Oleg Reabciuk jest piłkarzem występującym obecnie w RSC Anderlecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Oleg Reabciuk
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Oleg Reabciuk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oleg Reabciuk wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oleg Reabciuk oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oleg Reabciuk w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Oleg Reabciuk rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Mołdawii. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 615 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Oleg Reabciuk
Pierwszy transfer Oleg Reabciuk w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Paços de Ferreira do Olympiakos za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Oleg Reabciuk było przejście z Olympiakos do Spartak Moscow w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Czy Oleg Reabciuk ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Oleg Reabciuk nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oleg Reabciuk to braki w przygotowaniu z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Oleg Reabciuk?
Oleg Reabciuk ma na koncie 8 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Piłkarz roku — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Olympiakos — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Oleg Reabciuk?
Oleg Reabciuk najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Oleg Reabciuk?
Wycena 28-letniego Oleg Reabciuk według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oleg Reabciuk?
Oleg Reabciuk urodził się 16 stycznia 1998 w Ialoveni w Mołdawii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Oleg Reabciuk – statystyki
Szczegółowe statystyki Oleg Reabciuk w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RSC Anderlecht oraz reprezentacja Mołdawii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Oleg Reabciuk
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Oleg Reabciuk
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Oleg Reabciuk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oleg Reabciuk wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oleg Reabciuk oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Oleg Reabciuk – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oleg Reabciuk w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Oleg Reabciuk
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
Koniec
|
Liga Europy, 4. runda
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
1:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Oleg Reabciuk w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Oleg Reabciuk rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Mołdawii. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 615 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Oleg Reabciuk – transfery
W trakcie kariery Oleg Reabciuk zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RSC Anderlecht 2026 – obecnie
-
Spartak Moscow 2023 – 2026
-
Olympiakos 2020 – 2023
-
Paços de Ferreira 2019 – 2020
-
FC Porto B 2017 – 2019
-
Porto U19 2016 – 2017
-
Belenenses U19 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Oleg Reabciuk
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 06.08.2023 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 11.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Oleg Reabciuk
Pierwszy transfer Oleg Reabciuk w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Paços de Ferreira do Olympiakos za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Oleg Reabciuk było przejście z Olympiakos do Spartak Moscow w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Oleg Reabciuk – forma
W ostatnich 5 meczach Oleg Reabciuk zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Oleg Reabciuk i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Red Bull Salzburg
0
Liga Europy, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
4
KVC Westerlo
1
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
KAA Gent
4
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
0
RSC Anderlecht
3
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
RSC Anderlecht
0
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cercle Brugge
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Mołdawia
0
Słowacja
4
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kazachstan
1
Mołdawia
2
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Mołdawia
1
Wyspy Owcze
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Mołdawia
0
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Lyon
2
Liga Europy, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Karne
|
Spartak Moscow
(4)
1
FC Krasnodar
(3)
1
Puchar Rosji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Makhachkala
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Rubin
1
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Akhmat
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Karne
|
Zenit
(6)
0
Spartak Moscow
(7)
0
Puchar Rosji, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
FC Orenburg
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
0
Puchar Rosji, półfinał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Zenit
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Akron
3
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Dynamo
5
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Sochi
2
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Baltika
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lokomotiv
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Mołdawia
0
Włochy
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Akhmat
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Lokomotiv
1
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Makhachkala
1
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Rostov
1
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Estonia
1
Mołdawia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Rostov
2
Puchar Rosji, 4. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Norwegia
11
Mołdawia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Mołdawia
0
Izrael
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Sochi
1
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Nizhny Novgorod
0
Puchar Rosji, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rubin
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
2
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Karne
|
Spartak Moscow
(3)
1
Makhachkala
(4)
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lokomotiv
4
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Akron
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Rostov
0
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, 1. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Baltika
3
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Makhachkala
0
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Włochy
2
Mołdawia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Rostov
2
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Fakel
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Dynamo
1
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Ural
0
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Makhachkala
2
Priemjer-Liga
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Rostov
0
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mołdawia
2
Estonia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mołdawia
0
Norwegia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Akron
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Krasnodar
0
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
5
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nizhny Novgorod
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Makhachkala
0
Spartak Moscow
1
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
0
FC Krasnodar
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Malta
1
Mołdawia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Mołdawia
2
Andora
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
3
FC Rostov
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Lokomotiv
3
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Krylia Sovetov
1
Puchar Rosji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Makhachkala
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Mołdawia
2
Malta
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Rubin
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Zenit
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Khimki
1
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Mołdawia
0
Ukraina
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Rubin
1
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Rostov
1
Spartak Moscow
5
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
FC Sochi
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Zenit
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Akhmat
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Baltika
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Rostov
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Krasnodar
3
Puchar Rosji
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Fakel
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Szwecja
3
Mołdawia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Dynamo
3
Spartak Moscow
0
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Sochi
0
Priemjer-Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Dynamo
1
Puchar Rosji
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Olympiakos
1
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
AEK Ateny
0
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
5
Volos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Aris Saloniki
2
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
1
AEK Ateny
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
2
AEK Ateny
1
Puchar Grecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Panathinaikos
2
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Volos
0
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
AEK Ateny
1
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Olympiakos
6
APO Levadiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
PAOK
0
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Olympiakos
2
OFI Kreta
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Atromitos
1
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Olympiakos
1
Aris Saloniki
0
Puchar Grecji
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Olympiakos
4
Atromitos
1
Puchar Grecji
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Mołdawia
1
Azerbejdżan
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Olympiakos
0
AEK Ateny
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Olympiakos
0
Nantes
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Olympiakos
2
PAS Lamia
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Freiburg
1
Olympiakos
1
Liga Europy
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Panaitolikos
0
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Karabach Agdam
0
Olympiakos
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
1
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Olympiakos
2
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Olympiakos
1
Volos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Karne
|
Olympiakos
(3)
1
Apoel Nikozja
(1)
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
11 Sie
Karne
|
Slovan Bratysława
(3)
2
Olympiakos
(4)
2
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Maccabi Haifa
1
Olympiakos
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Andora
0
Mołdawia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Liechtenstein
0
Mołdawia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Olympiakos
1
PAOK
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Olympiakos
1
Panathinaikos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
PAOK
1
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Olympiakos
3
PAS Giannina
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Panathinaikos
1
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympiakos
2
Aris Saloniki
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Atalanta
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Volos
0
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Ionikos Nikaia
0
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Olympiakos
3
Panaitolikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Olympiakos
2
PAS Giannina
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Apollon Smirnis
0
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Olympiakos
1
PAS Lamia
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Atromitos
0
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
OFI Kreta
1
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympiakos
2
Volos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Olympiakos
1
Ionikos Nikaia
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Olympiakos
2
PAOK
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Izrael
2
Mołdawia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Olympiakos
0
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
0
Olympiakos
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
PAS Lamia
1
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympiakos
0
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Wyspy Owcze
2
Mołdawia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Szkocja
1
Mołdawia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Mołdawia
0
Austria
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Olympiakos
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Karne
|
Ludogorets Razgrad
(4)
2
Olympiakos
(1)
2
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Olympiakos
1
Ludogorets Razgrad
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Olympiakos
1
Neftchi Baku
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Olympiakos
2
AEK Ateny
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Mołdawia
1
Izrael
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Olympiakos
1
Aris Saloniki
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympiakos
4
PSV Eindhoven
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Panathinaikos
2
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Olympiakos
2
Aris Saloniki
1
Puchar Grecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Olympiakos
3
OFI Kreta
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Olympiakos
3
Panaitolikos
0
Puchar Grecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Olympiakos
3
PAOK
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
PAOK
1
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Panaitolikos
1
Olympiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Asteras
0
Olympiakos
4
Superleague Ellada (Grecja)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Sporting CP
3
Paços de Ferreira
0
Puchar Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Mołdawia
0
Grecja
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Mołdawia
0
Rosja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Paços de Ferreira
3
FC Porto
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Grecja
2
Mołdawia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Włochy
6
Mołdawia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Portimonense
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Gil Vicente
3
Paços de Ferreira
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Portimonense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Moreirense
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Paços de Ferreira
1
SC Braga
5
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Vitoria Setubal
2
Paços de Ferreira
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Paços de Ferreira
1
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Famalicão
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
CS Marítimo
3
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Famalicão
1
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Portimonense
0
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Vitoria Setubal
3
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Paços de Ferreira
1
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Belenenses SAD
1
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Famalicão
4
Paços de Ferreira
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boavista
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Oleg Reabciuk 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10.
W ostatnich 10 meczach Oleg Reabciuk 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70.
W jakiej formie jest Oleg Reabciuk?
Oleg Reabciuk jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.19). Jego dyspozycja słabnie.
Oleg Reabciuk – zarobki
Oleg Reabciuk gra w RSC Anderlecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oleg Reabciuk w RSC Anderlecht (2025/26)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 150 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Oleg Reabciuk w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,8 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
140 tys. € |
| 2019/20 |
|
80 tys. € |
Oleg Reabciuk – kontuzje
W trakcie kariery Oleg Reabciuk zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Oleg Reabciuk
-
Braki w przygotowaniu
31.08.26 – 20.09.26 (21 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
23.08.24 – 01.09.24 (10 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
07.11.21 – 15.11.21 (9 dni)
Mołdawia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.07.21 – 31.07.21 (8 dni)
Olympiakos opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.07.19 – 12.08.19 (13 dni)
Paços de Ferreira opuszczone: 2 mecze
Czy Oleg Reabciuk ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Oleg Reabciuk nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oleg Reabciuk to braki w przygotowaniu z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Oleg Reabciuk – trofea
W trakcie kariery Oleg Reabciuk zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Oleg Reabciuk
Jakie trofea zdobył Oleg Reabciuk?
Oleg Reabciuk zdobył w karierze 8 trofeów — 5 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Olympiakos — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Piłkarz roku — 3 razy.
Oleg Reabciuk – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oleg Reabciuk wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oleg Reabciuk na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Oleg Reabciuk
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 15.12.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 17.09.2025 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 03.06.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 11.12.2024 | 26 |
|
4 mln € |
| 03.06.2024 | 26 |
|
4 mln € |
| 12.12.2023 | 25 |
|
5 mln € |
| 04.10.2023 | 25 |
|
5 mln € |
| 21.05.2023 | 25 |
|
4 mln € |
| 06.11.2022 | 24 |
|
4 mln € |
| 08.06.2022 | 24 |
|
4 mln € |
| 31.10.2021 | 23 |
|
3 mln € |
| 29.05.2021 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 29.12.2020 | 22 |
|
2 mln € |
| 16.08.2020 | 22 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2019 | 21 |
|
900 tys. € |
| 28.06.2019 | 21 |
|
750 tys. € |
| 11.02.2019 | 21 |
|
550 tys. € |
| 28.06.2018 | 20 |
|
350 tys. € |
| 22.02.2018 | 20 |
|
50 tys. € |
| 07.09.2017 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Oleg Reabciuk?
Wycena Oleg Reabciuk wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Oleg Reabciuk wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.