Moussa Faty jest piłkarzem występującym obecnie w Dijon FCO. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Moussa Faty
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Moussa Faty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Moussa Faty wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.56, a skuteczność strzałów to 0,0%. Moussa Faty oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Moussa Faty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Moussa Faty rozegrał w barwach Dijon FCO w Ligue 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 488 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Moussa Faty?
Moussa Faty ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Moussa Faty?
Moussa Faty najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Moussa Faty?
Wycena 26-letniego Moussa Faty według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Moussa Faty?
Moussa Faty urodził się 13 lipca 2000 we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Moussa Faty – statystyki
Szczegółowe statystyki Moussa Faty w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dijon FCO. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Moussa Faty vs. inni
Jakie statystyki ma Moussa Faty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Moussa Faty wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.56, a skuteczność strzałów to 0,0%. Moussa Faty oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Moussa Faty – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Moussa Faty w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:2 | 34' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
4:2 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
3:2 | 46' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:3 | 82' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Maj
Koniec
|
Championnat National (Francja), 34. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Moussa Faty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Moussa Faty rozegrał w barwach Dijon FCO w Ligue 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 488 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Moussa Faty – transfery
W trakcie kariery Moussa Faty zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dijon FCO 2026 – obecnie
-
Le Puy Foot 2024 – 2026
-
FC Bergerac 2023 – 2024

-
Rodez Aveyron Football B 2022 – 2023

-
Colomiers 2020 – 2022

-
US Colomiers B 2019 – 2020

-
Colomiers U19 2018 – 2019

-
SC Balma U19 2018 – 2018

-
Colomiers U19 2017 – 2018

-
US Colomiers U17 2016 – 2017

-
US Colomiers Jugend 2015 – 2016

-
Blagnac FC Jugend 2015 – 2015

-
Toulouse FC Formation do 2015

Moussa Faty – forma
W ostatnich 5 meczach Moussa Faty zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,25. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Moussa Faty ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.25 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Moussa Faty ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.27 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Moussa Faty?
Moussa Faty jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.25 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.56). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Moussa Faty – trofea
W trakcie kariery Moussa Faty zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Moussa Faty?
Moussa Faty zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 4. ligi Francji — 1 raz.
Moussa Faty – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Moussa Faty wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Moussa Faty na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Moussa Faty?
Wycena Moussa Faty wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Moussa Faty wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.