Mihnea Radulescu
napastnik #18Mihnea Radulescu jest piłkarzem występującym obecnie w CSS Islla Te Nagh. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mihnea Radulescu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
16:30
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
26 Paź
19:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mihnea Radulescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mihnea Radulescu wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 1.44. Mihnea Radulescu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mihnea Radulescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mihnea Radulescu rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Rumunii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 210 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mihnea Radulescu
Pierwszy transfer Mihnea Radulescu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Petrolul Ploiesti do Universitatea Craiova za 400 tysięcy euro.
Czy Mihnea Radulescu ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mihnea Radulescu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihnea Radulescu to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 178 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mihnea Radulescu?
Mihnea Radulescu ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Mihnea Radulescu?
Mihnea Radulescu najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Mihnea Radulescu?
Wycena 21-letniego Mihnea Radulescu według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mihnea Radulescu?
Mihnea Radulescu urodził się 17 września 2005 w Ploiești w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Mihnea Radulescu - statystyki
Szczegółowe statystyki Mihnea Radulescu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CSS Islla Te Nagh oraz reprezentacja Rumunii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mihnea Radulescu
Atak
Obrona
Podania Mihnea Radulescu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mihnea Radulescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mihnea Radulescu wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 1.44. Mihnea Radulescu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mihnea Radulescu - transfery
W trakcie kariery Mihnea Radulescu zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitatea Craiova 2025 – obecnie
-
Petrolul Ploiesti 2024 – 2025
-
SCM Gloria Buzău 2024 – 2024
-
Petrolul Ploiesti 2023 – 2024
-
Petrolul Ploiesti U19 do 2023

Historia transferów Mihnea Radulescu
Pierwszy transfer Mihnea Radulescu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Petrolul Ploiesti do Universitatea Craiova za 400 tysięcy euro.
Mihnea Radulescu - forma
W ostatnich 5 meczach Mihnea Radulescu zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mihnea Radulescu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78.
W ostatnich 10 meczach Mihnea Radulescu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70.
W jakiej formie jest Mihnea Radulescu?
Mihnea Radulescu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.44). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Mihnea Radulescu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mihnea Radulescu rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Rumunii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 210 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Mihnea Radulescu - kontuzje
W trakcie kariery Mihnea Radulescu zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mihnea Radulescu
-
Uraz
05.10.25 – 31.03.26 (178 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 29 meczów
Czy Mihnea Radulescu ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mihnea Radulescu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihnea Radulescu to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 178 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mihnea Radulescu - trofea
W trakcie kariery Mihnea Radulescu zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mihnea Radulescu?
Mihnea Radulescu zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rumunii — 1 raz.
Mihnea Radulescu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mihnea Radulescu wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mihnea Radulescu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mihnea Radulescu?
Wycena Mihnea Radulescu wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Mihnea Radulescu wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.