-
Coventry City 2019 – 2021
-
Doncaster Rovers 2014 – 2019
-
Wigan Athletic U21 2013 – 2014

-
Barnoldswick Town do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Marko Marosi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 12.02.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 05.02.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 13.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 12.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 07.08.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Marko Marosi - forma
W ostatnich 5 meczach Marko Marosi zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Marko Marosi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Port Vale
4
Rochdale
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Port Vale
5
Manchester City U21
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
York City
2
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
21:00
|
Gillingham FC
1
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Port Vale
1
Chesterfield
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League Two, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Port Vale
1
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Port Vale
2
Mansfield Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
22 Wrz
20:00
|
Chesterfield
(4)
1
Port Vale
(3)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Port Vale
1
Exeter City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
13:30
|
Salford City
1
Port Vale
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Swindon Town
3
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 4. kolejka | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Grimsby Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
13:30
|
Milton Keynes Dons
3
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Cheltenham Town
1
Tranmere Rovers
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Chesterfield
1
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Tranmere Rovers
0
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Tranmere Rovers
0
Swindon Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Tranmere Rovers
0
Harrogate Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Fleetwood Town
0
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:45
|
Newport County
3
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Crewe Alexandra
2
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
21 Lut
16:00
|
Notts County
5
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Tranmere Rovers
0
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| League Two 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Tranmere Rovers
2
Crawley Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League Two 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Bolton
0
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Port Vale
5
Barnsley
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
11 Lis
2025
|
Port Vale
(2)
3
Fleetwood Town
(4)
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
11 Paź
2025
|
AFC Wimbledon
1
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Accrington Stanley
0
Port Vale
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Port Vale
0
Northampton Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Barnsley
0
Port Vale
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Port Vale
0
Arsenal
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Port Vale
2
Mansfield Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Exeter City
0
Port Vale
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Port Vale
2
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
Port Vale
4
Leeds United U21
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Reading
1
Port Vale
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Birmingham City
0
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Port Vale
0
Doncaster Rovers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Port Vale
1
Stevenage
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Burton Albion
0
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Blackpool
0
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
07 Sie
2025
|
Port Vale
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Rotherham United
2
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Cambridge United
3
Mansfield Town
2
|
40' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Bristol City
4
Plymouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Norwich City
6
Plymouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Plymouth
2
Watford
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Derby County
1
Plymouth
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Leeds United
3
Plymouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Plymouth
3
Preston North End
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Cardiff City
5
Plymouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Plymouth
2
Blackburn
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Burnley
1
Plymouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2024
|
Plymouth
3
Luton Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
West Bromwich Albion
1
Plymouth
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Plymouth
3
Sunderland
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Shrewsbury Town
1
Leyton Orient
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Charlton Athletic
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Kwi
2024
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Portsmouth
3
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
Shrewsbury Town
1
Oxford United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Shrewsbury Town
1
Carlisle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Shrewsbury Town
0
Exeter City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Port Vale
1
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Reading
2
Shrewsbury Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Shrewsbury Town
0
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Shrewsbury Town
1
Barnsley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Derby County
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Shrewsbury Town
1
Cambridge United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Northampton Town
0
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Shrewsbury Town
0
Stevenage
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Sty
2024
|
Shrewsbury Town
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Shrewsbury Town
3
Fleetwood Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Burton Albion
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Cheltenham Town
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Shrewsbury Town
0
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Wycombe
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Exeter City
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
18 Lis
2023
|
Blackpool
4
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Lis
2023
|
Shrewsbury Town
0
Bolton
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Wigan Athletic
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Barnsley
3
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Shrewsbury Town
1
Derby County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Cambridge United
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Shrewsbury Town
1
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Shrewsbury Town
0
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Leyton Orient
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
Shrewsbury Town
(4)
0
Brighton U21
(1)
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Shrewsbury Town
0
Bristol Rovers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
05 Wrz
2023
|
Forest Green Rovers
3
Shrewsbury Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Carlisle United
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Fleetwood Town
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Shrewsbury Town
0
Lincoln City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
15 Sie
2023
|
Shrewsbury Town
2
Burton Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Leeds United
2
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Shrewsbury Town
1
Cheltenham Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2023/2024 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Lincoln City
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Bolton
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
18 Kwi
2023
|
Shrewsbury Town
1
Plymouth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Shrewsbury Town
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Barnsley
2
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Charlton Athletic
6
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Shrewsbury Town
3
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Oxford United
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Shrewsbury Town
2
Forest Green Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
24 Sty
2023
|
Milton Keynes Dons
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Shrewsbury Town
1
Sunderland
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
01 Sty
2023
|
Shrewsbury Town
0
Fleetwood Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Shrewsbury Town
0
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Cambridge United
2
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Shrewsbury Town
2
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Shrewsbury Town
3
Peterborough
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lis
2022
|
Sheffield Wednesday
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Shrewsbury Town
0
Barnsley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Shrewsbury Town
1
Oxford United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Shrewsbury Town
2
York City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Fleetwood Town
0
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Forest Green Rovers
0
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Shrewsbury Town
0
Burnley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Shrewsbury Town
0
Ipswich Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Shrewsbury Town
0
Derby County
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Shrewsbury Town
0
Accrington Stanley
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Morecambe FC
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Charlton Athletic
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Kwi
2022
|
Shrewsbury Town
3
Doncaster Rovers
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Shrewsbury Town
1
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Shrewsbury Town
1
Lincoln City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Rotherham United
0
Shrewsbury Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Shrewsbury Town
0
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Wycombe
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
AFC Wimbledon
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Crewe Alexandra
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Sty
2022
|
Shrewsbury Town
1
Sheffield Wednesday
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Gru
2021
|
Shrewsbury Town
0
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Carlisle United
1
Shrewsbury Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Shrewsbury Town
1
Charlton Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Shrewsbury Town
1
Sunderland
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Paź
2021
|
Shrewsbury Town
3
Wolves U21
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Shrewsbury Town
1
Wycombe
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Sheffield Wednesday
1
Shrewsbury Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Accrington Stanley
1
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Morecambe FC
2
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Shrewsbury Town
0
Burton Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Coventry City
0
Preston North End
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
21 Kwi
2021
|
Stoke City
2
Coventry City
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Coventry City
2
Barnsley
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Coventry City
3
Bristol City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Queens Park Rangers
3
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Luton Town
2
Coventry City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Coventry City
1
Derby County
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
Cardiff City
3
Coventry City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Coventry City
0
Watford
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Coventry City
1
Nottingham Forest
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Lis
2020
|
Coventry City
0
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Middlesbrough
2
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Coventry City
0
Blackburn
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Coventry City
1
Swansea City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Ipswich Town
0
Coventry City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
25 Lut
2020
|
Coventry City
1
Rotherham United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
11 Sty
2020
|
Coventry City
1
Milton Keynes Dons
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
07 Gru
2019
|
Coventry City
1
Ipswich Town
1
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Coventry City
0
Accrington Stanley
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
26 Paź
2019
|
Peterborough
2
Coventry City
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
23 Paź
2019
|
Coventry City
2
Fleetwood Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
Milton Keynes Dons
0
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
13 Paź
2019
|
Coventry City
0
Tranmere Rovers
1
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
05 Paź
2019
|
Rotherham United
4
Coventry City
0
|
98' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
07 Wrz
2019
|
Coventry City
3
Blackpool
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Oxford United
3
Coventry City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Coventry City
1
Gillingham FC
0
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Coventry City
2
Bristol Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Bolton
0
Coventry City
0
|
91' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
17 Maj
2019
|
Charlton Athletic
(4)
2
Doncaster Rovers
(3)
3
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Doncaster Rovers
1
Charlton Athletic
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Doncaster Rovers
0
Crystal Palace
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Marko Marosi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54.
W ostatnich 10 meczach Marko Marosi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40.
W jakiej formie jest Marko Marosi?
Marko Marosi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.29). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Marko Marosi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marko Marosi rozegrał w barwach Port Vale w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 9 meczów, a w barwach Mansfield Town w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Marko Marosi - zarobki
Marko Marosi gra w Port Vale na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 109 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marko Marosi w Port Vale (2025/26)
| Rocznie | 109 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 299 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Marko Marosi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
109 tys. € |
| 2024/25 |
|
187 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
| 2022/23 |
|
120 tys. € |
| 2021/22 |
|
120 tys. € |
| 2020/21 |
|
156 tys. € |
Ile zarabia Marko Marosi?
Na podstawie kontraktu z Port Vale, Marko Marosi otrzymuje 109 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 9,1 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Marosi w listopadzie 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 299 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Marko Marosi - trofea
W trakcie kariery Marko Marosi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Marko Marosi
Jakie trofea zdobył Marko Marosi?
Marko Marosi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Coventry City — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Marko Marosi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marko Marosi wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marko Marosi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marko Marosi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 32 |
|
100 tys. € |
| 25.11.2025 | 32 |
|
150 tys. € |
| 17.06.2025 | 31 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2024 | 31 |
|
300 tys. € |
| 27.06.2024 | 30 |
|
325 tys. € |
| 26.12.2023 | 30 |
|
375 tys. € |
| 08.06.2023 | 29 |
|
400 tys. € |
| 04.04.2023 | 29 |
|
450 tys. € |
| 28.07.2022 | 28 |
|
450 tys. € |
| 29.06.2021 | 27 |
|
300 tys. € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
300 tys. € |
| 14.10.2020 | 26 |
|
500 tys. € |
| 04.08.2016 | 22 |
|
50 tys. € |
| 29.05.2016 | 22 |
|
50 tys. € |
| 15.10.2015 | 21 |
|
50 tys. € |
| 26.02.2015 | 21 |
|
50 tys. € |
| 03.09.2014 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marko Marosi?
Wycena Marko Marosi wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Marko Marosi wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.