Ognjen Mimović jest piłkarzem występującym obecnie w Fenerbahce. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ognjen Mimović
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
18:45
|
Fenerbahce
3
Liverpool
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
31 Paź
17:00
|
Fenerbahce
1
Göztepe
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 10. kolejka | |||||||
|
20 Paź
18:45
|
Fenerbahce
2
Slavia Praga
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Mistrzów, 3. runda | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ognjen Mimović w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ognjen Mimović wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.41. Ognjen Mimović oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ognjen Mimović w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ognjen Mimović rozegrał w barwach Fenerbahce w Super Lig (Turcja) 1 mecz, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Serbii. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 131 minut. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ognjen Mimović
Pierwszy transfer Ognjen Mimović w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z FK Crvenej zvezdy do Fenerbahce za 6,7 miliona euro.
Ile zarabia Ognjen Mimović?
Na podstawie kontraktu z Fenerbahce, Ognjen Mimović otrzymuje 1,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 116,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mimović w listopadzie 2026 to 26,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Ognjen Mimović ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Ognjen Mimović nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ognjen Mimović to stłuczenie z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ognjen Mimović?
Ognjen Mimović ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serbii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FK Crveną zvezdą — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ognjen Mimović?
Ognjen Mimović najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Ognjen Mimović?
Wycena 22-letniego Ognjen Mimović według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ognjen Mimović?
Ognjen Mimović urodził się 17 sierpnia 2004 w Gornji Milanovac w Serbii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Ognjen Mimović - statystyki
Szczegółowe statystyki Ognjen Mimović w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fenerbahce oraz reprezentacja Serbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ognjen Mimović
Ognjen Mimović vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ognjen Mimović
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ognjen Mimović w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ognjen Mimović wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.41. Ognjen Mimović oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ognjen Mimović - transfery
W trakcie kariery Ognjen Mimović zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fenerbahce 2026 – obecnie
-
Pafos 2025 – 2026
-
Fenerbahce 2025 – 2025
-
Zenit 2025 – 2025
-
Fenerbahce 2025 – 2025
-
FK Crvena zvezda 2023 – 2025
-
Crvena zvezda U19 2023 – 2023

-
OFK Belgrad 2023 – 2023
-
Crvena zvezda U19 2021 – 2023

-
Red Star Belgrade U17 2021 – 2021

-
Graficar U17 2020 – 2021

-
Red Star Belgrade U17 2020 – 2020

-
FK Metalac Gornji Milanovac U17 do 2020

Historia transferów Ognjen Mimović
Pierwszy transfer Ognjen Mimović w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z FK Crvenej zvezdy do Fenerbahce za 6,7 miliona euro.
Ognjen Mimović - forma
W ostatnich 5 meczach Ognjen Mimović zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Podsumowanie formy Ognjen Mimović
W ostatnich 10 meczach Ognjen Mimović ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.29.
W jakiej formie jest Ognjen Mimović?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ile meczów rozegrał Ognjen Mimović w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ognjen Mimović rozegrał w barwach Fenerbahce w Super Lig (Turcja) 1 mecz, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Serbii. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 131 minut. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Ognjen Mimović - zarobki
Ognjen Mimović gra w Fenerbahce na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ognjen Mimović w Fenerbahce (2024/25)
| Rocznie | 1,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 116 tys. € |
| Tygodniowo | 27 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
Ile zarabia Ognjen Mimović?
Na podstawie kontraktu z Fenerbahce, Ognjen Mimović otrzymuje 1,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 116,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mimović w listopadzie 2026 to 26,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Ognjen Mimović - kontuzje
W trakcie kariery Ognjen Mimović zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ognjen Mimović
-
Braki w przygotowaniu
30.10.24 – 19.11.24 (21 dni)
FK Crvena zvezda opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
18.09.24 – 30.10.24 (43 dni)
FK Crvena zvezda opuszczone: 9 meczów
Czy Ognjen Mimović ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Ognjen Mimović nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ognjen Mimović to stłuczenie z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ognjen Mimović - trofea
W trakcie kariery Ognjen Mimović zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ognjen Mimović?
Ognjen Mimović zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FK Crvenej zvezde — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serbii — 2 razy.
Ognjen Mimović - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ognjen Mimović wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ognjen Mimović na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ognjen Mimović?
Wycena Ognjen Mimović wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Ognjen Mimović wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 75 tys. €.