Renārs Varslavāns jest piłkarzem występującym obecnie w Riga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Renars Varslavans
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Maj
16:30
|
BFC Daugavpils
1
Riga
3
|
71' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Virsliga (Łotwa), 11. kolejka | |||||||
|
03 Maj
15:00
|
Riga
1
FK Liepaja
0
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Virsliga (Łotwa), 10. kolejka | |||||||
|
28 Kwi
19:00
|
Rigas FS
3
Riga
3
|
81' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | |||
| Virsliga (Łotwa), 9. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Renars Varslavans w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Renars Varslavans wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.62, a skuteczność strzałów to 23,1%. Renars Varslavans oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Renars Varslavans w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Renars Varslavans rozegrał w barwach Riga w Virsliga 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 13 występów w reprezentacji Łotwy. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 671 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Czy Renars Varslavans ma kontuzję?
Obecnie Renars Varslavans ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Riga.
Najpoważniejszy uraz w karierze Renars Varslavans to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 442 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Renars Varslavans?
Renars Varslavans ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Łotwy — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Rigas FS — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Renars Varslavans?
Renars Varslavans najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Renars Varslavans?
Wycena 25-letniego Renars Varslavans według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Renars Varslavans?
Renars Varslavans urodził się 23 sierpnia 2001 w Riga na Łotwie. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Renars Varslavans - statystyki
Szczegółowe statystyki Renars Varslavans w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Riga oraz reprezentacja Łotwy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Renars Varslavans
Renārs Varslavāns vs. inni
Atak
Obrona
Podania Renars Varslavans
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Renars Varslavans w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Renars Varslavans wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.62, a skuteczność strzałów to 23,1%. Renars Varslavans oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Renars Varslavans - transfery
W trakcie kariery Renars Varslavans zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Riga 2025 – obecnie
-
Auda 2025 – 2025
-
Valmiera / BSS 2022 – 2025
-
Rigas FS 2020 – 2022
-
Metta / LU 2017 – 2020
-
FS Metta II 2016 – 2017

-
FS Metta Youth 2014 – 2016

-
Skonto Academy do 2014

Renars Varslavans - forma
W ostatnich 5 meczach Renars Varslavans zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Renars Varslavans 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.21 — wynik powyżej średniej ligowej (3.86).
W ostatnich 10 meczach Renars Varslavans 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (3.86).
W jakiej formie jest Renars Varslavans?
Renars Varslavans jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.21 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.62). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Renars Varslavans w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Renars Varslavans rozegrał w barwach Riga w Virsliga 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 13 występów w reprezentacji Łotwy. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 671 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Renars Varslavans - kontuzje
W trakcie kariery Renars Varslavans zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 91 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Renars Varslavans
-
Kolano skoczka
pauzuje od 37 dni
30.09.26Riga opuszczone: 8 meczów
-
Naciągnięcie więzadła krzyżowego
07.05.26 – 31.12.26 (239 dni)
Riga opuszczone: 44 mecze
-
Uraz kostki
15.03.25 – 07.04.25 (24 dni)
Auda opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
09.03.21 – 14.04.21 (37 dni)
Rigas FS opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
11.08.20 – 20.08.20 (10 dni)
Rigas FS opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.04.19 – 23.06.20 (442 dni)
Metta / LU opuszczone: 30 meczów
Czy Renars Varslavans ma kontuzję?
Obecnie Renars Varslavans ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Riga.
Najpoważniejszy uraz w karierze Renars Varslavans to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 442 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Renars Varslavans - trofea
W trakcie kariery Renars Varslavans zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Renars Varslavans?
Renars Varslavans zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Rigas FS — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Łotwy — 2 razy.
Renars Varslavans - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Renars Varslavans wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Renars Varslavans na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Renars Varslavans?
Wycena Renars Varslavans wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Renars Varslavans wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.