Romelu Lukaku jest piłkarzem występującym obecnie w Fenerbahce. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Romelu Lukaku
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Romelu Lukaku w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Romelu Lukaku wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 7,7%. Romelu Lukaku oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Romelu Lukaku w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Romelu Lukaku rozegrał w barwach Fenerbahce w Super Lig (Turcja) 9 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 708 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Romelu Lukaku
Pierwszy transfer Romelu Lukaku w seniorskiej karierze miał miejsce w 2006 roku, gdy przeniósł się z Lierse SK Youth do Anderlecht Youth za 66 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Romelu Lukaku było przejście z Interu Mediolan do Chelsea w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 113 milionów euro.
Czy Romelu Lukaku ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Romelu Lukaku nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Romelu Lukaku to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Romelu Lukaku?
Romelu Lukaku ma na koncie 18 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 9 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Interem Mediolan — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Romelu Lukaku?
Romelu Lukaku najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Romelu Lukaku?
Wycena 33-letniego Romelu Lukaku według stanu na maj 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Romelu Lukaku?
Romelu Lukaku urodził się 13 maja 1993 w Antwerpen w Belgii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Romelu Lukaku – statystyki
Szczegółowe statystyki Romelu Lukaku w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fenerbahce oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Romelu Lukaku
Romelu Lukaku vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Romelu Lukaku
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Romelu Lukaku w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Romelu Lukaku wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.69, a skuteczność strzałów to 7,7%. Romelu Lukaku oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Romelu Lukaku – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Romelu Lukaku w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Romelu Lukaku
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
3:2 | 63' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
31 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.4 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
2:2 | 27' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
3:0 | 81' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
6:0 | 21' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 10' | 0 | 1 | – | 6.4 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
4:1 | 70' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
3:0 | 29' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Romelu Lukaku w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Romelu Lukaku rozegrał w barwach Fenerbahce w Super Lig (Turcja) 9 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 708 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Romelu Lukaku – transfery
W trakcie kariery Romelu Lukaku zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 376 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fenerbahce 2026 – obecnie
-
Napoli 2024 – 2026
-
Chelsea 2024 – 2024
-
AS Roma 2023 – 2024
-
Chelsea 2023 – 2023
-
Inter Mediolan 2022 – 2023
-
Chelsea 2021 – 2022
-
Inter Mediolan 2019 – 2021
-
Manchester United 2017 – 2019
-
Everton 2014 – 2017
-
Chelsea 2014 – 2014
-
Everton 2013 – 2014
-
Chelsea 2013 – 2013
-
West Bromwich Albion 2012 – 2013
-
Chelsea 2011 – 2012
-
RSC Anderlecht 2009 – 2011
-
Anderlecht U17 2008 – 2009

-
Anderlecht Youth 2006 – 2008

-
Lierse SK Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Romelu Lukaku
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 11.08.2026 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 28.08.2024 |
|
30,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 29.08.2023 |
|
5,8 mln € | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
7,9 mln € | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 11.08.2021 |
|
113 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 07.08.2019 |
|
74 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 09.07.2017 |
|
84,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 29.07.2014 |
|
35,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 01.09.2013 |
|
3,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.05.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 09.08.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 07.08.2011 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
66 tys. € | Transfer definitywny |
Historia transferów Romelu Lukaku
Pierwszy transfer Romelu Lukaku w seniorskiej karierze miał miejsce w 2006 roku, gdy przeniósł się z Lierse SK Youth do Anderlecht Youth za 66 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Romelu Lukaku było przejście z Interu Mediolan do Chelsea w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 113 milionów euro.
Romelu Lukaku – forma
W ostatnich 5 meczach Romelu Lukaku zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,99. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Romelu Lukaku i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
3
Liverpool
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
1
Göztepe
2
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Galatasaray
2
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
2
Slavia Praga
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
27'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
3
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Aston Villa
6
Fenerbahce
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Francja
4
Belgia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Belgia
3
Turcja
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
29'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Belgia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Włochy
0
Belgia
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
8
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Gaziantep
0
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
1
AS Roma
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Samsunspor
0
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Fenerbahce
2
Liga Mistrzów, play offy
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
4
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
1
Lyon
1
Liga Mistrzów, play offy
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Hiszpania
2
Belgia
1
Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Belgia
4
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
23'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Lip
Dogryw.
|
Belgia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Nowa Zelandia
1
Belgia
5
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
5'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Belgia
0
Iran
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Belgia
5
Tunezja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
24'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Cagliari
0
Napoli
1
Serie A, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Napoli
2
Lecce
1
Serie A, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Napoli
2
Torino
1
Serie A, 28. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Hellas Verona
1
Napoli
2
Serie A, 27. kolejka
|
17'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Atalanta
2
Napoli
1
Serie A, 26. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Napoli
2
AS Roma
2
Serie A, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Karne
|
Napoli
(6)
1
Como
(7)
1
Puchar Włoch, 1/4 finału
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Genoa FC
2
Napoli
3
Serie A, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Napoli
2
Fiorentina
1
Serie A, 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Napoli
2
Chelsea
3
Liga Mistrzów, 8. runda
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Juventus
3
Napoli
0
Serie A, 22. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Napoli
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Napoli
2
Bologna FC 1909
0
Superpuchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Napoli
2
AC Milan
0
Superpuchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
Belgia
4
Walia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Napoli
2
Cagliari
0
Serie A, 38. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Parma
0
Napoli
0
Serie A, 37. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Napoli
2
Genoa FC
2
Serie A, 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lecce
0
Napoli
1
Serie A, 35. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Napoli
2
Torino
0
Serie A, 34. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Monza
0
Napoli
1
Serie A, 33. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Napoli
3
Empoli
0
Serie A, 32. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Napoli
1
Serie A, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Napoli
2
AC Milan
1
Serie A, 30. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Ukraina
3
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Venezia
0
Napoli
0
Serie A, 29. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Napoli
2
Fiorentina
1
Serie A, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Como
2
Napoli
1
Serie A, 26. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Lazio
2
Napoli
2
Serie A, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Napoli
1
Udinese
1
Serie A, 24. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
AS Roma
1
Napoli
1
Serie A, 23. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Napoli
2
Juventus
1
Serie A, 22. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Atalanta
2
Napoli
3
Serie A, 21. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Napoli
2
Hellas Verona
0
Serie A, 20. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Fiorentina
0
Napoli
3
Serie A, 19. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Napoli
1
Venezia
0
Serie A, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Napoli
2
Serie A, 17. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Udinese
1
Napoli
3
Serie A, 16. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Napoli
0
Lazio
1
Serie A, 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Torino
0
Napoli
1
Serie A, 14. kolejka
|
87'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Napoli
1
AS Roma
0
Serie A, 13. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
1
Serie A, 12. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Napoli
0
Atalanta
3
Serie A, 11. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
AC Milan
0
Napoli
2
Serie A, 10. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Napoli
1
Lecce
0
Serie A, 9. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Napoli
1
Serie A, 8. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Napoli
3
Como
1
Serie A, 7. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Napoli
2
Monza
0
Serie A, 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Juventus
0
Napoli
0
Serie A, 5. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Cagliari
0
Napoli
4
Serie A, 4. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Napoli
2
Parma
1
Serie A, 3. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
AS Roma
1
Genoa FC
0
Serie A
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Atalanta
2
AS Roma
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
AS Roma
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Udinese
1
AS Roma
2
Serie A
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
AS Roma
1
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Lecce
0
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
AS Roma
1
Sassuolo
0
Serie A
|
86'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Fiorentina
2
AS Roma
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
AS Roma
4
Brighton & Hove Albion
0
Liga Europy
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Monza
1
AS Roma
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
AS Roma
3
Torino
2
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
22 Lut
Karne
|
AS Roma
(4)
1
Feyenoord Rotterdam
(2)
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Frosinone
0
AS Roma
3
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
AS Roma
4
Cagliari
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
Hellas Verona
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
AC Milan
3
AS Roma
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Lazio
1
AS Roma
0
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
Cremonese
1
Puchar Włoch
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Juventus
1
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
AS Roma
2
Napoli
0
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
AS Roma
3
Sheriff Tiraspol
0
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
AS Roma
1
Fiorentina
1
Serie A
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Servette FC
1
AS Roma
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Lazio
0
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
2
AS Roma
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
AS Roma
2
Lecce
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
AS Roma
2
Slavia Praga
0
Liga Europy
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
AS Roma
1
Monza
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Cagliari
1
AS Roma
4
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
AS Roma
4
Servette FC
0
Liga Europy
|
64'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
AS Roma
2
Frosinone
0
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Torino
1
AS Roma
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
AS Roma
7
Empoli
0
Serie A
|
83'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Atalanta
2
Serie A
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
AC Milan
0
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hellas Verona
0
Inter Mediolan
6
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Juventus
0
Puchar Włoch
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
SL Benfica
3
Liga Mistrzów
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Monza
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Salernitana
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Juventus
1
Inter Mediolan
1
Puchar Włoch
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Belgia
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Porto
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lecce
0
Serie A
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Udinese
1
Serie A
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sampdoria
0
Inter Mediolan
0
Serie A
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Empoli
1
Serie A
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
0
Serie A
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Sampdoria
0
Serie A
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Spezia
0
Serie A
|
68'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Belgia
1
Holandia
4
Liga Narodów UEFA
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Karne
|
Chelsea
(5)
0
Liverpool
(6)
0
FA Cup (Anglia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leeds United
0
Chelsea
3
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Chelsea
2
Wolverhampton
2
Premier League
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Everton
1
Chelsea
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Chelsea
2
Arsenal
4
Premier League
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Chelsea
2
Crystal Palace
0
FA Cup (Anglia)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Chelsea
1
Real Madryt
3
Liga Mistrzów
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Chelsea
1
Brentford
4
Premier League
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Middlesbrough
0
Chelsea
2
FA Cup (Anglia)
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Lille
1
Chelsea
2
Liga Mistrzów
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Karne
|
Chelsea
(10)
0
Liverpool
(11)
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
46'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Chelsea
2
Lille
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
0
Chelsea
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Chelsea
2
Tottenham
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Chelsea
5
Chesterfield
1
FA Cup (Anglia)
|
45'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Aston Villa
1
Chelsea
3
Premier League
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Chelsea
3
Leeds United
2
Premier League
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Zenit
3
Chelsea
3
Liga Mistrzów
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
West Ham United
3
Chelsea
2
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Chelsea
1
Manchester United
1
Premier League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Chelsea
4
Juventus
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Chelsea
4
Malmo
0
Liga Mistrzów
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Brentford
0
Chelsea
1
Premier League
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Belgia
2
Francja
3
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Juventus
1
Chelsea
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Wrz
Karne
|
Chelsea
(4)
1
Aston Villa
(3)
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Chelsea
1
Zenit
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Belgia
3
Czechy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Estonia
2
Belgia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
74'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Belgia
1
Chorwacja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Cagliari
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Belgia
3
Walia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fiorentina
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Benevento
0
Serie A
|
81'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
AC Milan
1
Puchar Włoch
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
8 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
6
FC Crotone
2
Serie A
|
75'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Spezia
1
Serie A
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
0
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cagliari
1
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Real Madryt
2
Liga Mistrzów
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Torino
2
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Belgia
2
Anglia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Genoa FC
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Islandia
1
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Anglia
2
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Fiorentina
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 6.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dania
0
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayer Leverkusen
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Napoli
0
Serie A
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Genoa FC
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Fiorentina
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Hellas Verona
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
0
Inter Mediolan
2
Liga Europy
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Napoli
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Fiorentina
1
Puchar Włoch
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Cagliari
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Lecce
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Barcelona
2
Liga Mistrzów
|
93'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
1
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
93'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 10.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Torino
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Parma
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Borussia Dortmund
0
Liga Mistrzów
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Sassuolo
3
Inter Mediolan
4
Serie A
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
1
Inter Mediolan
3
Serie A
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Udinese
0
Serie A
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Chelsea
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Manchester City
2
Premier League
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Everton
4
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Barcelona
3
Manchester United
0
Liga Mistrzów
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Manchester United
2
West Ham United
1
Premier League
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Barcelona
1
Liga Mistrzów
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
2
Manchester United
1
Premier League
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Manchester United
3
Southampton
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Liverpool
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Chelsea
0
Manchester United
2
FA Cup (Anglia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Fulham
0
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Leicester City
0
Manchester United
1
Premier League
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Burnley
2
Premier League
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Arsenal
1
Manchester United
3
FA Cup (Anglia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Tottenham
0
Manchester United
1
Premier League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Reading
0
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Newcastle United
0
Manchester United
2
Premier League
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Liverpool
3
Manchester United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Manchester United
1
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Manchester United
4
Fulham
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
Arsenal
2
Premier League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Southampton
2
Manchester United
2
Premier League
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Crystal Palace
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Manchester United
2
Everton
1
Premier League
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Chelsea
2
Manchester United
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Manchester United
3
Newcastle United
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Manchester United
0
Valencia
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
West Ham United
3
Manchester United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Karne
|
Manchester United
(7)
2
Derby County
(8)
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
100'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Manchester United
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Watford
1
Manchester United
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Burnley
0
Manchester United
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Manchester United
0
Tottenham
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Manchester United
2
Leicester City
1
Premier League
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Belgia
2
Anglia
0
Mistrzostwa Świata
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Brazylia
1
Belgia
2
Mistrzostwa Świata
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Swansea City
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Liverpool
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
2
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sevilla
0
Manchester United
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Newcastle United
1
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Tottenham
2
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Burnley
0
Manchester United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Southampton
0
Premier League
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
Burnley
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Leicester City
2
Manchester United
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Manchester United
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
AFC Bournemouth
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
Manchester City
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
CSKA Moscow
1
Liga Mistrzów
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Watford
2
Manchester United
4
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Chelsea
1
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Manchester United
1
Tottenham
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Liverpool
0
Manchester United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Manchester United
2
Leicester City
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Swansea City
0
Manchester United
4
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Swansea City
1
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Everton
0
Chelsea
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Everton
4
Leicester City
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Everton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Everton
4
Hull City
0
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Everton
3
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Everton
3
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Watford
3
Everton
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Everton
1
Manchester United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Southampton
1
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Manchester City
1
Everton
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sunderland
0
Everton
3
Premier League
|
89'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
9 strzałów (6 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Everton
1
Stoke City
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Everton
2
Premier League
|
52'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Leicester City
3
Everton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Stoke City
0
Everton
3
Premier League
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Everton
2
Leicester City
3
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
West Ham United
1
Everton
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Everton
6
Sunderland
2
Premier League
|
78'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Everton
0
Manchester United
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Swansea City
0
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Everton
3
Chelsea
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Everton
2
Watford
2
Premier League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Everton
0
Sunderland
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Aston Villa
3
Everton
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Everton
3
Manchester United
0
Premier League
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Everton
1
Burnley
0
Premier League
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Romelu Lukaku 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.99 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Romelu Lukaku 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Romelu Lukaku?
Romelu Lukaku jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.99 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.69). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Romelu Lukaku – zarobki
Romelu Lukaku gra w Fenerbahce na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 7,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Romelu Lukaku w Fenerbahce (2025/26)
| Rocznie | 7,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 641 tys. € |
| Tygodniowo | 148 tys. € |
| Dziennie | 21 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Romelu Lukaku w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
7,7 mln € |
| 2024/25 |
|
7,7 mln € |
| 2023/24 |
|
9 mln € |
| 2022/23 |
|
10,9 mln € |
| 2021/22 |
|
20,2 mln € |
| 2020/21 |
|
9,6 mln € |
| 2019/20 |
|
9,6 mln € |
| 2018/19 |
|
11,2 mln € |
| 2017/18 |
|
11,2 mln € |
| 2016/17 |
|
5 mln € |
| 2015/16 |
|
5 mln € |
| 2014/15 |
|
5 mln € |
| 2013/14 |
|
2,5 mln € |
Romelu Lukaku – kontuzje
W trakcie kariery Romelu Lukaku zanotował 24 kontuzje, przez które opuścił łącznie 110 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Romelu Lukaku
-
Stłuczenie
09.10.26 – 14.10.26 (5 dni)
Belgia opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
11.08.26 – 15.08.26 (5 dni)
Fenerbahce opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.03.26 – 30.05.26 (63 dni)
Napoli opuszczone: 9 meczów
-
Braki w przygotowaniu
13.12.25 – 18.01.26 (37 dni)
Napoli opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
13.08.25 – 13.12.25 (123 dni)
Napoli opuszczone: 28 meczów
-
Problemy z udem
17.04.24 – 29.04.24 (13 dni)
AS Roma opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
12.03.24 – 15.03.24 (4 dni)
AS Roma opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.01.23 – 16.01.23 (10 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
30.10.22 – 25.11.22 (27 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.08.22 – 24.10.22 (58 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 14 meczów
-
Uraz kostki
02.06.22 – 29.06.22 (28 dni)
Belgia opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
15.12.21 – 24.12.21 (10 dni)
Chelsea opuszczone: 3 mecze
-
Skręcenie
20.10.21 – 20.11.21 (32 dni)
Chelsea opuszczone: 8 meczów
- Uraz 02.01.21 – 05.01.21 (4 dni)
-
Uraz przywodziciela
28.10.20 – 05.11.20 (9 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 2 mecze
-
Uraz przywodziciela
09.07.20 – 17.07.20 (9 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
29.09.19 – 05.10.19 (7 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.04.19 – 30.05.19 (33 dni)
Manchester United opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
10.03.19 – 28.03.19 (19 dni)
Manchester United opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
01.11.18 – 09.11.18 (9 dni)
Manchester United opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
28.04.18 – 18.05.18 (21 dni)
Manchester United opuszczone: 3 mecze
-
Uraz głowy
30.12.17 – 03.01.18 (5 dni)
Manchester United opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
21.03.15 – 17.04.15 (28 dni)
Everton opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie więzadła kostki
27.01.14 – 27.02.14 (32 dni)
Everton opuszczone: 4 mecze
Czy Romelu Lukaku ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Romelu Lukaku nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Romelu Lukaku to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Romelu Lukaku – trofea
W trakcie kariery Romelu Lukaku zdobył 18 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Romelu Lukaku
Jakie trofea zdobył Romelu Lukaku?
Romelu Lukaku zdobył w karierze 18 trofeów — 9 drużynowych i 9 indywidualnych. Najwięcej sukcesów świętował w Interze Mediolan — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Romelu Lukaku – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Romelu Lukaku wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Romelu Lukaku na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Romelu Lukaku
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.05.2026 | 33 |
|
6 mln € |
| 23.03.2026 | 32 |
|
12 mln € |
| 22.12.2025 | 32 |
|
15 mln € |
| 06.10.2025 | 32 |
|
15 mln € |
| 16.06.2025 | 32 |
|
22 mln € |
| 24.03.2025 | 31 |
|
22 mln € |
| 17.12.2024 | 31 |
|
25 mln € |
| 04.06.2024 | 31 |
|
30 mln € |
| 11.03.2024 | 30 |
|
30 mln € |
| 19.12.2023 | 30 |
|
35 mln € |
| 14.06.2023 | 30 |
|
40 mln € |
| 20.03.2023 | 29 |
|
40 mln € |
| 10.11.2022 | 29 |
|
55 mln € |
| 14.06.2022 | 29 |
|
70 mln € |
| 28.03.2022 | 28 |
|
85 mln € |
| 22.12.2021 | 28 |
|
100 mln € |
| 25.05.2021 | 28 |
|
100 mln € |
| 28.12.2020 | 27 |
|
90 mln € |
| 24.08.2020 | 27 |
|
85 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
68 mln € |
| 02.03.2020 | 26 |
|
85 mln € |
| 11.12.2019 | 26 |
|
75 mln € |
| 12.06.2019 | 26 |
|
75 mln € |
| 18.12.2018 | 25 |
|
85 mln € |
| 15.07.2018 | 25 |
|
100 mln € |
| 27.05.2018 | 25 |
|
90 mln € |
| 01.01.2018 | 24 |
|
85 mln € |
| 22.10.2017 | 24 |
|
70 mln € |
| 15.08.2017 | 24 |
|
60 mln € |
| 27.06.2017 | 24 |
|
50 mln € |
| 19.02.2017 | 23 |
|
50 mln € |
| 31.07.2016 | 23 |
|
40 mln € |
| 31.05.2016 | 23 |
|
40 mln € |
| 08.02.2016 | 22 |
|
35 mln € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
28 mln € |
| 11.02.2015 | 21 |
|
30 mln € |
| 11.08.2014 | 21 |
|
30 mln € |
| 14.01.2014 | 20 |
|
25 mln € |
| 01.07.2013 | 20 |
|
24 mln € |
| 27.01.2013 | 19 |
|
19 mln € |
| 23.06.2012 | 19 |
|
14 mln € |
| 05.02.2012 | 18 |
|
15 mln € |
| 27.06.2011 | 18 |
|
15 mln € |
| 27.12.2010 | 17 |
|
14 mln € |
| 25.02.2010 | 16 |
|
10 mln € |
| 06.12.2009 | 16 |
|
5 mln € |
| 28.09.2009 | 16 |
|
2 mln € |
| 26.05.2009 | 16 | 400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Romelu Lukaku?
Wycena Romelu Lukaku wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Romelu Lukaku wyceniano na 100 mln €, a najniżej na 400 tys. €.