Mauro Lainez jest piłkarzem występującym obecnie w Tigres UANL. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mauro Lainez
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
00:00
|
CF Pachuca
3
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
04:10
|
UNAM Pumas
1
Tigres UANL
1
|
83' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
05:10
|
Tigres UANL
0
Club León
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mauro Lainez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mauro Lainez wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauro Lainez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauro Lainez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauro Lainez rozegrał w barwach Tigres UANL w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 786 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mauro Lainez
Pierwszy transfer Mauro Lainez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Club Tijuanie do Club Amériki za 3,5 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Mauro Lainez?
Mauro Lainez ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Mauro Lainez?
Mauro Lainez najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Lainez?
Wycena 30-letniego Mauro Lainez według stanu na maj 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauro Lainez?
Mauro Lainez urodził się 9 maja 1996 w Villahermosa w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Mauro Lainez - statystyki
Szczegółowe statystyki Mauro Lainez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Tigres UANL. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mauro Lainez
Mauro Lainez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mauro Lainez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mauro Lainez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mauro Lainez wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauro Lainez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mauro Lainez - transfery
W trakcie kariery Mauro Lainez zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tigres UANL 2026 – obecnie
-
Mazatlán 2024 – 2026
-
Club América 2023 – 2024
-
Club Querétaro 2023 – 2023
-
Club América 2023 – 2023
-
FC Juárez 2022 – 2023
-
Club América 2021 – 2022
-
Club Tijuana 2021 – 2021
-
Club América 2020 – 2021
-
Club Tijuana 2019 – 2020
-
Pachuca U19 2019 – 2019

-
Lobos BUAP 2018 – 2019

-
Pachuca U19 2018 – 2018

-
Club León 2017 – 2018
-
Pachuca U19 2017 – 2017

-
Mineros de Zacatecas 2015 – 2017
-
Pachuca U19 2014 – 2015

-
Titanes Tulancingo 2013 – 2014

-
Pachuca U17 2012 – 2013

-
CF Pachuca Jugend do 2012

Historia transferów Mauro Lainez
Pierwszy transfer Mauro Lainez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Club Tijuanie do Club Amériki za 3,5 miliona euro.
Mauro Lainez - forma
W ostatnich 5 meczach Mauro Lainez zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mauro Lainez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Mauro Lainez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Mauro Lainez?
Mauro Lainez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.59). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Mauro Lainez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauro Lainez rozegrał w barwach Tigres UANL w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 786 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Mauro Lainez - zarobki
Mauro Lainez gra w Tigres UANL na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 358 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mauro Lainez w Tigres UANL (2025/26)
| Rocznie | 358 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 30 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 981 € |
Mauro Lainez - trofea
W trakcie kariery Mauro Lainez zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mauro Lainez?
Mauro Lainez zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Club Américe — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Apertury Meksyku — 1 raz.
Mauro Lainez - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauro Lainez wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauro Lainez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Lainez?
Wycena Mauro Lainez wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Mauro Lainez wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.