Matte Smets jest piłkarzem występującym obecnie w KRC Genk. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matte Smets
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Matte Smets w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matte Smets wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.10, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matte Smets oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matte Smets w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matte Smets rozegrał w barwach Genku w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 620 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matte Smets
Pierwszy transfer Matte Smets w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Sint-Truidense VV do Genku za 2,3 miliona euro.
Ile zarabia Matte Smets?
Na podstawie kontraktu z KRC Genk, Matte Smets otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Smets w listopadzie 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Matte Smets ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matte Smets nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matte Smets to uraz stopy z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 28 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Matte Smets?
Matte Smets najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Matte Smets?
Wycena 22-letniego Matte Smets według stanu na czerwiec 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 13 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matte Smets?
Matte Smets urodził się 4 stycznia 2004 w Bilzen w Belgii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Matte Smets – statystyki
Szczegółowe statystyki Matte Smets w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział KRC Genk oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matte Smets vs. inni
Jakie statystyki ma Matte Smets w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matte Smets wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.10, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matte Smets oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Matte Smets – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matte Smets w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Matte Smets w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matte Smets rozegrał w barwach Genku w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 620 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Matte Smets – transfery
W trakcie kariery Matte Smets zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
KRC Genk 2024 – obecnie
-
Sint-Truidense VV 2022 – 2024
-
Sint-Truidense VV Youth 2021 – 2022

-
VV St. Truiden U18 2020 – 2021

-
VV St. Truiden Youth 2018 – 2020

-
KRC Genk Youth do 2018

Historia transferów Matte Smets
Pierwszy transfer Matte Smets w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Sint-Truidense VV do Genku za 2,3 miliona euro.
Matte Smets – forma
W ostatnich 5 meczach Matte Smets zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matte Smets 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Matte Smets 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.05 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Matte Smets?
Matte Smets jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.10). Jego dyspozycja słabnie.
Matte Smets – zarobki
Matte Smets gra w KRC Genk na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matte Smets w KRC Genk (2025/26)
| Rocznie | 350 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 959 € |
Ile zarabia Matte Smets?
Na podstawie kontraktu z KRC Genk, Matte Smets otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Smets w listopadzie 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Matte Smets – kontuzje
W trakcie kariery Matte Smets zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matte Smets
-
Uraz stopy
18.05.26 – 14.06.26 (28 dni)
KRC Genk opuszczone: 2 mecze
Czy Matte Smets ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matte Smets nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matte Smets to uraz stopy z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 28 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matte Smets – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matte Smets wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matte Smets na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matte Smets?
Wycena Matte Smets wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Matte Smets wyceniano na 13 mln €, a najniżej na 50 tys. €.