Matyas Tajti jest piłkarzem występującym obecnie w Csikszereda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matyas Tajti
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
14:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:00
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Matyas Tajti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matyas Tajti wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matyas Tajti oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matyas Tajti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matyas Tajti rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 195 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matyas Tajti
Pierwszy transfer Matyas Tajti w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Diosgyori VTK do Zagłębia Lubin za 350 tysięcy euro.
Czy Matyas Tajti ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Matyas Tajti nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matyas Tajti to uraz nogi z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matyas Tajti?
Matyas Tajti ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Matyas Tajti?
Matyas Tajti najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matyas Tajti?
Wycena 28-letniego Matyas Tajti według stanu na czerwiec 2023 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matyas Tajti?
Matyas Tajti urodził się 2 czerwca 1998 w Budapest na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Matyas Tajti - statystyki
Szczegółowe statystyki Matyas Tajti w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Csikszereda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matyas Tajti
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Matyas Tajti
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matyas Tajti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matyas Tajti wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matyas Tajti oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Matyas Tajti - transfery
W trakcie kariery Matyas Tajti zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 350 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Csikszereda 2026 – obecnie
-
Ujpest 2023 – 2026
-
Zalaegerszegi TE 2020 – 2023
-
Zagłębie Lubin 2019 – 2020
-
Diosgyori VTK 2018 – 2019
-
Malaga B 2016 – 2018
-
Barcelona U19 2015 – 2016
-
Barcelona U18 2014 – 2015

-
Puskás Akadémia FC U17 2013 – 2014

-
Videoton FC Fehérvár U17 2013 – 2013

-
Ferencvárosi TC Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matyas Tajti
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 05.02.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 28.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 10.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 19.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 07.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 22.01.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matyas Tajti
Pierwszy transfer Matyas Tajti w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Diosgyori VTK do Zagłębia Lubin za 350 tysięcy euro.
Matyas Tajti - forma
W ostatnich 5 meczach Matyas Tajti zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Matyas Tajti i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
14:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Cluj
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:00
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
17:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Craiova
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
20:00
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:00
|
Csikszereda
1
Dinamo Bucuresti
3
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:30
|
Uta Arad
5
Csikszereda
1
|
18' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
29 Sie
15:00
|
Csikszereda
2
CFR Cluj
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
17:30
|
FC Botosani
1
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
20 Sie
16:00
|
CSA Steaua Bucureşti
1
Csikszereda
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii | |||||||
|
15 Sie
17:30
|
Csikszereda
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
31 Lip
17:30
|
Arges Pitesti
1
Csikszereda
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
26 Lip
19:30
|
Csikszereda
0
FCSB
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
20 Lip
17:30
|
Corvinul Hunedoara
3
Csikszereda
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
16 Maj
17:30
|
Csikszereda
2
FC Botosani
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
08 Maj
17:00
|
Uta Arad
1
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
01 Maj
19:30
|
Csikszereda
1
FCSB
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
24 Kwi
16:30
|
AFC Hermannstadt
0
Csikszereda
0
|
20' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
18 Kwi
13:30
|
Csikszereda
3
Unirea Slobozia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
06 Kwi
16:30
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
21 Mar
16:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
1
|
22' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
14 Mar
17:15
|
Oţelul
2
Csikszereda
3
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
01 Mar
14:45
|
Petrolul Ploiesti
1
Csikszereda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
12:30
|
Nyiregyhaza
1
Ujpest
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Ujpest
2
Kazincbarcikai
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
MTK Budapest
3
Ujpest
4
|
68' |
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Ujpest
0
Zalaegerszegi TE
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Kisvarda FC
3
Ujpest
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Paks
1
Ujpest
3
|
70' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Ujpest
0
Gyori ETO FC
3
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Diosgyori VTK
1
Ujpest
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Debreceni VSC
5
Ujpest
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Ujpest
1
Ferencvaros
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Puskas Academy
0
Ujpest
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Ujpest
2
Nyiregyhaza
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Kazincbarcikai
2
Ujpest
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Ujpest
1
MTK Budapest
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Ujpest
1
Paks
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
24 Maj
2025
|
MTK Budapest
1
Ujpest
3
|
60' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Zalaegerszegi TE
0
Ujpest
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Ujpest
2
Gyori ETO FC
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Paks
6
Ujpest
1
|
35' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Nyiregyhaza
0
Ujpest
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Debreceni VSC
1
Ujpest
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
01 Gru
2024
|
Ujpest
0
Ferencvaros
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Fehérvár FC
0
Ujpest
1
|
70' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Ujpest
0
Paks
0
|
29' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
26 Paź
2024
|
MTK Budapest
4
Ujpest
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Ferencvaros
1
Ujpest
0
|
81' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
11 Sie
2024
|
Ujpest
4
Fehérvár FC
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Paks
2
Ujpest
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Ujpest
1
Puskas Academy
2
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2024/2025 | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Ferencvaros
2
Ujpest
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Ujpest
1
MTK Budapest
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Kisvarda FC
4
Ujpest
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Ujpest
1
Zalaegerszegi TE
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Paks
1
Ujpest
2
|
27' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Ujpest
2
Fehérvár FC
0
|
22' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Ujpest
1
Paks
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Mezokovesd-zsory
4
Ujpest
0
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Ujpest
1
Puskas Academy
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Ferencvaros
3
Ujpest
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Ujpest
5
Kecskeméti TE
3
|
89' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Ujpest
2
Diosgyori VTK
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Ujpest
0
MTK Budapest
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Zalaegerszegi TE
1
Diosgyori VTK
3
|
67' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Debreceni VSC
1
Zalaegerszegi TE
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2023/2024 | |||||||
|
03 Sie
2023
|
Zalaegerszegi TE
1
Osijek
2
|
68' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
27 Lip
2023
|
Osijek
1
Zalaegerszegi TE
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
26 Maj
2023
|
Zalaegerszegi TE
1
Paks
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Vasas
1
Zalaegerszegi TE
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
Zalaegerszegi TE
0
Kisvarda FC
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Ujpest
3
Zalaegerszegi TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Zalaegerszegi TE
1
Ferencvaros
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Budapest Honved
1
Zalaegerszegi TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Zalaegerszegi TE
2
Fehérvár FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
08 Lut
2023
|
Bekescsaba 1912
0
Zalaegerszegi TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2022/2023 | |||||||
|
05 Lut
2023
|
Zalaegerszegi TE
0
Mezokovesd-zsory
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Debreceni VSC
3
Zalaegerszegi TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
Kisvarda FC
0
Zalaegerszegi TE
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
30 Paź
2022
|
Ferencvaros
2
Zalaegerszegi TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
02 Wrz
2022
|
Mezokovesd-zsory
0
Zalaegerszegi TE
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
30 Sie
2022
|
Zalaegerszegi TE
4
Debreceni VSC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Ujpest
1
Zalaegerszegi TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
29 Lip
2022
|
Budapest Honved
0
Zalaegerszegi TE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Kisvarda FC
2
Zalaegerszegi TE
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Zalaegerszegi TE
0
Gyirmot SE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
04 Maj
2022
|
Ferencvaros
5
Zalaegerszegi TE
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Zalaegerszegi TE
2
MTK Budapest
3
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Zalaegerszegi TE
2
Paks
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
08 Kwi
2022
|
Zalaegerszegi TE
3
Budapest Honved
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Zalaegerszegi TE
0
Puskas Academy
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
06 Mar
2022
|
Zalaegerszegi TE
2
Fehérvár FC
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
Zalaegerszegi TE
1
Ferencvaros
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
04 Lut
2022
|
MTK Budapest
0
Zalaegerszegi TE
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Fehérvár FC
3
Zalaegerszegi TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
22 Paź
2021
|
Zalaegerszegi TE
2
Gyirmot SE
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Ferencvaros
1
Zalaegerszegi TE
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Zalaegerszegi TE
2
MTK Budapest
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
24 Wrz
2021
|
Zalaegerszegi TE
2
Paks
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
27 Sie
2021
|
Zalaegerszegi TE
1
Budapest Honved
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Debreceni VSC
1
Zalaegerszegi TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Ujpest
5
Zalaegerszegi TE
4
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Zalaegerszegi TE
0
Kisvarda FC
0
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Puskas Academy
1
Zalaegerszegi TE
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Paks
1
Zalaegerszegi TE
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
MTK Budapest
3
Zalaegerszegi TE
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
03 Mar
2021
|
Mezokovesd-zsory
2
Zalaegerszegi TE
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2021
|
Zalaegerszegi TE
0
Fehérvár FC
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
24 Lut
2021
|
Zalaegerszegi TE
2
Budapest Honved
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Zalaegerszegi TE
3
Ujpest
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
07 Lut
2021
|
Zalaegerszegi TE
1
Puskas Academy
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
31 Sty
2021
|
Zalaegerszegi TE
4
Paks
4
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2021
|
Budapest Honved
2
Zalaegerszegi TE
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
23 Gru
2020
|
Ujpest
3
Zalaegerszegi TE
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
Zalaegerszegi TE
2
MTK Budapest
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Zalaegerszegi TE
3
Mezokovesd-zsory
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Fehérvár FC
2
Zalaegerszegi TE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Zalaegerszegi TE
1
Kisvarda FC
2
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
06 Cze
2020
|
Zagłębie Lubin
3
Lech Poznań
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2019/2020 | |||||||
|
29 Maj
2020
|
Pogoń Szczecin
0
Zagłębie Lubin
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2019/2020 | |||||||
Podsumowanie formy Matyas Tajti
W ostatnich 10 meczach Matyas Tajti ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.06.
W jakiej formie jest Matyas Tajti?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ile meczów rozegrał Matyas Tajti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matyas Tajti rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 195 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Matyas Tajti - kontuzje
W trakcie kariery Matyas Tajti zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matyas Tajti
- Uraz nogi 02.11.15 – 11.11.15 (10 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Matyas Tajti ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Matyas Tajti nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matyas Tajti to uraz nogi z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matyas Tajti - trofea
W trakcie kariery Matyas Tajti zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matyas Tajti
Jakie trofea zdobył Matyas Tajti?
Matyas Tajti zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Zalaegerszegi TE — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Węgier — 1 raz.
Matyas Tajti - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matyas Tajti wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matyas Tajti na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matyas Tajti
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 06.06.2023 | 25 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2023 | 24 |
|
400 tys. € |
| 06.06.2022 | 24 |
|
400 tys. € |
| 06.01.2022 | 23 |
|
250 tys. € |
| 31.05.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 23.01.2021 | 22 |
|
200 tys. € |
| 27.07.2020 | 22 |
|
250 tys. € |
| 14.01.2020 | 21 |
|
250 tys. € |
| 06.08.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 04.01.2019 | 20 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matyas Tajti?
Wycena Matyas Tajti wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Matyas Tajti wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.