Monday Etim jest piłkarzem występującym obecnie w Universitatea Craiova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Monday Etim
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz
19:30
|
Universitatea Craiova
5
FCSB
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
19:30
|
Corvinul Hunedoara
0
Universitatea Craiova
1
|
69' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
19:30
|
Universitatea Craiova
4
Universitatea Cluj
0
|
83' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Monday Etim w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Monday Etim wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.19, a skuteczność strzałów to 15,4%. Monday Etim oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Monday Etim w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Monday Etim rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 984 minuty. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Monday Etim
Pierwszy transfer Monday Etim w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Hillerød do Universitatea Craiova za 350 tysięcy euro.
Czy Monday Etim ma kontuzję?
Obecnie Monday Etim ma uraz — uraz — i pauzuje w Universitatea Craiova.
Najpoważniejszy uraz w karierze Monday Etim to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Monday Etim?
Monday Etim ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Monday Etim?
Monday Etim najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Monday Etim?
Wycena 27-letniego Monday Etim według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Monday Etim?
Monday Etim urodził się 4 grudnia 1998 w Calabar w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Monday Etim - statystyki
Szczegółowe statystyki Monday Etim w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitatea Craiova. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Monday Etim
Monday Etim vs. inni
Atak
Obrona
Podania Monday Etim
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Monday Etim w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Monday Etim wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.19, a skuteczność strzałów to 15,4%. Monday Etim oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Monday Etim - transfery
W trakcie kariery Monday Etim zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 350 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitatea Craiova 2025 – obecnie
-
Hillerød 2024 – 2025
-
FC Helsingor 2023 – 2024
-
Roskilde 2019 – 2023
-
Free Player 2018 – 2019

-
Rio Grande Valley 2018 – 2018

-
Free Player 2017 – 2018

-
Los Angeles FC 2017 – 2017
-
Orange County SC 2017 – 2017
-
Los Angeles FC 2017 – 2017
-
Montverde Academy do 2017

Historia transferów Monday Etim
Pierwszy transfer Monday Etim w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Hillerød do Universitatea Craiova za 350 tysięcy euro.
Monday Etim - forma
W ostatnich 5 meczach Monday Etim zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Monday Etim 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach Monday Etim 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.83.
W jakiej formie jest Monday Etim?
Monday Etim jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.19). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Monday Etim w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Monday Etim rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 984 minuty. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Monday Etim - kontuzje
W trakcie kariery Monday Etim zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Monday Etim
-
Uraz
pauzuje od 47 dni
19.09.26 (48 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 8 meczów
Czy Monday Etim ma kontuzję?
Obecnie Monday Etim ma uraz — uraz — i pauzuje w Universitatea Craiova.
Najpoważniejszy uraz w karierze Monday Etim to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Monday Etim - trofea
W trakcie kariery Monday Etim zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Monday Etim?
Monday Etim zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Rumunii — 1 raz.
Monday Etim - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Monday Etim wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Monday Etim na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Monday Etim?
Wycena Monday Etim wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Monday Etim wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 0 €.