Niall Huggins jest piłkarzem występującym obecnie w Wycombe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Niall Huggins
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Kwi
16:00
|
Lincoln City
4
Wycombe
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Wycombe
0
Blackpool
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Huddersfield Town
3
Wycombe
3
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Niall Huggins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Niall Huggins wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.63, a skuteczność strzałów to 33,3%. Niall Huggins oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Niall Huggins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Niall Huggins rozegrał w barwach Wycombe w EFL Trophy 3 mecze, w FA Cup 1 mecz, w League One 26 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Sunderlandu w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 141 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Niall Huggins ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Niall Huggins nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Niall Huggins to operacja kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 365 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Niall Huggins?
Niall Huggins najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Niall Huggins?
Wycena 25-letniego Niall Huggins według stanu na październik 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Niall Huggins?
Niall Huggins urodził się 18 grudnia 2000 w York w Anglii, ma narodowość walijską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Niall Huggins - statystyki
Szczegółowe statystyki Niall Huggins w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wycombe oraz reprezentacja Walii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Niall Huggins
Niall Huggins vs. inni
Atak
Obrona
Podania Niall Huggins
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Niall Huggins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Niall Huggins wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.63, a skuteczność strzałów to 33,3%. Niall Huggins oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Niall Huggins - transfery
W trakcie kariery Niall Huggins zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sunderland 2026 – 2026
-
Wycombe 2025 – 2026
-
Sunderland 2021 – 2025
-
Leeds United U23 2019 – 2021

-
Leeds United U18 do 2019

Niall Huggins - forma
W ostatnich 5 meczach Niall Huggins zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Niall Huggins 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36.
W ostatnich 10 meczach Niall Huggins 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.33.
W jakiej formie jest Niall Huggins?
Niall Huggins jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.63). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Niall Huggins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Niall Huggins rozegrał w barwach Wycombe w EFL Trophy 3 mecze, w FA Cup 1 mecz, w League One 26 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Sunderlandu w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 141 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Niall Huggins - zarobki
Niall Huggins gra w Wycombe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 156 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Niall Huggins w Wycombe (2025/26)
| Rocznie | 156 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 427 € |
Niall Huggins - kontuzje
W trakcie kariery Niall Huggins zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 85 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Niall Huggins
-
Operacja kolana
30.06.24 – 29.06.25 (365 dni)
Sunderland opuszczone: 51 meczów
-
Operacja kolana
22.12.23 – 29.06.24 (191 dni)
Sunderland opuszczone: 24 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.11.21 – 02.01.22 (44 dni)
Sunderland opuszczone: 10 meczów
Czy Niall Huggins ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Niall Huggins nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Niall Huggins to operacja kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 365 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Niall Huggins - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Niall Huggins wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Niall Huggins na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Niall Huggins?
Wycena Niall Huggins wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Niall Huggins wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.