Angelo Pelegrinelli Neto jest piłkarzem występującym obecnie w Vizela. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Neto
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
15:00
|
Vizela
0
Amarante
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
16 Sie
12:00
|
Portimonense
2
Vizela
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
19:45
|
FC Porto B
0
Leixões
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Neto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Neto wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.65. Neto oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Neto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Neto rozegrał w barwach Vizeli w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 132 minuty. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Czy Neto ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Neto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Neto to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Neto?
Neto ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Neto?
Neto najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Neto?
Wycena 35-letniego Neto według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Neto?
Neto urodził się 2 września 1991 w Junqueirópolis w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Neto - statystyki
Szczegółowe statystyki Neto w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vizela. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Neto
Angelo Pelegrinelli Neto vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Neto
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Neto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Neto wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.65. Neto oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Neto - transfery
W trakcie kariery Neto zmieniał klub 16 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vizela 2026 – obecnie
-
Leixões 2025 – 2026
-
Farense 2024 – 2025
-
Casa Pia 2022 – 2024
-
AD São Caetano (SP) 2021 – 2022

-
Juventude 2020 – 2021
-
AD São Caetano (SP) 2020 – 2020

-
Al Feiha 2019 – 2020
-
AD São Caetano (SP) 2019 – 2019

-
Moreirense 2016 – 2019
-
AD São Caetano (SP) 2015 – 2016

-
Penapolense 2014 – 2015

-
America-RN 2014 – 2014
-
Penapolense 2013 – 2014

-
America-RN 2013 – 2013
-
Penapolense 2012 – 2013

-
Clube Atlético Linense (SP) do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Neto
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 19.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 08.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 31.05.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.01.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 29.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 21.06.2020 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 07.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 11.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.01.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.10.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.04.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.10.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.09.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Neto - forma
W ostatnich 5 meczach Neto zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,89. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Neto i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
15:00
|
Vizela
0
Amarante
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
16 Sie
12:00
|
Portimonense
2
Vizela
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
19:45
|
FC Porto B
0
Leixões
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
19:00
|
Torreense
1
Leixões
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
22 Mar
16:30
|
Leixões
3
Paços de Ferreira
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
14 Mar
12:00
|
Académico Viseu
3
Leixões
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
08 Mar
15:00
|
Leixões
1
UD Leiria
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
28 Lut
12:00
|
Sporting CP B
0
Leixões
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:30
|
Farense
1
Leixões
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
30 Sty
19:45
|
Penafiel
0
Leixões
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:30
|
Leixões
0
Benfica B
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
17 Sty
12:00
|
Felgueiras 1932
0
Leixões
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
08 Sty
21:15
|
Lusitânia Lourosa
2
Leixões
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Leixões
1
CS Marítimo
4
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Leixões
2
FC Porto B
4
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Oliveirense
2
Leixões
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2025
|
Leixões
0
Chaves
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Leixões
1
Académico Viseu
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
UD Leiria
1
Leixões
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Leixões
0
Sporting CP B
4
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Vizela
2
Leixões
0
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Leixões
0
Farense
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Feirense
2
Leixões
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Leixões
3
Penafiel
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Benfica B
1
Leixões
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Leixões
3
Felgueiras 1932
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Farense
1
Santa Clara
2
|
66' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Vitória Guimarães
1
Farense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
07 Kwi
2025
|
Farense
0
Casa Pia
0
|
81' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
2025
|
SL Benfica
3
Farense
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Farense
0
SC Braga
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Farense
0
Gil Vicente
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Boavista
1
Farense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Arouca
1
Farense
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
20 Paź
2024
|
Sanjoanense
2
Farense
4
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
30 Wrz
2024
|
AVS Futebol
0
Farense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
FC Porto
2
Farense
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Nacional Madeira
2
Farense
0
|
52' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Farense
0
Sporting CP
5
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Rio Ave
1
Farense
0
|
64' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2024
|
Farense
1
Moreirense
2
|
88' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
12 Maj
2024
|
Casa Pia
0
Moreirense
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Casa Pia
3
Chaves
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
Portimonense
2
Casa Pia
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
08 Kwi
2024
|
Casa Pia
0
Estoril Praia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Casa Pia
0
SL Benfica
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
Casa Pia
1
Arouca
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
11 Lut
2024
|
Rio Ave
1
Casa Pia
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
05 Lut
2024
|
Casa Pia
0
Boavista
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
29 Sty
2024
|
Sporting CP
8
Casa Pia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
30 Gru
2023
|
Casa Pia
1
SC Braga
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
FC Porto
3
Casa Pia
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Nacional Madeira
(6)
0
Casa Pia
(5)
0
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
10 Lis
2023
|
Estoril Praia
4
Casa Pia
0
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Casa Pia
0
Vizela
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
01 Lis
2023
|
SC Braga
1
Casa Pia
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
SL Benfica
1
Casa Pia
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
Casa Pia
0
Estrela Amadora
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
02 Paź
2023
|
Gil Vicente
2
Casa Pia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
28 Wrz
2023
|
Casa Pia
2
Nacional Madeira
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Farense
0
Casa Pia
3
|
56' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
05 Maj
2023
|
Casa Pia
1
Portimonense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Chaves
1
Casa Pia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
21 Kwi
2023
|
Casa Pia
0
SC Braga
1
|
78' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Rio Ave
1
Casa Pia
1
|
68' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
Casa Pia
3
Sporting CP
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Vizela
3
Casa Pia
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
13 Mar
2023
|
Famalicão
1
Casa Pia
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Casa Pia
0
Vitória Guimarães
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
03 Gru
2022
|
Casa Pia
0
SC Braga
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
SC Braga
0
Casa Pia
1
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Casa Pia
0
Vizela
1
|
16' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Paços de Ferreira
2
Casa Pia
3
|
31' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Casa Pia
0
Arouca
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
29 Sie
2022
|
Vitória Guimarães
0
Casa Pia
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Casa Pia
2
Boavista
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
07 Sie
2022
|
Santa Clara
0
Casa Pia
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Rio Ave
1
Casa Pia
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Varzim
1
Casa Pia
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
08 Mar
2022
|
Casa Pia
3
Mafra
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
SC Covilha
0
Casa Pia
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
19 Gru
2021
|
Casa Pia
0
Rio Ave
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Casa Pia
2
Académica Coimbra
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Casa Pia
1
Chaves
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Valadares Gaia FC
1
Casa Pia
3
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Guarani Campinas
0
Juventude
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
22 Sty
2021
|
Juventude
2
Figueirense
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Avai
5
Juventude
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
06 Sty
2021
|
Cuiaba
1
Juventude
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
22 Gru
2020
|
Operario-PR
3
Juventude
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
18 Gru
2020
|
Juventude
1
CSA
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Juventude
1
Chapecoense-SC
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
CRB
0
Juventude
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
Juventude
1
Guarani Campinas
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
24 Sie
2020
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Feiha
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
14 Sie
2020
|
Al Feiha
1
Al Shabab (KSA)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
11 Mar
2020
|
Al Feiha
0
Abha
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
28 Lut
2020
|
Al Feiha
3
Al Raed
1
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
24 Sty
2020
|
Al Feiha
2
Al Taawon
2
|
96' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
22 Lis
2019
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Feiha
1
|
88' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
31 Paź
2019
|
Al Feiha
1
Al Ettifaq
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
25 Paź
2019
|
Al Feiha
3
Al Fateh
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
20 Paź
2019
|
Abha
1
Al Feiha
1
|
51' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Al Hilal
1
Al Feiha
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
29 Sie
2019
|
Al Feiha
2
Al Hazm
1
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Saudi Pro League 2019/2020 | |||||||
|
19 Maj
2019
|
Moreirense
1
Vitória Guimarães
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
10 Maj
2019
|
Aves
0
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
03 Maj
2019
|
Moreirense
1
Rio Ave
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
13 Kwi
2019
|
Santa Clara
1
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Moreirense
0
SL Benfica
4
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
CS Marítimo
3
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Moreirense
1
Vitoria Setubal
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Moreirense
2
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
08 Lut
2019
|
Moreirense
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
04 Lut
2019
|
Belenenses SAD
0
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Sty
2019
|
Moreirense
2
Nacional Madeira
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
02 Sty
2019
|
Rio Ave
1
Moreirense
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
09 Gru
2018
|
Moreirense
0
Santa Clara
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
01 Gru
2018
|
SC Braga
2
Moreirense
0
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
02 Lis
2018
|
SL Benfica
1
Moreirense
3
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
06 Paź
2018
|
Vitoria Setubal
3
Moreirense
0
|
54' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
23 Wrz
2018
|
CD Tondela
2
Moreirense
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
27 Sie
2018
|
Moreirense
1
Belenenses SAD
1
|
69' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Nacional Madeira
1
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
Moreirense
2
Rio Ave
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
09 Kwi
2018
|
Moreirense
1
Boavista
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
18 Mar
2018
|
Moreirense
2
Belenenses SAD
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
09 Mar
2018
|
SC Braga
3
Moreirense
0
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
26 Lut
2018
|
Sporting CP
1
Moreirense
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Moreirense
0
Chaves
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
12 Lut
2018
|
Moreirense
1
Estoril Praia
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
04 Lut
2018
|
CD Tondela
1
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
15 Sty
2018
|
Moreirense
2
Vitoria Setubal
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
07 Sty
2018
|
Moreirense
0
SL Benfica
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
18 Gru
2017
|
Moreirense
2
Vitória Guimarães
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
08 Gru
2017
|
Rio Ave
2
Moreirense
1
|
81' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
02 Gru
2017
|
Moreirense
1
CS Marítimo
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Boavista
1
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
Moreirense
1
Portimonense
1
|
65' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
18 Wrz
2017
|
Chaves
3
Moreirense
0
|
35' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Moreirense
0
CD Tondela
3
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
12 Maj
2017
|
Belenenses SAD
1
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
24 Kwi
2017
|
Moreirense
0
Chaves
0
|
71' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
17 Kwi
2017
|
Nacional Madeira
0
Moreirense
1
|
71' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
02 Kwi
2017
|
Vitoria Setubal
2
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Moreirense
1
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
17 Gru
2016
|
Moreirense
1
Arouca
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
10 Gru
2016
|
Chaves
2
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
04 Gru
2016
|
Moreirense
3
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
27 Lis
2016
|
SL Benfica
3
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
06 Lis
2016
|
Moreirense
1
Vitoria Setubal
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
23 Paź
2016
|
Moreirense
1
Rio Ave
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
10 Wrz
2016
|
Sporting CP
3
Moreirense
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
28 Sie
2016
|
Moreirense
0
CS Marítimo
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
21 Sie
2016
|
Feirense
0
Moreirense
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Neto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.89 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Neto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.89 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Neto?
Neto jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.89 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.65).
Ile meczów rozegrał Neto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Neto rozegrał w barwach Vizeli w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 132 minuty. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Neto - zarobki
Neto gra w Vizela na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 203 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Neto w Vizela (2024/25)
| Rocznie | 203 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 17 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 555 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Neto w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
203 tys. € |
| 2023/24 |
|
233 tys. € |
| 2022/23 |
|
233 tys. € |
| 2018/19 |
|
80 tys. € |
| 2017/18 |
|
85 tys. € |
| 2016/17 |
|
61 tys. € |
Neto - kontuzje
W trakcie kariery Neto zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Neto
-
Uraz
14.01.25 – 09.03.25 (55 dni)
Farense opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.01.23 – 29.01.23 (23 dni)
Casa Pia opuszczone: 4 mecze
Czy Neto ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Neto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Neto to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Neto - trofea
W trakcie kariery Neto zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Neto
Jakie trofea zdobył Neto?
Neto zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Moreirense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Portugalskiej — 1 raz.
Neto - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Neto wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Neto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Neto
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 29.05.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 18.12.2024 | 33 |
|
250 tys. € |
| 05.06.2024 | 32 |
|
250 tys. € |
| 26.12.2023 | 32 |
|
250 tys. € |
| 15.06.2023 | 31 |
|
250 tys. € |
| 31.10.2022 | 31 |
|
250 tys. € |
| 26.06.2022 | 30 |
|
250 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
800 tys. € |
| 06.01.2020 | 28 |
|
1 mln € |
| 06.06.2019 | 27 |
|
900 tys. € |
| 10.01.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 12.06.2018 | 26 |
|
700 tys. € |
| 06.02.2018 | 26 |
|
700 tys. € |
| 25.06.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2017 | 25 |
|
300 tys. € |
| 28.07.2016 | 24 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Neto?
Wycena Neto wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Neto wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 75 tys. €.