Nikola Stevanović jest piłkarzem występującym obecnie w Universitatea Craiova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nikola Stevanović
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
Universitatea Craiova
2
Egnatia
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Konferencji, 3. runda | |||||||
|
01 Lis
16:30
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
26 Paź
19:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nikola Stevanović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nikola Stevanović wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 11,1%. Nikola Stevanović oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nikola Stevanović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nikola Stevanović rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 915 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nikola Stevanović
Pierwszy transfer Nikola Stevanović w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Radnicki NIS do FC Ingolstadt 04 za 100 tysięcy euro.
Czy Nikola Stevanović ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nikola Stevanović nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nikola Stevanović to złamanie kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 119 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nikola Stevanović?
Nikola Stevanović ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Nikola Stevanović?
Nikola Stevanović najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Nikola Stevanović?
Wycena 28-letniego Nikola Stevanović według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nikola Stevanović?
Nikola Stevanović urodził się 13 września 1998 w Niš w Serbii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Nikola Stevanović - statystyki
Szczegółowe statystyki Nikola Stevanović w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitatea Craiova. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nikola Stevanović
Nikola Stevanović vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nikola Stevanović
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nikola Stevanović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nikola Stevanović wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 11,1%. Nikola Stevanović oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Nikola Stevanović - transfery
W trakcie kariery Nikola Stevanović zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitatea Craiova 2025 – obecnie
-
Oţelul 2024 – 2025
-
Napredak 2023 – 2024
-
FC Ingolstadt 04 2022 – 2023
-
Radnicki NIS 2019 – 2022
-
Dinamo Vranje 2018 – 2019

-
Radnicki NIS 2015 – 2018
-
Radnicki Nis U19 do 2015

Historia transferów Nikola Stevanović
Pierwszy transfer Nikola Stevanović w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Radnicki NIS do FC Ingolstadt 04 za 100 tysięcy euro.
Nikola Stevanović - forma
W ostatnich 5 meczach Nikola Stevanović zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nikola Stevanović 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.65, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82.
W ostatnich 10 meczach Nikola Stevanović 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.16.
W jakiej formie jest Nikola Stevanović?
Nikola Stevanović jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.73). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Nikola Stevanović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nikola Stevanović rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 915 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Nikola Stevanović - zarobki
Nikola Stevanović gra w Universitatea Craiova na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 75 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nikola Stevanović w Universitatea Craiova (2021/22)
| Rocznie | 75 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 207 € |
Nikola Stevanović - kontuzje
W trakcie kariery Nikola Stevanović zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nikola Stevanović
-
Złamanie kostki
03.03.23 – 29.06.23 (119 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 15 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.08.19 – 27.08.19 (15 dni)
Radnicki NIS opuszczone: 2 mecze
Czy Nikola Stevanović ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Nikola Stevanović nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nikola Stevanović to złamanie kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 119 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nikola Stevanović - trofea
W trakcie kariery Nikola Stevanović zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nikola Stevanović?
Nikola Stevanović zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rumunii — 1 raz.
Nikola Stevanović - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nikola Stevanović wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nikola Stevanović na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nikola Stevanović?
Wycena Nikola Stevanović wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Nikola Stevanović wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.